Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Specjalista od kręgosłupa

83 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~arekk~

~arekk~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 09:50:21

Nie chcę powiedzieć, że Marcin Rosadziński jest magikiem ale dla mnie to magia co ze mną zrobił. Po prawie trzech latach brania przeciwbólowych w końcu mogę normalnie funkcjonować, w końcu ktoś mi z bólem plecow pomogł...Polecam, warto do niego przedzwonić i się umówić na wizytę.

#62 ~Jos~

~Jos~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:44:40

rowniez polecam rosadzinskiego

#63 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 20:20:49

Ja z kolei mogę polecić Panie Kasie ze Słomczyńskiego 12. Są mega i wiedza i podejście do pacjenta i rezultaty - serio. A dodatkowo nie zostawiłam u nich połowy swojej wypłaty na leczenie, więc polecam. zostawiam adres strony przez którą się rejestruję rehabilitacje.org

#64 ~miya82~

~miya82~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 13:22:08

Warto iść po skierowanie od dobrego internisty. Oni zawsze wiedzą, kogo polecić, ja na tym bardzo dobrze wyszłam. :) Chodzę do internista-wroclaw.pl już od bardzo dawna, po skierowania, ale nie tylko.

#65 ~maria7899~

~maria7899~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 22:00:01

A myślałeś, że to może jakiś kłopot neurologiczny? Bo też czasami się tak zdarza i może warto do takiego specjalisty pójść. Jeśli masz okazję pojechać do Warszawy, to polecę Ci klinikę PsychoMedic. Pod numerem telefonu 22 253 88 88 możesz umówić sobie wizytę.

#66 ~Erykowa18122~

~Erykowa18122~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 17:46:04

Z Warszawy jak jesteście to śmiało udajcie się do dr Pasterskiego z Rex Medica Sport. Jest naprawdę dobrym neurochirurgiem. Ja leczę się u niego dłuższy czas i jestem zadowolona.

#67 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 11:55:11

Witam,z uw

agi na kłopoty z kręgosłupem (odcinek lędźwiowy) szukam dobrego specjalisty w tym zakresie - neurochirurg, ortopeda i rehabilitant. Kogo moglibyście polecić? Chodzi mi o lekarzy sprawdzonych osobiście.

Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl  bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.

Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i „lepiej”, trzeba bylo za wszystko płacić.

Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.

Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.

Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.

Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.

Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych.  Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonował”.

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:

- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi

- nie gwarantują całkowitego wyleczenia

- związane z dużymi kosztami

- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji

- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.

jurasz1  małpa  interia.pl

#68 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 11:57:43

U mnie bóle w kręgosłupie się pojawiły dopiero w związku z ciążą, wcześniej ich nie miałam. Jestem teraz na terapii u Marcina Rosadzinskiego i widzę efekty. Dobry wywiad, dobra diagnoza, nie leczy w ciemno, krok po kroku mi tłumaczy co i jak, polecam!

Witam,

chciałbym się podzielić i udostępnić każdej cierpiącej osobie moje doświadczenie i wiedzę na temat pozbycia się bólu kregosłupa. Wiedzę i doświadczenie zdobyłem z konieczności, ponieważ jeszcze nie tak dawno temu moj dobry kolega z Polski byl  bardzo cierpiący, majac problemy z chorym kregosłupem, a dokładnie ucisk na nerw tzw. zespół korzeniowy lędźwiowy. Wielomiesięczne konsultacje lekarskie i terapeutyczne nie przynosily poprawy, a wręcz przeciwnie.

Wydał mnóstwo pieniędzy, bo chcąc bez kolejek i „lepiej”, trzeba bylo za wszystko płacić.

Celem uzupełnienia i zrozumienia, dlaczego „udało” mi się przez przypadek znaleźć pozytywne rozwiązanie i pomoc, muszę dodać, ze od 39 lat mieszkam w Niemczech. W mojej domowej bibliotece znajdowała się książka, która zmieniła wszystko. Zapomniałem o tej książce, kupionej przed laty. Teraz okazała się bardzo przydatna.

Autor książki, znany na świecie niemiecki specjalista w dziedzinie leczenia układu kostnego a przede wszystkiem schorzeń kręgosłupa, opisuje sprawdzoną i jedyną w swoim rodzaju metodę, stosowaną w Jego Klinikach w Niemczech, która juz pomogła wielu osobom oraz memu koledze również.

Nie muszę dodawać, że metoda ta niestety nie jest w Polsce stosowana.

Nawiązałem kontakt z kliniką w Niemczech. Termin konsultacji wyznaczono za trzy dni.

Zaraz po konsultacji otrzymalismy dwa pierwsze terminy zabiegów w krótkich odstępach czasowych.  Zabieg trwał okolo 15 minut i jest praktycznie bezbolesny. Po zabiegu 20 minutowa obserwacja pacjenta i do domu.

W zależności od stopnia doleglowości, przewidywane są 4 do 8 zabiegów.

W przypadku mego kolegi juz po pierwszym zabiegu nastąpiła poprawa do tego stopnia, że nie musiał przyjmować od długiego czasu żadnych lekartw przeciwbólowych,bez których wcześniej po prostu „nie funkcjonował”.

Szukaliśmy możliwości leczenia na terenie Polski, lecz wszystkie nasze zapytania do wyspecjalizowanych klinik jak i konsultacje lekarskie sprowadzały się do oferowania koledze różnego rodzaju operacji kregosłupa, które:

- są metodami bardzo inwazyjnymi z negatywnymi skutkami ubocznymi

- nie gwarantują całkowitego wyleczenia

- związane z dużymi kosztami

- zwiaząne z bardzo długim okresem wyczekiwania na termin operacji

- długotrwałym, żmudnym i kosztownym okresie rekonwalescencji

Na koniec jeszcze mała dygresja: całkowity koszt leczenia w Niemczech sfinansowany zostal przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ) na podstawie dokumentacji oraz złożonego wniosku.

Zainteresowanym, chorym i cierpiącym osobom, chetnie wskażę drogę, która pomoże.

jurasz1  małpa  interia.pl

#69 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 00:11:37

ja ostatnio problemy z kregoslupem lecze w fimedica i polecam. jestem osoba starsza, nie moge niestety czekac na wizyte na nfz, bo sa zbyt odlegle.. w fimedica ortopeda pomogl mi, tak samo moj rehabilitant, profesjonalista, sesje pomagaja mi odzyskac zdrowie :)

#70 ~Bolerek~

~Bolerek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 16:12:27

Jakiś czas temu miałem zdiagnozowaną dyskopatie lędźwiową i leczenie zapobiegawcze mi nic nie dawało. Pod nóż nie chciałem iść to się męczyłem z tym bólem kilka ładnych miesięcy. Aż w końcu nie potrafiłem się ruszyć tak mnie rwało! Trafiłem do warszawskiego ośrodka chorób kręgosłupa gdzie miałem przeprowadzony zabieg  wprowadzenia poprzez iniekcję takiego specjalnego żelu w zwyrodniały dysk. Po 6 tygodniach od tego zabiegu wróciłem do normalnego funkcjonowania bez bólu. Teraz sam siebie się pytam po co tyle się męczyłem skoro rozwiązanie było tak proste. No ale dużo tez zależy od lekarzy na jakich się trafi.

#71 ~Bolerek~

~Bolerek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 16:12:42

Jakiś czas temu miałem zdiagnozowaną dyskopatie lędźwiową i leczenie zapobiegawcze mi nic nie dawało. Pod nóż nie chciałem iść to się męczyłem z tym bólem kilka ładnych miesięcy. Aż w końcu nie potrafiłem się ruszyć tak mnie rwało! Trafiłem do warszawskiego ośrodka chorób kręgosłupa gdzie miałem przeprowadzony zabieg  wprowadzenia poprzez iniekcję takiego specjalnego żelu w zwyrodniały dysk. Po 6 tygodniach od tego zabiegu wróciłem do normalnego funkcjonowania bez bólu. Teraz sam siebie się pytam po co tyle się męczyłem skoro rozwiązanie było tak proste. No ale dużo tez zależy od lekarzy na jakich się trafi.

#72 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 15:58:12

Zdecydowanie Tomasz Mandat z Enel Sport w Warszawie. Neurochirurg, bardzo doświadczony, mam do niego pełne zaufanie.

#73 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:22:51

Posiada ktoś może nr kontaktowy do doktora Nyż? Bardzo pilne

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:52:15

Posiada ktoś może nr kontaktowy do doktora Nyż? Bardzo pilne

502 249 696

#75 ~seterka~

~seterka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:24:13

ja od jakiegoś już czasu odczuwam bóle kręgosłupa przez siedzący tryb życia., codziennie siedzę w pracy po 10-12 godzin i uważam, że stąd moje problemy, ja jest silniejszy ból to wtedy mam pod ręką gardan, który mi pomaga, bez tego byłoby ciężko, na szczescie zawsze jest to jakaś pomoc.

#76 ~seterka~

~seterka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:24:43

ja od jakiegoś już czasu odczuwam bóle kręgosłupa przez siedzący tryb życia., codziennie siedzę w pracy po 10-12 godzin i uważam, że stąd moje problemy, ja jest silniejszy ból to wtedy mam pod ręką gardan, który mi pomaga, bez tego byłoby ciężko, na szczescie zawsze jest to jakaś pomoc.

#77 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 19:19:54

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem :D Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm :D Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat... :D

#78 ~Eveka~

~Eveka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 02:11:33

Powiem tak, z moim kręgosłupem nie było dobrze, szukałam dobrego rehabilitanta i teraz jeżdżę do Krakowa, do OpenMedical. jestem zadowolona, z samego kontaktu z przychodnią, jak i opieki :)

#79 ~Pepti~

~Pepti~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:15:27

To oczywiste, że takie bóle zawsze warto skonsultować z lekarzem czy fizjoterapeutą, ale dodatkowo warto pomyśleć o zmianie materaca, na którym się śpi. I mówię to z doświadczenia, bo sama mam problemy z kręgosłupem. Fizjoterapeuta zalecił zmianę materaca na twardy i chociaż początkowo nie byłam przekonana, bo zawsze spałam na miękkim - zamówiłam sobie – model Norbert, z firmy Sheepo. Potrzebowałam kilku dni, żeby się przyzwyczaić, ale teraz! Ludzie, niebo a ziemia, porównując komfort snu. Materac jest naprawdę ogromnie wygodny, odpoczywam, materac dopasowuje się do ciała. 

#80 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 23:39:58

Czy ktoś zna w lubelskim dobrego lekarza co ustawia kręgi ma na L4L5 i na L1L2 wypukliny mam ucisk na korzeń W lewe łydek tak się ciągnie już Z 5 lat ale ostopaci ustawiali to rehabilitacji było wiele miałem zastrzyk nedwardkowy w kregi nie zlbrowski664@gmail.com pomugl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych