Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Specjalista od kręgosłupa

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 20:56:01

W krajach zachodnich, chiropraktyk jest lekarzem, tak jest i tu gdzie mieszkam od paru  lat, czyli w Belgi.

Nie jest to żaden "czarodziej", a ja też nie jestem jego "naganiaczem".

W poście wyżej wyraźnie napisałem, że mnie pomógł, a mojej kochanej żoneczce, niestety nie.

Uważam, że należy samemu podjąć decyzję, czy skorzystać z pomocy ww. chiripraktyka, czy też nie.

Za każdym razem jak jestem w PL, to udaję się do niego po pomoc i poradę, natomiast moja żona już nie, bo jej nie pomógł o czym juz pisałem o czym też uprzedzał.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Ps. Nie mogę wstawić linków, ale proszę wpisać w wyszukiwarce np: Cezary Król Ustka itp.

Czy Pan w "poprzednim życiu" miał coś wspólnego z kotami?

#22 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 13:14:04

W krajach zachodnich, chiropraktyk jest lekarzem, tak jest i tu gdzie mieszkam od paru  lat, czyli w Belgi.

Nie jest to żaden "czarodziej", a ja też nie jestem jego "naganiaczem".

W poście wyżej wyraźnie napisałem, że mnie pomógł, a mojej kochanej żoneczce, niestety nie.

Uważam, że należy samemu podjąć decyzję, czy skorzystać z pomocy ww. chiripraktyka, czy też nie.

Za każdym razem jak jestem w PL, to udaję się do niego po pomoc i poradę, natomiast moja żona już nie, bo jej nie pomógł o czym juz pisałem o czym też uprzedzał.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Ps. Nie mogę wstawić linków, ale proszę wpisać w wyszukiwarce np: Cezary Król Ustka itp.

Jeżeli uraziłąm Ciebie określeniem "cudotwórca" PRZEPRASZAM.Jest to moje określenie.Nie pomyślałam ani przez chwilę,że  szukasz klientów dla tego Pana.Nie bierz zawsze dosłownie słów,które przeczytasz. Jeszcze raz przepraszam :)

Ps. W końcu liczy się to,że odczuwasz ulgę,zadowolenie.To jest najważniejsze.Powodzenia Ci życzę, a żonie wiary w to,że kiedyś znajdzie się środek,który będzie pomagał wszystkim,no i oczywiście żeby jak najmniej ją bolało,bo to okropny ból.

Użytkownik salta47 edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 13:30:20

#23 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 20:09:09

Nic nie wiem o moim "poprzednim życiu" choć lubię koty, ale wolę psy i konie, duże, piękne i delikatne zwierzęta.

Nawet przez chwilę nie pomyślałem o urazie, a każda opinia, nawet ta bardzo odmienna jest pożądana, bo tylko wtedy można wyciągać ciekawe wnioski.

Udzielając odpowiedzi w tym wątku wszyscy chcemy sobie pomóc i to jest najważniejsze.

Wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim duuużo zdrowia.

#24 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 06 wrzesień 2014 - 10:29:31

Nic nie wiem o moim "poprzednim życiu" choć lubię koty, ale wolę psy i konie, duże, piękne i delikatne zwierzęta.

Nawet przez chwilę nie pomyślałem o urazie, a każda opinia, nawet ta bardzo odmienna jest pożądana, bo tylko wtedy można wyciągać ciekawe wnioski.

Udzielając odpowiedzi w tym wątku wszyscy chcemy sobie pomóc i to jest najważniejsze.

Wzajemnie zyczę wszyskiego dobrego,żadnych poważnych dolegliwości i wiele przyjemności.

#25 tadeuszklawik

tadeuszklawik

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 21:45:50

Próbowałem dziś się dostać do dr. Gałązki, ale nic z tego. Na poczekalni czarno. Szkoda, że nasi lekarze nie nauczyli się umawiać na godziny, jak jest w większych miastach. Przychodzę i jestem przyjęty, a nie kilka godzin na krześle albo stojąc. 

Natomiast z rozmów z czekającymi wynika, że bardzo dobrzy są też dr. Nyż i Muchowski i podobno do nich są mniejsze kolejki. Spróbuję. 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:21:59

Próbowałem dziś się dostać do dr. Gałązki, ale nic z tego. Na poczekalni czarno. Szkoda, że nasi lekarze nie nauczyli się umawiać na godziny, jak jest w większych miastach. Przychodzę i jestem przyjęty, a nie kilka godzin na krześle albo stojąc. 

Natomiast z rozmów z czekającymi wynika, że bardzo dobrzy są też dr. Nyż i Muchowski i podobno do nich są mniejsze kolejki. Spróbuję. 

Opierając się  na własnym doświadczeniu z tych dwóch polecam Nyża.Proszę mi wierzyć, bo szkoda pańskiego czasu i zdrowia.

#27 tadeuszklawik

tadeuszklawik

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:59:39

Opierając się  na własnym doświadczeniu z tych dwóch polecam Nyża.Proszę mi wierzyć, bo szkoda pańskiego czasu i zdrowia.

No właśnie - też słyszałem bardzo pozytywne opinie o nim. Natomiast podobno Gałązka popadł już w rutynę. 

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 13:04:27

No właśnie - też słyszałem bardzo pozytywne opinie o nim. Natomiast podobno Gałązka popadł już w rutynę. 

Miałem na myśli tych dwóch.

#29 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 05 październik 2014 - 18:10:55

ja również musiałam szukać pomocy.

Nasi neurochirurdzy są naprawdę cenieni  w Polsce i jak ktoś wcześniej napisał, Polska  przyjeżdża do nich.

Co do dr. Nyża.

Obcesowy, zarozumiały  choć z pewnością  jeden z najlepszych.Być może dlatego, że odwiedziłam go jeszcze w przychodni na NFZ a nie prywatnie. Powiedział ;:chodzi Pani jeszcze? To dobrze. Jak pani już upadnie-zoperujemy" Nie wiedziałam jak to odebrać. Postanowiłam wziąć to jednak za dobrą monetę, ze jeszcze nie jest ze mną rak źle:)

Chciałam ku przestrodze  dodać, że jednak trzeba się leczyć , Ja nie leczyłam się ,doprowadziło to do oprócz  potwornej rwy kulszowej to  i do niedowładu jednej z nóg. Uszkodziło nerw strzałkowy. I mam problem.

Mam jeszcze jedną opinię.

Dr. Wernecki. neurolog. Nie jest neurochirurgiem , ale w kwestii obycia i zwykłego  "dobrego serca" Nyż się nie umywa.

Nie z nam drugiego, tak oddanego ludziom lekarza.

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 05:41:02

Potwierdzam całkowicie opinię o dr. Werneckim. Leczę się u niego od kilku lat. Pełna kultura, zawsze uśmiechnięty  i miły dla pacjenta. W Słupsku to rzadkość. Szkoda tylko, że przeniósł gabinet z Armii Krajowej na Tuwima. Tu był parking zaraz przy gabinecie, tam pozostaje Podkowa lub Pl.Zwycięstwa i niestety trzeba dojść, a nie każdy jest na tyle sprawny. 

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 11:30:01

Dr Wernecki jest również anestezjologiem,chyba jako jedyny w naszym mieście/napewno/ ma kilka specjalizacji. Jest rzeczywiście oddanym lekarzem pacjentowi,sympatycznym,nie milczącym,serdecznym.

Zastanawia mnie poprzednia opinia o dr Nyżu,że malo sympatyczny i obawiam się,że ktoś pomylił go z dr Nyczem.Ten rzeczywiście jest milczkiem.

#32 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 07 październik 2014 - 20:08:44

Zastanawia mnie poprzednia opinia o dr Nyżu,że malo sympatyczny i obawiam się,że ktoś pomylił go z dr Nyczem.Ten rzeczywiście jest milczkiem.

dr. Marcin Nycz jest stomatologiem .

dr. Jarosław Nyż  jest neurochorurgiem

chodziło mi do dr Jarosława Nyża.

Nie zaprzeczam , że jest b.dobrym fachowcem lecz jego podejście do pacjenta trochę mnie zabolało. Być, może że jest to jedyne  i odosobnione zdanie (moje) ale jednak na razie go nie zmienię. Może trafiłam na czasowe zmęczenie lekarza, nie wiem...

#33 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 07 październik 2014 - 20:15:29

a doktor Nycz wyrwał mojej córce zamiast górnej lewej ósemki-prawą  dolną:))) ale to jeszcze na Kopernika.

a mówiłam mu dokładnie , tym bardziej, że tak polecił laryngolog ,

Tylko że mnie w gabinetu wyprosili . Córka została sama, zapakowali do buzi  tamponów i moje biedactwo nie miało jak powiedzieć: doktorze, to nie ten !

:))))))))))))))))

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 15:58:42

dr. Marcin Nycz jest stomatologiem .

dr. Jarosław Nyż  jest neurochorurgiem

chodziło mi do dr Jarosława Nyża.

Nie zaprzeczam , że jest b.dobrym fachowcem lecz jego podejście do pacjenta trochę mnie zabolało. Być, może że jest to jedyne  i odosobnione zdanie (moje) ale jednak na razie go nie zmienię. Może trafiłam na czasowe zmęczenie lekarza, nie wiem...

Na neurochirrgii był również dr. Nycz, bardzo zresztą podobny do dr  Nyża,też szczuplutki,malutki.

Oczywiście,że każdy odbiera inaczej,każdy z nas trafia na złe i dobre chwile tych ludzi.Oni też mają prawo do zmęczenia,do "złych" nastrojów.

#35 tadeuszklawik

tadeuszklawik

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 00:06:51

Witam po przerwie,

nareszcie udało mi się dostać do neurochirurga, który po obejrzeniu płytki z rezonansem stwierdził, że na razie nie kwalifikuję się do operacji. Zalecił natomiast basen i ćwiczenia rozciągowe. Stąd też pytanie - czy może ktoś mi polecić dobrego rehabilitanta w Słupsku? Myślę też ewentualnie o jakimś terapeucie manualnym, który bezpiecznie nastawiłby mi kręgosłup. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2014 - 17:49:42

Ok.Ale w sobotę i na priv. :) niu.

#37 tadeuszklawik

tadeuszklawik

Znajomy

• PipPip
  • 30 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 18:17:50

W takim wypadku czekam na "namiary" i pozdrawiam.

Tadeusz

#38 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 19:50:30

Tadeuszu,  ja  rówież moge podać namiary  na prv.

Użytkownik nitka edytował ten post 26 grudzień 2014 - 19:58:01

#39 katarzy802

katarzy802

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 02:03:43

Poszukaj może na http://www.rankingle...arze/krotoszyn/

#40 Marcin_Tomasz

Marcin_Tomasz

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 17:51:38

Można wiedzieć jakie ceny są za pierwszą wizytę u pana Króla i ile trzeba na ten zabieg czekać?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych