Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Specjalista od kręgosłupa

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ruda 2001~

~ruda 2001~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 11:32:55

Miałam dwie opeacje przeprowadzone na Oddziale Neurochirurgii  w Słupsku zespół cieśni nadgarstka w 2009r. (operował dr.Muchowski) i drugą kręgosłupa szyjnego w 2011r.(operował dr.Borusiński) obie udane.Personel i opieka perfekcyjna ma najważniejsze,że można normalnie funkjonować.Pozdrawiam i polecam lekarzy wszystkich nie tylko wymienionych z czystym sumieniem.

#42 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 13:24:25

Witam mam pytanie dziś odebrałam wyniki TK w opisie Badanie odc.C1do TH1.Zniesienie loriozy szyjnej z niewielką kyfozą i wygięciem na prawo.Ząb obrotnika ustawiony prawidłowo .Na poziomie c2/c3 do c4/c5 bez przepuklin ,wymiary kanału kręgowego prawidłowe.Na poziomie c5/c6 zwężenie przestrzeni międzykręgowej z wypukliną na prawo,wymiary kanału kręgowego prawidłowe.Przewężenie otworów międzykręgowych.Na poziomie c6/c7 szerokopodstawna przepuklina centralna śr.4,3 mm z uciskiem struktur wewnątrzkanałowych,wymiary kanału krędowego prawidłowe.Na poziomie c7.th1 bez przepuklin ,wymiary kanału kręgowego prawidłowe .Otwory międzykrędowe prawidłowe .Wn.Dyskopatie na poziomie c5 do c/7.Proszę o odpowiedz jak mam rozumieć wynik Tk jestem już po operacji odcinka lędzwiowego .

#43 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 27 maj 2015 - 19:38:52

Aniu, zdecydowanie potrzebny tu fachowiec.

#44 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 08:19:28

Witam, przeprazam, za piszę na to na forum. Takich próśb spotykacie wiele, ale moja znajoma potrzebuje pilnej operacji kręgosłupa 7 i już ostatniej. Liczy się każda złotówka zobaczcie www pomocdlaani.za. pl oraz wydarzenie na facebooku ratujemy kregosłup Ani

Ogromne dzięi za chwilę zainteresowania

#45 Malgos

Malgos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 23:46:22

neurochirurg Jarosław Nyż operuje w szpitalu w slupsku i prywatnie przyjmuje na jana pawla w slupsku w necie mozna wpisac to wyskoczy gdzie co i jak 

dobrze o tym wiedziec,pozdrawiam

#46 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 17:46:34

Od lat cierpiałam na przewlekłe bóle krzyża, podejrzewano u mnie rwę kulszową, potem zwyrodnienie odcinka lędźwiowego, potem martwicę głowy kości udowej, zwyrodnienie biodra a nawet diagnozowano w kierunku nowotworu miednicy. Dopiero w KręgosłupCenter dr Orczyk, jako pierwszy zwrócił uwagę na zwyrodnienie stawu między kością krzyżową a miednicą. Odkąd podał mi tam blokadę cudownie przeszło. 

#47 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 29 styczeń 2016 - 08:21:21

Leczenie kręgosłupa rzeczywiście jest bardzo trudne i czasochłonne, no i kosztowne. sam się o tym przekonałem, jak moja żona miała problemy. Do tego musieliśmy w ogóle zmienić mieszkanie, żeby łatwiej mogła poruszać się i normalnie egzystować. Szukaliśmy na przykład takie krzesła toaletowe, nie było łatwo znaleźć odpowiedni, dlatego podrzucam link https://megamedic.pl...etowe-sanitarne może też się komuś przyda

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:19:44

Prosze o informację jestem po zapaleniu rwy kulszowej prawdopodobnie mam mieć operację i chciałbym wiedzieć jaki lekarz porowadził by to zn- ile kosztuje wizyta u neurohirurga i jak długo się czeka

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 12:23:56

Prosze o informację jestem po zapaleniu rwy kulszowej prawdopodobnie mam mieć operację i chciałbym wiedzieć jaki lekarz porowadził by to zn- ile kosztuje wizyta u neurohirurga i jak długo się czeka

#50 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 08:34:47

Hej! :) U mojego taty problemy z kręgosłupem zaczęły się od szyi. Wszystko wyszło na usg szyi praga - lekarze szybko zdiagnozowali problem i zaczęli leczenie. Od tej pory bóle minęły, a tata ciszy się lepszym zdrowiem :) Myślę, że Przychodnia Orlik jest jak najbardziej godna polecenia.

#51 maryska

maryska

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 14:00:01

Mój ojciec od kliku już lat leczy się u specjalistów z http://www.med-lux.pl/

Zawsze powtarza, że bardzo profesjonalna obsługa no i rehabilitację też ma tam na miejscu. 

#52 bonobo

bonobo

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 23:58:39

Z nagłymi bólami natychmiast lecę (a raczej czołgam się na akupunturę). Nie macie pojęcia jak bardzo mi pomogli. Szczególnie polecam ten gabinet http://akupunkturapokrywka.pl/

#53 marcin_owi

marcin_owi

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 21:44:14

Ja bym szukał informacji w jakimś katalogu najlepiej w takim gdzie masz wszystkie województwa :) i wtedy ewentualnie się pytać o opinie na temat danego lekarza. 

#54 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 03 luty 2017 - 14:49:11

Jeżeli chodzi o Kraków to warto polecić Fizjomed . Ja chodzę tam do ortopedy - Michał Kłosiński. Przede wszystkim jest to profesjonalna klinika, z doświadczonymi specjalistami. Nie ma problemow z umowieniem sie mniej wiecej na taki termin jak nam pasuje. Po rehabiltacji zauwazylem ekspresowa poprawe samopoczucia, szybko mi sie zwiekszyl zakres ruchu.

#55 ~adex~

~adex~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 12:00:01

Ja nie wiem czy nie mam dyskopatii. Gdzie  lepiej pójść żeby to sprawdzić do ortopedy czy neurologa ?

#56 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 09:46:40

Ja na wszelkie problemy z kręgosłupem polecam dr n med. Agnieszkę Marcinowską-Kaliszczak, która przyjmuje Krakowie w Szpitalu na Focha oraz w prywatnym centrum bólów kręgosłupa Rugpoli.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 20:25:12

a czy ktoś z was był u lekarza w przychodni tommed: tommed.waw.pl?? jakie opinie, wrażenia, ceny?

#58 ~ansatasia~

~ansatasia~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 09:03:53

Zerknijcie do lekarzy z awimed. pl, sama osobiście nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem, ale jest tam wielu specjalistów, któryś może pomoże, bo są naprawdę rewelacyjni. :)

#59 ~ansatasia~

~ansatasia~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 09:04:14

Zerknijcie do lekarzy z awimed. pl, sama osobiście nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem, ale jest tam wielu specjalistów, któryś może pomoże, bo są naprawdę rewelacyjni. :)

#60 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 09:27:27

U mnie bóle w kręgosłupie się pojawiły dopiero w związku z ciążą, wcześniej ich nie miałam. Jestem teraz na terapii u Marcina Rosadzinskiego i widzę efekty. Dobry wywiad, dobra diagnoza, nie leczy w ciemno, krok po kroku mi tłumaczy co i jak, polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych