Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spotkania przy kominku

• Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#21 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 16:50:38

Przyjedź do wujka na wakacje. Mieszkam niedaleko Wisły. Będziemy szukać pytona :D

Taaaa, szukajcie aż znajdziecie ;) :D Nie wstyd Ci wujku dziecku proponować szukać takiego olbrzyma? Toż to strach o dziecko, że gadzisko może Marsjanka zaatakować :angry:

ps. Info z ostatniej chwili. Jasnowidz Jackowski wie gdzie jest pyton. Wskazał dokładne miejsce :blink:

Użytkownik zakładka edytował ten post 12 lipiec 2018 - 16:53:29

#22 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 17:34:49

Do mnie przyjechali mama i tata. 

Użytkownik Marsjanek edytował ten post 12 lipiec 2018 - 17:35:33

#23 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:47:30

Miło słyszeć :)

Szkrabie, nie znam mamy czy taty, którzy zapomnieli o swoich dzieciach. Nawet gdy są daleko ich serca dla nich biją. :wub:

Prawdziwy kominek, żywe płomienie. Jeśli się dobrze wsłuchać, słychać trzaski tryskających iskier. Tak  Ogień opowiada swoje historie :)

Ja jednak Panią skądś kojarzę :blink:  Chyba?

Czy nie spotkaliśmy się już przedtem? :huh:

#24 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 12:30:19

Ja jednak Panią skądś kojarzę :blink:  Chyba?

Czy nie spotkaliśmy się już przedtem? :huh:

Wujek jest taki niedomyślny. To są moi rodzice. Z serduszkami tak jak wujek mój tata chrzestny. 

#25 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:48:58

Wujek jest taki niedomyślny. To są moi rodzice. Z serduszkami tak jak wujek mój tata chrzestny. 

Znałem Twego tatę, szkrabie. Fajny był z niego chłop, taka Pszczółka. Wołali go Majek, bo lubił landrynki, czy dropsy. Nie pamiętam już. Częstował na ten lep harcerki, taki był z niego zuch. W ten sposób wyrwał z szeregu Twoją mamusię. Uleńka jej było. Razem zdobywali kolejne sprawności. W końcu gdy byli najlepsi w te klocki, wysłano ich w podróż na Marsa. Mieli zasiedlić planetę. Z nieznanych mi przyczyn po Twoim napoczęciu, migusiem wrócili na Ziemię. Co ich tak przeraziło, nie wiem do dziś. Mamusia urodziła Cię w szpitalu powiatowym w Mławie. Niestety położna z miejsca dostała pomieszania zmysłów na Twój widok. Taki byłeś szpetny. Wtenczas Twój tatuś przyjechał z prośbą co by Cię ochrzcić w kościele. Zabraliśmy się do tego uczciwie. Przez trzy dni uprawialiśmy z tatusiem ablucje, za pomocą gorzkiej żołądkowej. Aż nas żółć zalała z tego. Ksiądz strzelił se ze dwa butelki mszalnego na zakrystii, zanim przystąpił do ceremonii. A darłeś się Ty w niebo głosy, aż ksiądz miał Cię dość. Na szczęście nie upuściłem aż do końca. Na końcu z radości wszyscy się popłakaliśmy z tej rozpaczy, co z Ciebie wyrośnie? Na szczęście modlitwy zostały wysłuchane i stałeś się człowiekiem. Uff. :)

#26 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:47:51

Znałem Twego tatę, szkrabie. Fajny był z niego chłop, taka Pszczółka. Wołali go Majek, bo lubił landrynki, czy dropsy. Nie pamiętam już. Częstował na ten lep harcerki, taki był z niego zuch. W ten sposób wyrwał z szeregu Twoją mamusię. Uleńka jej było. Razem zdobywali kolejne sprawności. W końcu gdy byli najlepsi w te klocki, wysłano ich w podróż na Marsa. Mieli zasiedlić planetę. Z nieznanych mi przyczyn po Twoim napoczęciu, migusiem wrócili na Ziemię. Co ich tak przeraziło, nie wiem do dziś. Mamusia urodziła Cię w szpitalu powiatowym w Mławie. Niestety położna z miejsca dostała pomieszania zmysłów na Twój widok. Taki byłeś szpetny. Wtenczas Twój tatuś przyjechał z prośbą co by Cię ochrzcić w kościele. Zabraliśmy się do tego uczciwie. Przez trzy dni uprawialiśmy z tatusiem ablucje, za pomocą gorzkiej żołądkowej. Aż nas żółć zalała z tego. Ksiądz strzelił se ze dwa butelki mszalnego na zakrystii, zanim przystąpił do ceremonii. A darłeś się Ty w niebo głosy, aż ksiądz miał Cię dość. Na szczęście nie upuściłem aż do końca. Na końcu z radości wszyscy się popłakaliśmy z tej rozpaczy, co z Ciebie wyrośnie? Na szczęście modlitwy zostały wysłuchane i stałeś się człowiekiem. Uff. :)

Wujku Kubusiu dopiero dziś dowiedziałem się o mojej przeszłości której nie pamiętam. Moja mama opowiedziała  mi przy kominku że z moim tatą wyruszyli w podróż na Marsa z misją pokojową. Tam chodziło o wybryki chuliganów którzy obrzucali naszego ziemskiego łazika kamieniami. 

Z miłości poczęli mnie w drodze powrotnej na Ziemię. Ale ja mam wątpliwości. Moja uroda wskazuje , że jestem Marsjaninem. Nawet badanie krwi potwierdziło, że nie ma w katalogu takiej grupy RH

Moją urodą zainteresowała się w klasie Zuzia. Jest podobna do mnie i ma takiego samego zeza. 

Mamy z Zuzią podejrzenia czy to wujek Kubuś płodzi takie szpetne chrześniaki.  

#27 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:54:48

Wujku Kubusiu dopiero dziś dowiedziałem się o mojej przeszłości której nie pamiętam. Moja mama opowiedziała  mi przy kominku że z moim tatą wyruszyli w podróż na Marsa z misją pokojową. Tam chodziło o wybryki chuliganów którzy obrzucali naszego ziemskiego łazika kamieniami. 

Z miłości poczęli mnie w drodze powrotnej na Ziemię. Ale ja mam wątpliwości. Moja uroda wskazuje , że jestem Marsjaninem. Nawet badanie krwi potwierdziło, że nie ma w katalogu takiej grupy RH

Moją urodą zainteresowała się w klasie Zuzia. Jest podobna do mnie i ma takiego samego zeza. 

Drogi Marsjanku,

nie rozwieję Twoich wątpliwości. Albowiem są na niebie i ziemi, rzeczy o którym nawet Marsjankom się nie śniło. Nie zawracaj sobie tym głowy, i zajmij się wypoczynkiem wakacyjnym. Przyjdzie czas gdy poznasz całą prawdę, a prawda Cię wyzwoli. Tak mówią ;)

#28 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 15:27:24

No nie wytrzymam Marsjanku, cóż celne stwierdzenie :D :D Śmieję się sama do siebie na cały głos  :lol: Dobrze, że otwarte okno z pokoju wychodzi na ogródek, mogę się śmiać tak głośno jak tylko chcę  :D 

#29 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 17:42:52

No nie wytrzymam Marsjanku, cóż celne stwierdzenie :D :D Śmieję się sama do siebie na cały głos  :lol: Dobrze, że otwarte okno z pokoju wychodzi na ogródek, mogę się śmiać tak głośno jak tylko chcę  :D

Ciocia jest taka sama jak Zuzia bo śmieje się bez powodu. A ja mam ciociu problem. Jak ja z Zuzią pokażę się na ulicy. 

#30 zakładka

zakładka

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 19:10:39

Ciocia jest taka sama jak Zuzia bo śmieje się bez powodu. A ja mam ciociu problem. Jak ja z Zuzią pokażę się na ulicy. 

Marsjanku, ja się nie śmieję z Ciebie, śmieję się z tego co napisałeś sam o sobie. Ty jesteś bardzo ładnym chłopcem, masz taką słodką buźkę, że można by Ciebie "łyżkami jeść" :D Zuzię też widziałam i uważam, że jest śliczną dziewczynką, spokojnie możesz się z nią pokazywać wszędzie  :) Przecież chyba nie poruszacie się tylko statkiem kosmicznym, żeby nikt Was nie widział  :huh: 

#31 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 19:40:09

Marsjanku, ja się nie śmieję z Ciebie, śmieję się z tego co napisałeś sam o sobie. Ty jesteś bardzo ładnym chłopcem, masz taką słodką buźkę, że można by Ciebie "łyżkami jeść" :D Zuzię też widziałam i uważam, że jest śliczną dziewczynką, spokojnie możesz się z nią pokazywać wszędzie  :) Przecież chyba nie poruszacie się tylko statkiem kosmicznym, żeby nikt Was nie widział  :huh:

Ciocia nie wie jaka Zuzia jest. Jest fajna. Najśliczniejsza w naszej klasie ale ma wredny charakter. 

Nasza pani przesadziła Zuzię do mojej ławki to mi przestała dokuczać. A na wakacjach bawimy się razem.  

Ciociu ja nie wiem co będzie jak rozpocznie się nowy rok szkolny. Wszystkie dziewczyny chcą ze mną siedzieć.  

#32 antytrol

antytrol

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 11:23:29

banda starych d,e,bili z was/

#33 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 13:26:18

banda starych d,e,bili z was/

Kto się przezywa ten się tak nazywa. 

#34 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 14:10:40

W roku 2018 Dzień bez Telefonu Komórkowego przypada na 15 lipca (niedziela)

Do Dnia bez Telefonu Komórkowego pozostał jeszcze 1 dzień.

#35 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 15:25:16

Wujku ja i tak w tym miesiącu  wykorzystałem już limit doładowania za 5 złotych. Mogę tylko dzwonić na alarmowe. Ale nakrzyczeli na mnie. 

#36 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 17:53:42

Wujku ja i tak w tym miesiącu  wykorzystałem już limit doładowania za 5 złotych. Mogę tylko dzwonić na alarmowe. Ale nakrzyczeli na mnie. 

Telefon komórkowy używam baaardzo rzadko, chociaż mam go zawsze przy sobie.  :rolleyes:

#37 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 20:33:39

Telefon komórkowy używam baaardzo rzadko, chociaż mam go zawsze przy sobie.  :rolleyes:

Wujek jest oszczędny i dba o sprzęt.  

#38 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 14:08:30

Wujek jest oszczędny i dba o sprzęt.  

Dobrze zadbany sprzęt ;) musi służyć aż do starości  :P 

#39 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 18:57:43

Dzisiaj niedziela kominkowa. Nasza wieś jest jakby wyludniona. Wszyscy siedzą w chałupach bo nasz sklep jest zamknięty. W niedziele całe życie kulturalne i towarzyskie odbywało się wokół sklepu.

No to pozostały nam tylko wspomnienia przy kominku. Ani oranżady nie można kupić ani lodów. 

Ale moja ciocia Hela zawsze ma w lodówce zapas to wujek Gieniuś  nie wychodząc z chałupy jest wesoły.  Dla mnie i Zuzi też upiekła placek agrestowy. 

No to siedzimy z Zuzią przy kominku i wspominamy 3 klasę. 

#40 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 01:42:28

Nie wtrącaj się do naszego tematu jak nie umiesz dyskutować. 

Marsjanku,     400_F_117835199_YDTlpIkbfvlp5ibw1G8yBW46

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych