Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sprawa Ewy Tylman

Ewa Tylman

• Zamknięty Temat jest zamknięty
577 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lizzy

Lizzy

Kropka ;)

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4472 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 11:25:45

tajemnica 8 minut... co mozna w tym czasie zrobic? spasc z mostu, odstawic komus, gdzies dziewczyne. 8 minut... nadal aktualne? zaraz JAKOS wyjdzie, ze to bujda  ;)

A czy czasem nie jest tak ze na zimnym powietrzu trzezwiejemy szybciej? 

Jezeli Ewa rzeczywiscie byla w tak zlym stanie okolo godziny 2 to byc moze przebywanie na zewnatrz mialo ja doprowadzic do ladu i skladu przed powrotem do domu. 

Nie rozumiem czemu wszyscy "uczepili" sie tych 8 magicznych minut? 

Zastanawiam sie czy sa jeszcze jakies dodatkowe monitoringi ktore pokazuja gdzie znajdowal sie Adam od momentu zarejestrowania go przez monitoring przy hotelu Ibis do momentu pojawienia sie na stacji benzynowej.  Miedzy 3:35 a 4 nad ranem znika z oczu kamer na kolejne 25 minut?

Przejscie okolo 700 metrow czy to Wartostrada czy ulicami Kazimierza Wielkiego do stacji Lotos powinno zajac mi nie wiecej niz 10 minut, co wiec robil przez 15 minut?

Czy w ogole ustalono jaka trase wybral?

Użytkownik Lizzy edytował ten post 13 grudzień 2015 - 11:32:33

#42 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 12:14:41

skad jest szare, kiepskie nagranie??? http://www.wykop.pl/...aat-ewatylman/

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 12:15:29

#43 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:20:17

szary, kiepski monitoring znajduje sie na skrzyzowaniu ul wierzbowej i mostowej - na szarym, kiepskim nagraniu, na 1wszym planie widzimy zarys krzakow i słup lampy z tabliczka wierzbowa, 2gi plan to pasy, podwojne przejscie, sygnalizacja swietlna, kamienica w tle. kamera lapie ich przodem. Adam z Ewa sa na tle kamienicy, przechodza przez podwojne pasy i wchodza na chodnik na wierzbowej.

na nagraniu z ulicy mostowej, z 3:18 Adam z Ewa przechodza obok sklapu serv-kom, kieruja sie w strone mostu. 

szare, kiepskie nagranie - wczesniejsze

nagranie z mostowej - pozniejsze

tak powinno byc ale...

na nagraniu z rogu wierzbowej oni ida, ze tak powiem z mostu, z kierunku mostu, rzeki, z kierunku tego calego serv-kom... ajj, ciezko jest to wytlumaczyc, trzeba obejrzec sobie oba nagrania i porownac z mapka https://www.google.p...7i13312!8i6656

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 13:22:03

#44 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:22:14

ktos kiedys na wykopie rozrysowal dokladna trase ich wedrowki ale cos nie moge tego znalezc. 

nie mam pojecia czy wtedy ta mapka zawierala ulice wierzbowa. Nic juz z tego nie rozumiem, zaczyna mi sie platac, bede wdzieczna jak ktos rzuci na to okiem, porowna mapke z nagraniem i mnie oswieci ;) 

#45 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:26:32

mapka... http://www.wykop.pl/...sowe-ustalenia/

#46 Wnikliwy....

Wnikliwy....

Śledztwo to gra błędów, kto popełni ich najmniej... ten wygra.

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:43:56

Takie sam cyrk jak poszukiwania Iwony w Parku Oliwskim. Rutek jedzie schematem, nawet "szwedzki świadek" vel Karolina K. już był...

Dlatego być może ludzie już nie chcą się tak angażować. Może jak by zaapelowała Policja to by był większy odzew. Być może wydanie wyroku na niebieskim przez opinię publiczną wpłynęło na to że wszyscy biorą pod uwagę że Ewa jest w rzece a sprawca w areszcie. Więc po co marnować weekend na poszukiwania które mogą zrobić właściwe organy i instytucje. Cyrk cyrkiem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie... mam nadzieję że tak będzie i że wyjaśnienie tej sprawy nie zajmie 5 lat bo nie wydaje się skomplikowana i zawiła. Zamęt informacyjny niech nas nie zmyli, Policja działa i nie chce dzielić się wynikami i co uważam za uzasadnione.

Wnikliwy, jestes jasnowidzem?   ;) http://www.tvn24.pl/...man,602385.html

Już kilka osób zadawało mi to pytanie ( Policjanci, detektywi). Niektórzy w formie żartu. To co napisałem wynika z wiedzy jaką posiadam na temat poszukiwania osób w wodzie szczególnie w rzekach. Tak szukają profesjonaliści ale w Polsce rzadko o tym słychać. Sam fakt stwierdzenia że zrobiono manekina z różnych rzeczy sugeruje że nie do końca z tych właściwych ( tak mi się wydaje).  Manekin musi być z żelu balistycznego bo odpowiada parametrom tkanki ludzkiej. Dlatego do takich manekinów np. strzela się aby ustalić trajektorię lotu pocisku który zabił człowieka i w wielu innych analizach i badaniach balistycznych w sprawach kryminalnych i nie tylko. Taki manekin z żelu balistycznego łatwo uformować w kształt człowieka, nadać mu wagę i wymiary zbliżone do osoby poszukiwanej a ubiór dopełnia całości z uwagi iż nie każde ubranie zachowa się podobnie z danych warunkach, np. długa kurtka może szybciej zaczepić się o konary lub inne przeszkody na dnie np. rzeki. Nadajnik ułatwia monitorowanie drogi manekina oraz miejsc w których manekin dryfuje przez dłuższy czas np. w jakimś zakolu rzeki lub we wnękach wyżłobionych w korycie przy brzegach z których po jakimś czasie dzięki nurtom i wirom rzeki wydostaje się i płynie dalej. Dzięki nadajnikom można te miejsca sprawdzać nie zatrzymując manekina który powinien pojawić się w miejscach w których było rzeczywiste ciało osoby zaginionej zakładając że rzeczywiście było w rzece. Czego do końca w sprawie Ewy nie wiemy.

poszukiwania obywatelskie, jak to pieknie brzmi. szkoda, ze wykonanie kiepskie... a takie zainteresowanie bylo, podniecenie, tyle komentarzy i co z tego? potwierdza sie to co juz dawno zaobserwowalam mianowicie wszelkie grupy na fb, fanowskie itd. (patrz fani Rutka) tworza krzykacze dobrzy jedynie w pitoleniu 3 po 3. jak tak patrze na to nasze forum, na forumkow to mimo tych wszystkich ekscesow trzyma jeszcze jako taki pion. I co ci Rutek po tych wszystkich pseudofanach? Olali cie totalnie, olali Ewe. Babska wolaly gotowac obiad zamiast sie wybrac na spacer. Na spacer! Wystarczylo wyjsc sie przejsc i troszke szerzej otworzyc oczy... Jest sobota, pogoda ladna, sama chetnie bym sie przeszla gdybym byla z poznania. ludzie rezygnowali, odchodzili w trakcie poszukiwan, no masakra jakas, zle sie dzieje w spoleczenstwie polskim... I nie do konca przemawia do mnie info, ze tam policja szukala, sprawdzala, ze bez sensu znowu szukac itd. W tych trawach to by "konia" ukryl i nie znalazl. Poplatane to, geste a na wiosne metr do gory skacze, zima nie likwiduje takiej trawy. 

Być może nagonka na Ewę jaką zrobili internauci widząc Ewę w stanie pod wpływem, sprawiły że ludzie nie chcą angażować się. Do tego wygłupy Ojca Detektywa mogły również zachwiać wiarę w skuteczność poszukiwań lub nie chęć do kojarzenia osób z celebrytą. Zamęt informacyjny, zwątpienie że z mediów dowiemy się czegokolwiek istotnego mogło też sprawić że wiele osób ma wyjechane na afiszowanie się w różnego tego rodzaju akcjach co nie znaczy że nie czekają niecierpliwie na wynik zarówno poszukiwań jak i wynik całego śledztwa z ewentualnym wyrokiem włącznie dla ewentualnie winnych.

Katastrofa będzie jak pomimo przeszukiwań terenów przez Policję i detektywów i ich pomocników, okaże się że Ewa była nie w wodzie ale w pobliżu wody gdy kiedyś tam odnajdzie się jej ciało.

Wiele może pomóc całkowita analiza wszystkich nagrań z kamer monitoringu z trasy jaką przebyła Ewa z niebieskim i z miejsc okolicznych aby potwierdzić lub wykluczyć udział osób trzecich jak też faktyczne drogi przemieszczania się Ewy i niebieskiego razem lub osobno do miejsc ich zamieszkania włącznie.

Wtedy będzie można zawęzić obszar poszukiwań do terenów przy Skwerze Łukasiewicza, wzdłuż Warty, lub ograniczając się jedynie do samej rzeki. Nie dziwi nikogo że nigdzie nie znaleziono ani jednej rzeczy Ewy za wyjątkiem jej dowodu ?  Gdyby coś wydarzyło się w okolicy rzeki musiała by tam zostać choć jedna jej rzecz. Stan Ewy i jej kolegi był  wątpliwy więc nie ma mowy o umiejętnym zacieraniu śladów jak i skutecznym pilnowaniu swoich rzeczy szczególnie w chwili ewentualnego zagrożenia. Poszukiwania rozpoczęto szybko więc i psy tropiące osoby żywe powinny były złapać jakiś trop. Zakładając że użyto by tych najlepszych. Trochę dziwne to wszystko i dlatego aż tak bardzo ciekawi wiele osób.

Sama nie wiem czy dobrze robie wklejajac ten material ze wzgledy na brak daty i godziny, ale ogladajac go wielokrotnie mam wrazenie ze to Ewa i Adam oraz czarna biegnaca postac

Lizzy, to szare, kiepskie nagranie jest z 3:16 Ewa na nim jest, ze tak powiem swawolna, pozwala sobie na swawole, Adam pozwala jej na swawole... Ewa ma chwilę swobody ale już po chwili widzimy, ze Adam łapie ją pod rękę i... tak już idących łapie kamera na mostowej. Na mostowej widać determinację Adama, ze dosyć już tych ,,spacerów,, ze nie będziemy się blakac przez całą noc, bierzemy się w garść i idziemy... Adam mógł być już zirytowany prowadzeniem Ewy, podtrzymywanie jej, lapaniem itd.

http://www.patriot24...ziewczyne,13809

Też tak wnioskuję. kto holował osobę pod wpływem samemu będąc pod wpływem wie, że nie jest to proste. Wymaga wysiłku, ciężko utrzymać równowagę a w efekcie idzie się wolniej jak tez czasem trzeba odsapnąć jak i istnieje ryzyko przewrócenia się. Na nagraniu z przed mostu widać wyraźnie że na chwilę zatrzymali się łapiąc równowagę co wielu odczytało jako szarpanie i próbę ucieczki przez Ewę. Nie, ich zarzuciło i łapiąc równowagę zatrzymali się na chwilę i zaraz poszli dalej. Jednak pytam dlaczego skręcili w lewo zamiast iść na most ? Z zachowania i przebytej drogi wynikało by, że niebieski chciał odprowadzić ewę jeżeli nie do domu to jak najbliżej domu lub przystanku którym Ewa dojedzie do domu. Czy zagubił Ewę  w okolicy Skweru Łukasiewicza czy celowo poszli nad Wartę ? Czas jaki ustalono jako krytyczne 8 minut budzi wiele wątpliwości w kwestii zabójstwa i ewentualnego zacierania śladów. Inaczej musiało by to wszystko oznaczać że wszystko było zaplanowane i los Ewy był przesądzony od chwili wyjścia z klubu a nic na to nie wskazuje z uwagi na drogę jaką przeszli oraz towarzyszące im nastroje i co mogą potwierdzać nagrania z monitoringów. Stąd pewnie dodatek... Z ZAMIAREM EWENTUALNYM.

#47 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 13:52:39

cos mi sie obilo o uszy, ze Ewa mieszkala na ?osiedlu armi krajowej, ulicy armi krajowej? Wnikliwy, pytasz dlaczego "nie poszli na most, tylko w lewo skrecili" a ja pytam "co robili na ulicy wierzbowej"? no chyba, ze to nie oni, ze to nie kamera z wierzbowej...

#48 Wnikliwy....

Wnikliwy....

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 14:45:07

A czy czasem nie jest tak ze na zimnym powietrzu trzezwiejemy szybciej? 

Jezeli Ewa rzeczywiscie byla w tak zlym stanie okolo godziny 2 to byc moze przebywanie na zewnatrz mialo ja doprowadzic do ladu i skladu przed powrotem do domu

Nie rozumiem czemu wszyscy "uczepili" sie tych 8 magicznych minut? 

Zastanawiam sie czy sa jeszcze jakies dodatkowe monitoringi ktore pokazuja gdzie znajdowal sie Adam od momentu zarejestrowania go przez monitoring przy hotelu Ibis do momentu pojawienia sie na stacji benzynowej.  Miedzy 3:35 a 4 nad ranem znika z oczu kamer na kolejne 25 minut?

Przejscie okolo 700 metrow czy to Wartostrada czy ulicami Kazimierza Wielkiego do stacji Lotos powinno zajac mi nie wiecej niz 10 minut, co wiec robil przez 15 minut?

Czy w ogole ustalono jaka trase wybral?

Słusznie LIZZY. kto był pijany wie że tak jest. Kiedyś złapałem pijanego kierowcę, uciekł i włóczył się po mieście pół godziny. Okazało się że liczył iż szybko idąc spali alkohol który wypił a było też chłodno. 

Co do reszty również zgadzam się. Dopóki nie sprawdzą wszystkich możliwych nagrań z tamtych miejsc i okolic oraz z drogi jaką Ewa i niebieski przebyli by idąc do swoich domów, nie uwierzę że Ewa jest w rzece dopóki jej z rzeki nie wyłowią.

#49 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 15:09:22

mapka.jpg

#50 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 15:10:55

"a ja pytam "co robili na ulicy wierzbowej"? no chyba, ze to nie oni, ze to nie kamera z wierzbowej..."

zrobilam mapke na szybko, bylejak zeby tylko pokazac o co mi chodzi. 

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 15:14:16

#51 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 15:16:03

cos kiepsko widac, po kliknieciu na mapke widac lepiej ale... z mapki - na czerwono - monitoring ktory filmuje Adama i Ewe idacych z naprzeciwka, na zielono - podwojne przejscie dla pieszych

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 15:30:45

#52 Wnikliwy....

Wnikliwy....

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 15:37:00

...

Użytkownik Wnikliwy.... edytował ten post 13 grudzień 2015 - 15:37:55

#53 Wnikliwy....

Wnikliwy....

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 15:43:58

mapka.jpg

No ale wykazał monitoring z u. Mostowej , że idą w kierunku Mostu ul. Mostową a nie Wierzbową.

Jednak dlaczego skręcają w ul. Za groblą zamiast iść na most ? Gdzieś tam trzeba szukać Ewy lub normalnego nagrania z monitoringu z okolicznych ulic aby ustalić kto tamtędy szedł lub nie szedł i kiedy.

#54 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:02:00

No ale wykazał monitoring z u. Mostowej , że idą w kierunku Mostu ul. Mostową a nie Wierzbową.

Jednak dlaczego skręcają w ul. Za groblą zamiast iść na most ? Gdzieś tam trzeba szukać Ewy lub normalnego nagrania z monitoringu z okolicznych ulic aby ustalić kto tamtędy szedł lub nie szedł i kiedy.

tak, pisza, ze monitoring z mostowej jest ostatni, 3:18

a ten szary, kiepski poprzedza ten z mostowej, 3:16, roznica 2 minut

tylko dlaczego na szarym, kiepskim oni ida w kierunku przeciwnym do mostu? 

tak jakby wracali z mostu, okolic mostu

chodzi mi o zauwazenie tego, ze kierunek sie nie zgadza

co, byli chwilke na mostowej lub w okolicach mostowej, przeszli przez podwojne pasy, weszli na chodnik na wierzbowej by po chwili zawrocic na mostową?

chodzi mi o zauwazenie tej sytuacji na szarym, kiepskim monitoringu lub powiedzenie, ze mam zwidy i nie mam racji bo to, bo tamto  ;)

jezeli faktycznie tak bylo to jest to dziwne, kluczenie takie, zawracanie z wierzbowej, skrecanie do parku, na skwer lukaszewicza, klu-cze-nie... lub totalne zamroczenie...

oba monitoringi dzieli mala odleglosc

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 16:02:49

#55 Wnikliwy....

Wnikliwy....

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:12:20

tak, pisza, ze monitoring z mostowej jest ostatni, 3:18

a ten szary, kiepski poprzedza ten z mostowej, 3:16, roznica 2 minut

tylko dlaczego na szarym, kiepskim oni ida w kierunku przeciwnym do mostu? 

tak jakby wracali z mostu, okolic mostu

chodzi mi o zauwazenie tego, ze kierunek sie nie zgadza

co, byli chwilke na mostowej lub w okolicach mostowej, przeszli przez podwojne pasy, weszli na chodnik na wierzbowej by po chwili zawrocic na mostową?

chodzi mi o zauwazenie tej sytuacji na szarym, kiepskim monitoringu lub powiedzenie, ze mam zwidy i nie mam racji bo to, bo tamto  ;)

jezeli faktycznie tak bylo to jest to dziwne, kluczenie takie, zawracanie z wierzbowej, skrecanie do parku, na skwer lukaszewicza, klu-cze-nie... lub totalne zamroczenie...

oba monitoringi dzieli mala odleglosc

Wydaje mi się że zadziałała propaganda medialna celebryty. Pokazywali monitoring z okolicy mostu na którym miało dojść do katowania Ewy. Wiele osób to potwierdziło ale zastanawia jeden szczegół... bo na nagraniu nic zupełnie nie widać. Więc Ewa jeżeli była na ul. Wierzbowej to w dwie minuty nie doszli by do miejsca gdzie nagrali ich dość wyraźnie na ul. Mostowej. Owszem, mogli pomylić ulice co by tłumaczyło dlaczego z Mostowej skręcili w lewo na ul. Za Groblą. Pytanie wtedy po co mieli by iść w tę ulice lub tą ulicą do innej ulicy np. ul. GROBLA lub w okolicę ul. GROBLA ?  Co tam ciekawego było lub jaka motywacja miała by ich tam zaprowadzić ? Mieszka tam ktoś znajomy Ewy czy kolejna restauracja lub klub miał być odwiedzony w drodze do domu ? Może chcieli wpaść do parku za potrzebą fizjologiczną ? Ewa zawiana, niebieski podobno nie znał miasta a idąc kawał drogi przeszli, KL-UCZ-ENIE zaczęło się po zaginięciu Ewy... gdy niebieski był już sam.

#56 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:24:07

yyy... Wnikliwy, albo ja teraz cos zle zrozumialam albo Ty  ;) mi caly czas chodzi o to nagranie nie o film z katowania. To jest ta ulica, nawet kamerke widac https://www.google.p...!7i13312!8i6656

Użytkownik magdaaa edytował ten post 13 grudzień 2015 - 16:34:06

#57 Wnikliwy....

Wnikliwy....

• PipPipPipPip
  • 3167 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:40:22

teraz cos zle zrozumialam albo Ty  ;) mi caly czas chodzi o to nagranie nie o film z katowania. To jest ta ulica, nawet kamerke widac https://www.google.p...!7i13312!8i6656

No ale to nie jest nagranie z ul. Wierzbowej. Gdzie tam zarośla i krzaki, drzewa ? Nagranie wydaje się równie nie czytelne jak te o którym wspomniałem w kwestii rzekomego katowania. Kto tak nisko montuje kamery i skąd ta kamera ? Osoby wydają się ruchliwsze niż te na których widać Ewę i niebieskiego z ul. Mostowej. Na ulicy mostowej jeszcze ich nieźle rzuca a na tym nagraniu powyżej wydaje się że są w stanie iść samodzielnie a nawet biegnąc. Coś tu kupy się nie trzyma a nieczytelność nagrania skłania w kierunku aby sądzić iż nagranie nie jest autentyczne lub osoby na nim nie są tymi które chcielibyśmy widzieć. Tak ja to odbieram.

I jeszcze jedno. Na nagraniu w ostatniej fazie zbliżania się do lewej krawędzi kadru jedna z idących dwóch osób podnosi lewą rękę w geście objęcia zbliżając się do osoby ( zakładam że mężczyzna), co dowodzi iż nastroje są pozytywne i nie ma mowy o agresji.

Jak też wyraźnie widać iż mężczyzna ( zakładam płeć) jest w rozpiętej kurtce i prawdopodobnie ma jasne spodnie a niebieski szedł opięty na ścisk i spodnie były ciemne ( chyba niebieskie). Wątpliwość mam czy widać pasek torebki przewieszonej przez ramię mężczyzny bo wydaje mi się że widać pasek w poprzek korpusu mężczyzny i jak by torebkę ( ułamek sekundy) co pasowało by do wizerunku niebieskiego prowadzącego Ewę na ul Mostowej gdzie byli widziani wyraźnie. Ale rozpięta kurtka przeczy przewieszonej torbie przez ramię bo dość swobodnie faluje podczas przemieszczania się osoby. Ale z uwagi na jakość nagrania głowy nie dam jak to z ta torbą jest.

Zakładam że to nie oni.

Czy kamerka była na balkonie czy w samochodzie ? Ta roślinność jakoś mi nie pasuje ale tabliczka z jakąś nazwą podpowiada że to tabliczka z nazwą ulicy. Pytanie czy były inne kamery na tej ulicy ? Jeżeli Ewa była na Wierzbowej, później skręcili z Mostowej na ul. Za GROBLĄ to w jakim kierunku mieli rzeczywiście iść ? I czy marsz rzeczywiście miał zakończyć się nad Wartą ? Skoro na most nie weszli razem, niebieski nie bł nad brzegiem rzeki ( rzekomo miał czyste obuwie jak stwierdził błyskotliwy celebryta), to gdzie zaprowadził Ewę lub ją zostawił  skoro szybko znalazł się w innym miejscu w jak wiemy krytycznych osiem minut ? Niektórzy twierdzą że 15 minut.

Użytkownik Wnikliwy.... edytował ten post 13 grudzień 2015 - 17:05:16

#58 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:43:17

co do znajomosci miasta przez niebieskiego to CSI Wykop doszlo, ze myli sie z prawda... gdzies, na jakims portalu mial fotke pod mostem, z browarem, ?podpisana?... tak, chyba podpisana byla... dawno to bylo, ciezko teraz znalezc...

#59 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:49:29

rozpisalam to wczesniej "szary, kiepski monitoring znajduje sie na skrzyzowaniu ul wierzbowej i mostowej - na szarym, kiepskim nagraniu, na 1wszym planie widzimy zarys krzakow i słup lampy z tabliczka wierzbowa, 2gi plan to pasy, podwojne przejscie, sygnalizacja swietlna, kamienica w tle. kamera lapie ich przodem. Adam z Ewa sa na tle kamienicy, przechodza przez podwojne pasy i wchodza na chodnik na wierzbowej." wystarczy porownac na spokojnie. kamerka znajduje sie pod wystepem, pod oknami obok naklejki na szybie - centrum dermatologi estetycznej https://www.google.p...!7i13312!8i6656

#60 magdaaa

magdaaa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1906 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 16:52:55

zwlaszcza te krzaki przed sa doskonale uchwycone

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych