Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 16:41:29

j.w

#2 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2015 - 10:34:22

U mnie sprawdziły się tabletki Snoreblock. Ziołowe, bezpieczne, pomagają usunąć wydzielinę, która zbiera się w gardle, blokuje swobodne oddychanie i powoduje chrapanie. Teraz nie mam już z tym problemów a moja żona śpi spokojnie.

#3 ~Samochodzik2~

~Samochodzik2~
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:03:36

Na MaxiSuplementy.pl jest wiele dobrych suplementów diety, m.in. właśnie na chrapanie :) Może pomoże ;)

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 15:41:03

Na MaxiSuplementy.pl jest wiele dobrych suplementów diety, m.in. właśnie na chrapanie :) Może pomoże ;)

Ten suplement z maxisuplementy.pl mogę polecić dla każdego, kto ma problemy z chrapaniem! Na mnie zadziałała wprost rewelacyjnie!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 19:14:51

U mnie sprawdziły się tabletki Snoreblock. Ziołowe, bezpieczne, pomagają usunąć wydzielinę, która zbiera się w gardle, blokuje swobodne oddychanie i powoduje chrapanie. Teraz nie mam już z tym problemów a moja żona śpi spokojnie.

Tobie potrzebny jest prozac.

#6 ewelin

ewelin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:53:02

ja na chrapanie kupiłam mężowi https://www.znamlek....oran-25184.html i jesteśmy na etapie testowania. zobaczymy czy coś pomoże.

#7 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 11:31:07

Widziałam, że w telewizji reklamują Desnoran. Stosuje go ktoś? Myślicie, ze pomoże? Ja chrapię ponoć strasznie i żona cały czas narzeka, już mi nawet grozi, ze na kanapie wyląduje hehe :D

#8 Jaśminka

Jaśminka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 maj 2019 - 08:51:41

Ja czytałam opinie o SnoreBlock na tej stronie , ale totalnie mnie nie przekonują. Moim zdaniem lepiej i skuteczniej już sobie jakąś meliskę na noc zaparzyć albo inne zioła dla ukojenia organizmu, niż faszerować się tabletkami.

#9 JoeBlack

JoeBlack

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2019 - 13:52:22

Skutczne to jest chociaz?

#10 Jaśminka

Jaśminka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 maj 2019 - 18:13:05

Nie wiem, jak mówiłam - ja jakoś nie jestem przekonana (nie próbowałam), nie przepadam za tabletkami :P Koleżanka mówiła, że jej niby pomogło, więc może i coś w tym jest?  

A jeśli o meliskę pytasz - to tak, nieco pomaga :) choć wiadomo - całościowo problemu nie rozwiązuje niestety :/ 

#11 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 19 maj 2019 - 14:04:24

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

wszystko jest skutecznie !

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych