Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SOR

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Qnik~

~Qnik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 08:50:00

sor w lęborku, deb***ni lekarze, kłamcy, znęcają się nad ludźmi, sama patologia jak te dewianty i bandyci, złodzieje  z PO, bez godności i honoru, bez sumienia..dziadostwo, a baby jeszcze gorsze POwskie ścierwa nienawidzące Polaków, tylko kasa. Nic gorszego od wariatów i rudego z PO w tym kraju nie było, poza deb***ami co na nich głosują. To ta partia wprowadził te sory-gomory!

Skromnie przypomnę, ze teraz rządzi pis

#102 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 02:59:47

a to się zmieniło? w Lęborku rządzi PiS? a szpitalem pisowiec? co za idiota, chyba z ziemianki wylazł!

Dyrektorka szpitala, która odeszła już w zapomnienie postawioną przez Szarą, SLD.

#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 03:09:53

Ta patologia istnieje od dawna, a szpitalem rządzi PiS, niemoto?

Skad tacy głupi się biorą, może niedługo wybiorą pozbieraną chałastrę z wora, to będzie lepiej praca do 67 lat i wyższa emerytura o 3 zł , ipn, cba, nik..zlikwidują...raj, może wśród rządzących będzie wiecej pedzi, lasy uda się sprzedacc i żydkom zapłacic, wiecej wyjedzie z kraju szukac pracy, bo znów zapauje bezrobocie i niskie pensje. Najlepiej jak wybiorą największego"inteligenta" z po bolka na prezydenta i reszte podobnych, oraz wesołą wdówkę, po swietym , to sprawy w sądzie jej umorzą, przecież prezydentem Łodzi już wybrali kryminalistkę, skazaną prawomocnym wyrokiem za oszustwo..."mądrzy ludzie z po" i jeszcze brak kija, sprawny może w rekach lepkich z unii by skorzyatał..

#104 ~Qnik~

~Qnik~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:37:22

Z przykrością stwierdzam, że oboje musicie się cofnąć do podstawówki. Czytanie tekstu z jego zrozumieniem poszło w las. Więc łopatologicznie jeszcze raz - Wesoła wdówka napisała, że wszystkiemu winna partia PO. Ja przypomniałem, że teraz rządzi PiS. Nigdzie, powtórzę ułomnym na umyśle - N I G D Z I E - nie napisałem, że szpitalem rządzi PiS. Dla jasności - mam głęboko gdzieś czy to po pis sris czy inna partia z tyłka wzięta. W szpitalu się leczy i to jest obowiązkiem personelu a nie rozkminianie kto za jakiej partii został wsadzony tu i tam. Najgorszym zaśmiecaniem intelektualnym jest wtykanie kompletnie we wszystko polityki. Za chwilę zepsutej eklerce z piekarni będzie winny Tusk albo Jarek.

#105 ~yoozwa~

~yoozwa~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:21:17

Z przykrością stwierdzam, że oboje musicie się cofnąć do podstawówki. Czytanie tekstu z jego zrozumieniem poszło w las. Więc łopatologicznie jeszcze raz - Wesoła wdówka napisała, że wszystkiemu winna partia PO. Ja przypomniałem, że teraz rządzi PiS. Nigdzie, powtórzę ułomnym na umyśle - N I G D Z I E - nie napisałem, że szpitalem rządzi PiS. Dla jasności - mam głęboko gdzieś czy to po pis sris czy inna partia z tyłka wzięta. W szpitalu się leczy i to jest obowiązkiem personelu a nie rozkminianie kto za jakiej partii został wsadzony tu i tam. Najgorszym zaśmiecaniem intelektualnym jest wtykanie kompletnie we wszystko polityki. Za chwilę zepsutej eklerce z piekarni będzie winny Tusk albo Jarek.

Qnik  oni i tak nic nie zrozumieją , potrafią ubliżać i łazić do burmistrza po mieszkanie bo im się należy .Patologia wybrała patologię w tym kraju , przeważa roszczeniowość , niechęć do pracy , brak wykształcenia co widać po stylu pisania postów przez niektórych. 

#106 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:49:25

Tylko że tak sprawy posunęły się dalece, że nie ma bezinteresownego pomogania w nagłym przypadku dorosłemu Polakowi, dlatego trzeba zrobić tak aby Politycy mieli wpływ na to aby człowiek w momencie kiedy czuje się źle mógł być przyjęty a nie że ma czekać godzinami u lekarza pierwszego kontaktu aby być przyjętym na SOR, sprawy posunęły sie tak dalece że wszystko opiera się na sprywatyzowaniu, okropne, beszczelne i angyludzkie zachowania cwaniokowatych obrzydliwościach w każdej dziedzinie pomocy człowiekowi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych