Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Spotkajmy się w Miastku na Pchlim Targu

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rumelski

Rumelski

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 maj 2020 - 13:11:36

Witam wszystkich serdecznie z wiosennymi pozdrowieniami. Mimo że jestem z Miastka to chciałbym nawiązać nowe znajomości z ludźmi którzy jak ja interesują się starociami. Moje zainteresowanie chce by było bardzo praktyczne i zamienić je w małe drobne wydarzenie dzięki któremy wszyscy bedziemy zadowoloeni z siebie i naszego Słupskiego regionu.

Czas powoli wraca do normalności więc zapraszam do grupy na Facebooku o nazwie :
Pchli Targ Miastko, gdzie można wrzucać różne przedmioty które nie są już potrzebne w naszym domu. CO sprawi że szafy jakby odpocznie od nadmiaru.

Celem grupy jest spotykanie się na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez grupowiczów więc jeżeli brak ci spotkań towarzyskich, nie masz z kim się wybrać gdzieś, chcesz powiększyć grono znajomych. Wymiana rzeczy to tylko pretekst by się spotkać i wypić kawę herbatę albo inną twojąpropozycję.

Budujemy te społeczność razem więc i ty bedziesz mógł coś od siebie dorzucić.

Nic prostszego dołącz do nas zrób wydarzenie lub zgłoś udział już w istniejącym wydarzeniu.
Serdecznie zapraszam ludzi aktywnych chcących się integrować
W razie wątpliwości jak to wygląda i pytań dotyczących grupy proszę kierować na mail:
gieldamiastko@gmail.com

Dziękuję i zapraszam do rozmowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych