Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spotkania przy kominku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 06:28:31

Marsjanku,     

Wujku on mnie może wiesz co. Zablokował moje konto ale nie usunie bo robię frekwencję.  Ja nie jestem taki strachliwy. Powiedział że zapoda na forum moją fotkę. Cieszę się bo będę popularny. A jestem podobno fotogeniczny. I niech fotkę Zuzi też zapoda. 

#42 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 16:25:17

Dzień dobry :)

Miło Ciebie Zuziu widzieć znowu na wątku. Marsjanek dzielnie na Ciebie tutaj czekał :) Zresztą każdego z Was miło widzieć tutaj zgromadzonych przy kominku. To Wasz wspólny kącik ;)

#43 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 21:08:18

Miło Ciebie Zuziu widzieć znowu na wątku. Marsjanek dzielnie na Ciebie tutaj czekał :) Zresztą każdego z Was miło widzieć tutaj zgromadzonych przy kominku. To Wasz wspólny kącik ;)

Ciociu, Zuzia została zbanowana. 

#44 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 21:58:50

A co się znowu stało Marsjanku? :wacko: Dlaczego? Kim jest Zuzia, że ciągle jest banowana? :wacko:

#45 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 23:17:43

A co się znowu stało Marsjanku? :wacko: Dlaczego? Kim jest Zuzia, że ciągle jest banowana? :wacko:

Ostrzeżenia i banowania są tradycją tego Forum.  :o   :unsure:

Niektórzy uczeni mówią, że tradycja, to bardzo ważna rzecz.  :wacko:

PS. Tradycja może być zła i dobra, ale o tym podyskutujemy w innym czasie.  :P  :unsure:

#46 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 06:30:24

Ciociu, dzisiaj na stronie głównej widziałem, że Zuzia nadal pozostaje zarejestrowaną Użytkowniczką wraz ze swoim zdjęciem w awatarze, liczbą postów i punktami za fajne wypowiedzi. Bez żadnego uzasadnienia została pozbawiona podstawowej funkcji oraz przywileju przedstawiania swoich poglądów. 

Jest to sprzeczne nie tylko z Regulaminem Forum ale przede wszystkim z podstawowymi wolnościami zapisanymi w Konstytucji RP 

Ja również zostałem pozbawiony wielu funkcji przysługujących Użytkownikowi. Na przykład komunikatora. 

Nie chcę określać tych działań wulgarnie, bo jestem kulturalnym Użytkownikiem. Mogę jedynie wyrazić swój pogląd. 

Otóż destrukcyjne działania moderata mogą być uznane jako sankcje związane z dyskryminacją na tle wieku albo koloru włosów. Zuzia ma włosy czerwone.

Czerwony kolor jest zarezerwowany. Prawdopodobnie popełniła plagiat.  Mam w związku z tym pytanie. Czy moderato uczulony jest również  na moją nietypową urodę?   Otrzymałem 4 nieuzasadnione ostrzeżenia. 

Zuzia jest śliczna. Jej awatar wzbudza emocje. Jednak moderato nie powinien unosić się emocjami. Podobnie nie mogą unosić się emocjami nauczyciele w szkole a zwłaszcza katecheci. 

Bo właśnie zbyt silne emocje powodują zachowania naruszające Regulamin i Konstytucję RP

Zuzia jest moją koleżanką ze szkoły. Jest naturalną blondynką. Posiada jasną skórę i jest katoliczką. 

#47 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 07:37:13

Ciociu, dzisiaj na stronie głównej widziałem, że Zuzia nadal pozostaje zarejestrowaną Użytkowniczką wraz ze swoim zdjęciem w awatarze, liczbą postów i punktami za fajne wypowiedzi. Bez żadnego uzasadnienia została pozbawiona podstawowej funkcji oraz przywileju przedstawiania swoich poglądów. 

Jest to sprzeczne nie tylko z Regulaminem Forum ale przede wszystkim z podstawowymi wolnościami zapisanymi w Konstytucji RP 

Ja również zostałem pozbawiony wielu funkcji przysługujących Użytkownikowi. Na przykład komunikatora. 

Nie chcę określać tych działań wulgarnie, bo jestem kulturalnym Użytkownikiem. Mogę jedynie wyrazić swój pogląd. 

Otóż destrukcyjne działania moderata mogą być uznane jako sankcje związane z dyskryminacją na tle wieku albo koloru włosów. Zuzia ma włosy czerwone.

Czerwony kolor jest zarezerwowany. Prawdopodobnie popełniła plagiat.  Mam w związku z tym pytanie. Czy moderato uczulony jest również  na moją nietypową urodę?   Otrzymałem 4 nieuzasadnione ostrzeżenia. 

Zuzia jest śliczna. Jej awatar wzbudza emocje. Jednak moderato nie powinien unosić się emocjami. Podobnie nie mogą unosić się emocjami nauczyciele w szkole a zwłaszcza katecheci. 

Bo właśnie zbyt silne emocje powodują zachowania naruszające Regulamin i Konstytucję RP

Zuzia jest moją koleżanką ze szkoły. Jest naturalną blondynką. Posiada jasną skórę i jest katoliczką. 

Ale czy praktykuje? To bardzo ważne w kontekście obecnie panujących obyczajów ;)

#48 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:07:41

Ale czy praktykuje? To bardzo ważne w kontekście obecnie panujących obyczajów ;)

Wujku, Zuzia chodzi regularnie w każdą niedzielę do kościoła. Ale jak to się ma do blokowania konta?  Przecież decyzje moderato są dla mnie zupełnie niezrozumiałe i wydają się sprzeczne z logiką. 

No bo jeżeli Redakcja zachęca do aktywnego udziału w życiu Forum, uatrakcyjnia funkcjami na przykład funkcją Cytuj i Napisz  to moderato pozbawia Użytkowników tych jakże istotnych do prawidłowego działania funkcji. 

A tym samym działa nie tylko na szkodę Użytkowników ale przede wszystkim na szkodę Redakcji czyli na własną szkodę. A zatem jego działania pozbawione są całkowicie logiki. 

Pragnę dodać korzystając z przydatnej funkcji Edytuj. że moderato opracował niezwykle szczegółowe instrukcje korzystania z poszczególnych funkcji. Instrukcje obłożył sankcjami karnymi za niestosowanie się do ich zapisów. 

Paradoks polega na tym, że moderato jednocześnie blokuje dostęp do tych funkcji. 

Użytkownik Marsjanek edytował ten post 17 lipiec 2018 - 09:58:11

#49 Bernardyn

Bernardyn

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 11:36:33

Znalazłem Was. Szukałem całymi tygodniami po Bieszczadach i całym Pomorzu. Jestem padnięty...  :huh:

#50 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 11:39:30

Znalazłem Was. Szukałem całymi tygodniami po Bieszczadach i całym Pomorzu. Jestem padnięty...  :huh:

Nasz kochany piesio. Przy kominku będzie Ci za gorąco. Połóż się pod lipą. 

#51 Bernardyn

Bernardyn

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 14:55:51

Nasz kochany piesio. Przy kominku będzie Ci za gorąco. Połóż się pod lipą. 

Marsjanku a gdzie są Twoi rodzice, ciocia Hela, Tamarka, Monisia i Paulinka? Gdzie jest Zuzia? 

Użytkownik Bernardyn edytował ten post 17 lipiec 2018 - 14:56:24

#52 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 14:58:43

Marsjanku a gdzie są Twoi rodzice, ciocia Hela, Tamarka, Monisia i Paulinka? Gdzie jest Zuzia? 

Już Ich nie ma... posmakowali lepszego świata... 

#53 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 16:59:00

Dziękuję Marsjanku za wyczerpujące info :) Widziałam Zuzię na fotce w avku, to śliczna dziewczynka i wygląda na grzeczną.

A na którym wątku Zuzia pisze, chętnie przeczytałabym o czym i co ma do przekazania w danym temacie. Skoro jest dziewczynką w wieku szkolnym, nie może zatem "rozpychać się łokciami". To nie ten wiek :wacko:

#54 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:50:49

Dziękuję Marsjanku za wyczerpujące info :) Widziałam Zuzię na fotce w avku, to śliczna dziewczynka i wygląda na grzeczną.

A na którym wątku Zuzia pisze, chętnie przeczytałabym o czym i co ma do przekazania w danym temacie. Skoro jest dziewczynką w wieku szkolnym, nie może zatem "rozpychać się łokciami". To nie ten wiek :wacko:

Zuzia jest delikatna i nigdy nie rozpycha się. W temacie RD  przedstawiła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Została natychmiast zablokowana. Jej zdjęcie zostało usunięte. Zdjęcia innych Użytkowników tego tematu mają się dobrze. 

Co zatem?  To, że moderato nie potrafi docenić piękna i delikatności. To wskazuje, że jest nieokrzesanym gburem. 

#55 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 00:03:19

Zuzia jest delikatna i nigdy nie rozpycha się. W temacie RD  przedstawiła swoje zdjęcie z dzieciństwa. Została natychmiast zablokowana. Jej zdjęcie zostało usunięte. Zdjęcia innych Użytkowników tego tematu mają się dobrze. 

Co zatem?  To, że moderato nie potrafi docenić piękna i delikatności. To wskazuje, że jest nieokrzesanym gburem. 

Słodki Szkrabie :wub:

Jeśli moderato jest normalnym mężczyzną, to nie podejrzewaj jego, że nie potrafi docenić pięknej  buzi małej dziewczynki.

Logicznie myśląc. co by mu dało usunięcie zdjęcia?

Bardziej prawdopodobne jest to, że uroda Zuzi przyćmiła zdjęcie innej forumowiczki,  która również zaprezentowała swoją fotkę z dzieciństwa :)

Zgłaszając do usunięcia buzię Zuzi. w swoim mniemaniu, pozbyła się konkurentki :D

W dzisiejszych (niepewnych) czasach, nawet stara fotografia może być niebezpieczna.  :o   :P   :rolleyes:

#56 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:24:10

Być może otarliśmy się gdzieś o siebie, jednak nie kojarzę kiedy i gdzie?

Jeżeli mógłby mi Pan przybliżyć gdzie i w jakim towarzystwie się Pan obraca, byłoby łatwiej sobie przypomnieć :)

Ciociu Leno, wujek Kubuś bardzo lubi ocierać się o piękne blondynki. 

#57 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1802 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:26:20

Słodki Szkrabie :wub:

Jeśli moderato jest normalnym mężczyzną, to nie podejrzewaj jego, że nie potrafi docenić pięknej  buzi małej dziewczynki.

Logicznie myśląc. co by mu dało usunięcie zdjęcia?

Bardziej prawdopodobne jest to, że uroda Zuzi przyćmiła zdjęcie innej forumowiczki,  która również zaprezentowała swoją fotkę z dzieciństwa :)

Zgłaszając do usunięcia buzię Zuzi. w swoim mniemaniu, pozbyła się konkurentki :D

To jak mi usunięto temat o Budce Suflera  tzn że przyćmił inne i  ktoś mi go pozazdrościł? Zamiast tworzyć teorie spiskowe, może warto po prostu spytać moderatora, gdzie został złamany regulamin. To nie przedszkole, żeby modek bawił się w blokowanie kont bo jedna ma ładniejsze zdjęcie od drugiej ;)

Użytkownik Steysi edytował ten post 18 lipiec 2018 - 07:27:02

#58 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:45:45

To jak mi usunięto temat o Budce Suflera  tzn że przyćmił inne i  ktoś mi go pozazdrościł? Zamiast tworzyć teorie spiskowe, może warto po prostu spytać moderatora, gdzie został złamany regulamin. To nie przedszkole, żeby modek bawił się w blokowanie kont bo jedna ma ładniejsze zdjęcie od drugiej ;)

No właśnie ciociu Steysi.  Moderato mojego zdjęcia nie usuwa bo jestem w jego typie. A Zuzia i tak jest najśliczniejsza. 

To nie są teorie spiskowe. Zuzia za wystąpienia ze swoim zdjęciem w awatarze została po raz kolejny zbanowana a ja za przedstawienie  zdjęcia Zuzi po raz kolejny ukarany.  

Zdjęcie przedstawia fragment tańca wykonywanego w przedszkolu w drodze konkursu w poszukiwaniu talentów. Zuzia zdobyła I miejsce i zakwalifikowała się do zespołu jako najmłodsza tancerka. 

#59 Steysi

Steysi

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1802 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:51:44

1. No właśnie ciociu Steysi.  Moderato mojego zdjęcia nie usuwa bo jestem w jego typie.
2. A Zuzia i tak jest najśliczniejsza. 

1.  :lol:  :lol:

2. Faktycznie, zdjęcie Zuzi było bardzo ładne. 

Ale dalej jestem zdania, że to nie koncert życzeń ;) i żeby zostało coś usunięte/ zablokowane musi być złamanie regulaminu lub odgórnych zasad niepisanych ;)

#60 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:58:54

1.  :lol:  :lol:

2. Faktycznie, zdjęcie Zuzi było bardzo ładne. 

Ale dalej jestem zdania, że to nie koncert życzeń ;) i żeby zostało coś usunięte/ zablokowane musi być złamanie regulaminu lub odgórnych zasad niepisanych ;)

Ciociu Steysi, rzecz w tym, że Zuzia nie wie przez kogo jest banowana i za co. Żadnego śladu. Więc ten ktoś kto usuwa łamie regulamin. Ale nikomu zarzutów postawić nie można bo nie ma sprawcy. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych