Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Solidne meble

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wiesia~

~wiesia~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 06:01:01

Wiecie może, w jakim sklepie uda nam się wreszcie kupić solidnie zrobione i niedrogie meble do naszego domu. Chyba wszystkie juz salony w naszej okolicy objechaliśmy, a to co widzieliśmy woła o pomstę. Szok i nic więcej

#2 ~Isia~

~Isia~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 10:09:07

Wiecie może, w jakim sklepie uda nam się wreszcie kupić solidnie zrobione i niedrogie meble do naszego domu. Chyba wszystkie juz salony w naszej okolicy objechaliśmy, a to co widzieliśmy woła o pomstę. Szok i nic więcej

Jeśli wola o pomstę, to raczej "salonów" nie ogłądaliście . :D :) :D

Jak szukasz niezbyt  drogie meble (ze sklejki)  to proponuję IKEę,- ogólnie taka sobie tandeta

Jeśli coś w lepszym gatunku, to polecę inne miejsca ale niestety, nie są to tanie produkty

1

#3 ~mamija~

~mamija~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:09:15

Solidnych mebli w sieciówkach nie dostaniesz. Naczęście są robione z płyty stolarskiej albo (obosze) wiórowej. Meble z drewna litego zrobi ci firma wiór płyt z wyszkowa. Znają się na swojej robocie i na pewno będziesz zadowolony.

#4 ~usia m~

~usia m~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:03:13

To akurat prawda i szkoda marnować czas na nie a pieniądze to już w ogóle. Wiem co mówię, bo przejechaliśmy sie po kilku takich salonach - porażka. Sieć to zupełne przeciwieństwo, tu jest i jakość i dobra jeszcze cena. My swoje mamy ze scandicsofa.pl i bynajmniej, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Takie meble posłużą naprawdę wiele lat.

#5 ~ala k~

~ala k~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:06:00

No coż dziś mebli nie brakuje na rynku ale macie racje co do jakością z nią róznie to bywa i uważam, że przed zakupem dobrze jest zasięgnąć opinii. Ja bynajmniej tak zrobiłam. Spodobały sie nam meble slf24.pl, a z tego co pisali ludzie to zanosiło sie na to, że warto je kupić. Pierwsze było łóżko i co i tak, meble pierwsza klasa z resztą było to samo, a w dodatku mają je w rozsądnych cenach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych