Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~viola~

~viola~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 08:20

:rolleyes: Tydzień temu rejestrowałam dziecko do alergologa na maj 2011 r. A nie tak jak tu piszą 2012 r.

#2 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 09:11

Czyli Polak MUSI kombinować, aby "coś" uzyskać - bardzo dobre rady :lol:

#3 ~Kat~

~Kat~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 09:35

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że w całym Słupsku nie ma innego alergologa. Mieszkam małym mieście w Wielkopolsce (20 tys.mieszkańców) i przyjmuje u nas 3 alergologów, terminy zimą są za ok.3-4 tygodniowe latem do 2 miesięcy oczekiwania. Można się także wybrać do okolicznej miejscowości (ok. 30km) gdzie termin przyjęcia wynosi od kilku dni do maksymalnie 2 tygodni. Dodam, że do chirurga onkologa na NFZ (można udać się na konsultacje w sprawie znamion skórnych i usunąć) termin jest zawsze, tzn. chirurg przyjmuje codziennie na bieżąco pacjentów. Więc NFZ pomorski ma jakieś problemy z dysponowaniem pieniędzmi skoro są takie kolejki.

#4 ~JUSTYNA~

~JUSTYNA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 09:53

ja do kardiologa czekalam 2 m-ce na jana pawla lecz i tak musialam odwolac wizyte poniewaz rozchorowalam sie i nie moglam zrobic wynikow, ale zadzwonilam i powiadomilam moze komus przyspiesza termin. a tak poza nawiasem jaki dobry kardiolog jest w słupsku i gdzie?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:36

ja do kardiologa czekalam 2 m-ce na jana pawla lecz i tak musialam odwolac wizyte poniewaz rozchorowalam sie i nie moglam zrobic wynikow, ale zadzwonilam i powiadomilam moze komus przyspiesza termin. a tak poza nawiasem jaki dobry kardiolog jest w słupsku i gdzie?

Z moich doświadczeń wynika,że im dalej od Słupska tym lepiej(?)tu wyleczono mnie ze złudzeń i pieniędzy.Szukaj na znany lekarz.pl-Wielkopolska. ;)

#6 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:52

moi rodzice lecza sie u dr Byrdziaka na Jana Pawla, bylam tez raz u niego na konsultacji, b. profesjonalny i przy okazji sympatyczny i kulturalny, rodzice b. zadowoleni
nie wiem, ale chyba przyjmuje na nfz rowniez

#7 ~JUSTYNA~

~JUSTYNA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:53

Z moich doświadczeń wynika,że im dalej od Słupska tym lepiej(?)tu wyleczono mnie ze złudzeń i pieniędzy.Szukaj na znany lekarz.pl-Wielkopolska. ;)

co mi po tym ze pojade dalej do lekarza kiedy to mi sie zrównoważy z kosztami wyjazdu a prywatnej wizyty ;)

#8 ~JUSTYNA~

~JUSTYNA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:55

moi rodzice lecza sie u dr Byrdziaka na Jana Pawla, bylam tez raz u niego na konsultacji, b. profesjonalny i przy okazji sympatyczny i kulturalny, rodzice b. zadowoleni

a oczekuje na 1 wizycie wyników?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 11:01

..aa..tzn,że byli u dr prywatnie..? Pewnie nie pracuje w szpitalu.Jaki specjalista okaże się gdy wyjadą do innego miasta i tam zastaną zbadani przez innego specjalistę kardiologa.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 11:55

co mi po tym ze pojade dalej do lekarza kiedy to mi sie zrównoważy z kosztami wyjazdu a prywatnej wizyty ;)

To mnie właśnie tak bardzo zaskoczyło,że zaraz po zrobieniu echa serca i ekg, zalecił mi badania w klinice kardiologii, a czasu do namysłu dal mi tyle ile zajęło mu ustalenie wolnego terminu.? Tu leczono mnie przez kilka lat prywatnie i nic nie zbadano? mnie sie opacało wyjechać ze Słupska.

#11 ~JUSTYNA~

~JUSTYNA~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 12:14

To mnie właśnie tak bardzo zaskoczyło,że zaraz po zrobieniu echa serca i ekg, zalecił mi badania w klinice kardiologii, a czasu do namysłu dal mi tyle ile zajęło mu ustalenie wolnego terminu.? Tu leczono mnie przez kilka lat prywatnie i nic nie zbadano? mnie sie opacało wyjechać ze Słupska.

widocznie potrzeba byla pojscia do kardiologa, ja ide kontrolnie od tak sobie :rolleyes:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:38

NIE wiem co robi w Słupsku NFZ siedzi na peryferiach Słupska i nie wie co dzieje się z dostępem do lekarzy. Nie wiem za co robią i za co biorą pieniądze? NIE wiem za co płacimy
składki? CO na to pani Kopacz, gdzie te jej REFORMY ? W unii na zachodzie taka sytuacja byłaby NIE do przyjęcia przez chorych.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:42

NIE wiem co robi w Słupsku NFZ siedzi na peryferiach Słupska i nie wie co dzieje się z dostępem do lekarzy. Nie wiem za co robią i za co biorą pieniądze? NIE wiem za co płacimy
składki? CO na to pani Kopacz, gdzie te jej REFORMY ? W unii na zachodzie taka sytuacja byłaby NIE do przyjęcia przez chorych.

''CO na to pani Kopacz, gdzie te jej REFORMY ?''..właśnie je wyprała ale mróz i nie schną.. :huh: a dostęp do lekarzy jest tylko trzebą przyłożyć wizerunek Mieszka Iego na chore miejsce ;)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:44

myslicie, ze kogos obchodza pacjenci?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:44

widocznie potrzeba byla pojscia do kardiologa, ja ide kontrolnie od tak sobie :rolleyes:

Nie znam słupskich kardiologów..kiedyś dr B.. był bardzo przystojny.. :rolleyes:

#16 ~internauta~

~internauta~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 17:58

Nie od dzis wiadomo, ze redaktorzy gazety GP sa bardzo nieprofesjonalni. Ale zeby nie umiec podac prawidlowego adresu to naprawde smiech na sali. Szanowni redaktorzy! Wystarczy zrobic kopiuj-wklej. Jezeli juz bezmyslnie skracacie linki, to chociaz sprawdzcie czy po kliknieciu w dany adres, bedzie wszystko ok.

#17 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 14:23

Informacja na stronie NFZ kolejki baaaaardzo mylna. Umawiałem dziś dziecko do poradni pulmonologicznej.
Na stronie NFZ czas oczekiwania 62 dni, mi wyznaczono termin na 6 czerwca czyli ponad 100 dni.
A spójrzcie na przykład na terminy do stomatologów wszędzie czas oczekiwania 0 dni :lol: a niech ktoś spróbuje umówić się na jutro do dentysty... życzę powodzenia.
Taka informacja to psu na budę się zda.

#18 ~JUSTYNA~

~JUSTYNA~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 14:55

Informacja na stronie NFZ kolejki baaaaardzo mylna. Umawiałem dziś dziecko do poradni pulmonologicznej.
Na stronie NFZ czas oczekiwania 62 dni, mi wyznaczono termin na 6 czerwca czyli ponad 100 dni.
A spójrzcie na przykład na terminy do stomatologów wszędzie czas oczekiwania 0 dni :lol: a niech ktoś spróbuje umówić się na jutro do dentysty... życzę powodzenia.
Taka informacja to psu na budę się zda.

to samo z oddzialem zakaznym w gdansku, liczba osob oczekujacych 0 a wizyte mamy za miesiac :(

#19 ~konus202~

~konus202~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 17:39

i za co my płacimy tak wysokie składki zus ????

#20 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 23 luty 2011 - 17:57

i za co my płacimy tak wysokie składki zus ????

ZUS Konusku płacisz na przyszlą emeryturkę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych