Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

163 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:50:53

czy będą zwracane pieniądze za bilety bo na Gryfi mogę obejrzeć mecz a nie spektakl

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:55:58

Smród? Czyli ktoś rozsądny i odważny dodał zapach adekwatny do okazji. Ktoś myśli, że gó...no przeniesione w inne miejsce przestanie śmierdzieć? :)

#3 ~Widz~

~Widz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:58:27

czy będą zwracane pieniądze za bilety bo na Gryfi mogę obejrzeć mecz a nie spektakl

Beata jeśli nie chcesz iść to chętnie odlupie bilet ;)

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:00:03

...ooooo !  :mellow:

#5 ~GalAnonim~

~GalAnonim~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:05:18

Z tym pytaniem do organizatorów protestu

#6 ~Bjj~

~Bjj~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:07:59

Turbokatole w akcji buhehehe

#7 ~klod~

~klod~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:13:38

ha ha ha

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:14:08

Tego opętanca(ców) przez szatana co to zrobił
należy obciążyc całkowitami kosztami jakie zostana
poniesie w doprowadzeniu teatru do normalnego funkcjo-
nowania oraz kosztami wynikjącymi jakie teatr poniesie
za przeniesienie swojej pracy w inne miejsce plus kare
więzienia za spowodowanie zagrożenia życia i zdrowia
obywateli oraz za kłócenie organizowanie imprez
masowych czyli kary więzena do 15 lat za takie prze-
stepstwa wynikające z KK.

#9 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:15:28

oj biedroniowe pedałki wydymali was 

#10 ~Fanatyk Pizzy~

~Fanatyk Pizzy~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:16:47

Jak widać RELIGIA to paskudna sprawa. Żaden bóg nie istnieje a KAŻDY KSIĄDZ TO PASOŻYT.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:17:44

A jak ja bym tobie powiedział, że wiara to stan umysłu, to jaka była by na to twoja odpowiedź. Czy nie jest w tym jakiegoś logicznego sensu. Czy nie umysł tym steruje ..

Oczywiscie ze wiara to stan umyslu. Pan Bog dal nam ten dar, dar umyslu, zeby z niego korzystac. 
Jedni ludzie z tego korzystaja bardziej (ludzie wierzacy) , a inni mniej. Jestesmy tylko ludzmi, nie wiemy wszystkiego, tak jak niektorym sie wydaje...niewierzacym.
Spojrzcie czasami w niebo...noca (latem) w bezchmurne niebo...kiedy na niebie sa biliony gwiazd....czym jest przy tym czlowiek...ze swoim rozumkiem.  :) 
...czymze jestesmy my ludzie ...nawet multi milionerzy jak Donald Tramp, albo Putin...nikim...niczym.
Kazdy z nas umrze, to jest fakt niepodwazalny, tak samo Tramp czy Putin...i ja i ty...
...co zatem dalej...nic ?!  ;) 
Trzeba byc wybitnie glupim ...zeby nie wierzyc ze jest cos jeszcze...cos poteznego...cos wiekszego...cos pieknego...cos / Ktos... ze My zyjemy na tym lez padole...czasami lepiej, czasami gorzej...ale nie sprowadzajcie nas ludzi do miana miesa...ktore sie rodzi...a pozniej umiera...i gnije w ziemi...albo jest spalone w popiol...wedlug takiego rozumowania nasze zycie jest niczym...zaledwie chwilka...bo czymze jest nasze zycie trwajace 60, moze 80...albo i nawet 100 lat...niczym...to qrwa jest nic ! ...w porownaniu do miliardow miliardow miliardow lat wiecznosci...
...
Sami sobie ublizamy nie wierzac w Boga.
Dlatego moja maksyma zyciowa jest to...nie to co powiedzial jakis papiez...ani to co powiedzial jakis wieszcz...ale to co powiedziala moja Najukochansza Moja Swietej Pamieci Babcia :
...Pamietaj Kochany Wnuczku...ze bez Boga ani do proga.
:) 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:19:05

szkoda że niedziela wolna bo mogli przenieśc do jantara a tak nie ma co robić w niedziele

#13 ~Donald~

~Donald~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:19:32

czy na gryfię jadą maski przeciwgazowe ?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:20:51

ponoc na każdym krzesle na gryfi leży dildo do nadmuchania i nadmuchanym dildem nalezy przywitać wchodzącego biedronia i danilecką na hale gryfia

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:21:35

ponoc na każdym krzesle na gryfi leży dildo do nadmuchania i nadmuchanym dildem machając radośnie nalezy przywitać wchodzącego biedronia i danilecką na hale gryfia

#16 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:22:23

zamiast zysku - strata  i  smierdzace koszty oraz niesmak ... 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:22:39

Katole a teraz do kościoła się wyspowiadać

A nie zesraj się przypadkiem pajacu :D Ja tam będę wchodził i mogę ci sprzed wejścia pomachać, wsiowy głupku :D

I pomacham! Nawet was pobłogosławię, ćwoki  :D

Do budy, burki :D

........
Ja jako Katol...tez ciebie pozdrawiam.  :rolleyes:
  :rolleyes: 
...badz szczesliwy.  :) 
...
--

P.S.
Moderatorze sprawiedliwy...nie kasuj tego prosze...niech bedzie to swiadectwem tego, o czym pisalem powyzej.
Pozdrawiam.  :) 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:27:09

Czyli przy całej twojej filozofii nie powiem, że bezsensownej to  WIARA = STAN UMYSŁU.

Uzywajmy umyslu...rozumu...to nie boli. :) 
P.S.

To nie jest moja filozofia....z arabem bys sobie tak nie pogadal jakl ze mna...z marszu by cie zabil...

... a ja tylko pisze...tlumacze...chociaz czasami rece mi opadaja...bo to jak groch o sciane...ale widocznie taki moj los.  :D

#19 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:28:41

Nie zdołali zatrzymać spektaklu protestami, to posunęli się do rozlania substancji; dziecinada! Zagrania na poziomie przedszkola!

#20 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:32:10

A czy wrzucenie do kościoła takiej bomby chemicznej również by było zignorowane przez policję, prokuraturę?

Kościół obraża uczucia i wartości wyznawane przez miliony ludzi. Nie szanuje kobiet, dzieci, osób o odmiennych poglądach i przekonaniach...

A swoją drogą czy tego "ataku" nie można powiązać z tymi, które miały miejsce kilka lat temu w Galerii Słupsk? Czy to nie ta sama substancja? Nie widziałem, że jest taki łatwy dostęp do tego typu rzeczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych