Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 10:06:20

Mam prośbę do wojska w Słupsku - wyślijcie żolnierzyi z łodkami i pontonami w rejon ul.Legionow Polskich /polna dróżka w prawo/. Nie można dojechać do nowej firmy. Ogromne kałuże wody.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 11:37:13

Mam prośbę do wojska w Słupsku - wyślijcie żolnierzyi z łodkami i pontonami w rejon ul.Legionow Polskich /polna dróżka w prawo/. Nie można dojechać do nowej firmy. Ogromne kałuże wody.

Kto normalny buduje firmę w miejscu bez infrastruktury drogowej?!

#3 ~wojskowsupsku~

~wojskowsupsku~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 11:40:50

Już, natychmiast!

#4 ~Man~

~Man~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 18:33:31

W urzędzie pracy rozdają byle komu na komputerki a firma po ulgowym zusie znika,a unijne wymagają takich poręczeń że tylko bogaci przedsiębiorcy mają szansę. Dla mniejszych firm które chcą się rozwijać są tylko same utrudnienia.

#5 ~Man~

~Man~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 18:34:24

W urzędzie pracy rozdają byle komu na komputerki a firma po ulgowym zusie znika,a unijne wymagają takich poręczeń że tylko bogaci przedsiębiorcy mają szansę. Dla mniejszych firm które chcą się rozwijać są tylko same utrudnienia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych