Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sporty walki brak odpowiednich instruktorów

Sporty walki brak odpowiednic

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pasjonat~

~pasjonat~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 09:45:43

Chciałem zapisać syna na zajęcia wschodnich sztuk walki lecz okazało się że w większości przypadków w Słupsku niema odpowiednich instróktorów do prowadzenia. Część psełdo mistrzów nie posiada uprawnień do prowadzenia zajęć. Może ktoś by to wkońcu zwerfikował to zanim stanie się coś złego.

#2 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 14:43:23

Nawet nie o to chodzi o czym piszesz, popatrz na tych "psełdo-miszczóf" jak piszesz, 20-parę lat i juz osiwiali na łbie, łysi, widać że to ludzie schorowani np. na tle psycho-somatycznym, po prostu nieudacznicy, lebiegi i nimoty - pchające się jeszcze "nałuczać". Chodzi tylko o to żebyś zapłacił wpisowe i później naciągnąć Cię na ile jeszcze się da, a w końcu - wiadomo że zabierzesz dziecko z takiego chlewa.
Mnie w podstawówce rodzice wysłali na pożal się boże "karate" w Słupsku, na szczęście nic mi się tam nie stało, ale z perspektywy czasu oceniam to tak, że najchętniej bym tam dziś wrócił, powyciaągał tych gnojów po kolei albo wszystkich razem na dwór i skopał po obleśnych mordach, za całokształt - za to co się tam działo, za podejście i za rozpowszechnianie urojeń że oni "nauczają karate" i za naciagnięcie na znaczne sumy mnóstwa ludzi.

#3 adam80

adam80

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2014 - 11:43:10

Warto jest jednak chodzić na sportowe zajęcia. Jak się nie znajdzie oficjalnie to aktrywnośc fizyczna jest bardzo ważna i można ją realizować samemu.

#4 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 07:36:24

Chyba są szkoły w mieście, gdzie sa fachowcy z tej dziedziny. Na zajęcia jak pisałęm już- warto chodzić.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 11:15:01

Chyba są szkoły w mieście, gdzie sa fachowcy z tej dziedziny. Na zajęcia jak pisałęm już- warto chodzić.

Nie wiem jak to się ma dokładnie w Słupsku, ale w Lęborku doskonale funkcjonuje zawodowy Klub Karate Shotokan, z profesjonalnymi trenerami i instruktorami - szczerze polecam, szczególnie dla dzieci. Lęborscy instruktorzy mają rewelacyjne podejście do dzieci!

#6 ~adam80~

~adam80~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 08:50:48

Sport warto uprawiać. Warto- dla zdrowia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych