Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

śmieci nie od wody

137 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:04:00

Nadzór właścicielski nad spółkami komunalnymi sprawuje zgromadzenie wspólników. W przypadku spółek ze 100% udziałem gminy jest to wójt/burmistrz/prezydent. Jego zadaniem jest kontrola, czy przekazany do spółki miejski majątek jest wykorzystywany w sposób właściwy i czy służy do realizacji wskazanych w akcie założycielskim zadań własnych gminy.

A kto kontroluje lekką rękę burmistrza?

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:11:12

A kto kontroluje lekką rękę burmistrza?

Świat sam z siebie jest brudny na każdym kroku.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:13:29

Nie bądź złośliwy. Jest co raz trudniej o kwater biorcę. Sporo również atrakcyjnych ofert w innych miejscowościach. czasy się zmieniają a konkurencja nie śpi. Turysta szuka zdrowego mikriklimatu i nieoklepanych atrakcji. W każdym większym mieście masz do dyspozycji sporo nośnych imprez. Ustka może zachwycić swoim nadmorskim położeniem, jodem , piękną plażą, turystyka morską, ect. Słabo to wykorzystuje. Nie dziwi więc, że Rowy są zapchane a tu ludzie mają wolne kwatery. Smucą się, bo chcieliby zarobić parę groszy. Ironią nie zastąpisz im oczekiwanego przychodu a negatywnie nastawisz do zarządzających miastem, które w sposób burzliwy preferują obwodnice w środku miasta, strefę przemysłową, głośno było o fabryce mączki rybnej. To wszystko idzie w eter. Część na wszelki wypadek omija takie miejscowości.

niepotrzebnie "politykujesz" i próbujesz skierować złość ludzi na rządzących tych miastem.
pytanie jest inne, co tacy ludzie robią dla promocji tego miasta? czytałaś kiedyś opinie wczasowiczów, tych rozżalonych? czy tam jest o mączce rybnej? bzdura!
jest żal do jakości usług, do zbyt wysokich cen nieadekwatnych do warunków, do żerowania na wczasowiczach, spalonej ryby i rozwodnionego piwa.
może ktoś powinien spojrzeć w lustro zamiast wciąż płakać jak mu źle, nie robiąc przy tym nic aby to zmienić!

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:25:33

Mamy już połowę lipca, a ja mam w moim pensjonacie około 70 proc. wolnych miejsc! 

marne warunki musisz mieć, weź się za coś innego bo z tego interesu chleba nie będzie :P

Nowy luksusowy pensjonat z cenami na poziomie prywatnych kwater. 

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:39:49

niepotrzebnie "politykujesz" i próbujesz skierować złość ludzi na rządzących tych miastem.
pytanie jest inne, co tacy ludzie robią dla promocji tego miasta? czytałaś kiedyś opinie wczasowiczów, tych rozżalonych? czy tam jest o mączce rybnej? bzdura!
jest żal do jakości usług, do zbyt wysokich cen nieadekwatnych do warunków, do żerowania na wczasowiczach, spalonej ryby i rozwodnionego piwa.
może ktoś powinien spojrzeć w lustro zamiast wciąż płakać jak mu źle, nie robiąc przy tym nic aby to zmienić!

Mieszkańcy zatrudnili menadżera za prawie 10 tys. zł miesięcznie. Utrzymują urząd 100 osobowy z budżetem prawie 100 mln. Kilka spółek miejskich funkcjonujących na zasobach komunalnych. Co jeszcze mają przejąć obowiązki nierobów aby oni mieli czas na politykowanie i intrygowanie w godzinach pracy. Mieszkańcy prowadzący działalność dbają o zasoby, które dają im na życie. Doi się mieszkańca w każdy możliwy sposób.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:38:32

Mieszkańcy zatrudnili menadżera za prawie 10 tys. zł miesięcznie. Utrzymują urząd 100 osobowy z budżetem prawie 100 mln. Kilka spółek miejskich funkcjonujących na zasobach komunalnych. Co jeszcze mają przejąć obowiązki nierobów aby oni mieli czas na politykowanie i intrygowanie w godzinach pracy. Mieszkańcy prowadzący działalność dbają o zasoby, które dają im na życie. Doi się mieszkańca w każdy możliwy sposób.

Jak się dają doić to się ich doi.Aby żyło się lepiej.Nagrody dla pracowników urzędu od 1200zł do 6000tys. zł wręczane w maju i w grudniu i to wszystko z naszych pieniędzy.Prezesi spółek zarabiający jak posłowie brak słów.Panie burmistrzu skoro niema pan absolutorium to podaj się pan do dymisji miej pan honor.Chyba że nie zależy panu na dobru mieszkańców.

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 07:26:37

Utrzymują urząd 100 osobowy z budżetem prawie 100 mln.

nie wiem co ty bierzesz, ale koniecznie zmień dawki albo całkiem odstaw i  to jak najszybciej :D

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 07:34:56

nie wiem co ty bierzesz, ale koniecznie zmień dawki albo całkiem odstaw i to jak najszybciej :D

nie wiem co ty bierzesz, ale koniecznie zmień dawki albo całkiem odstaw i to jak najszybciej :D

A może zamiast relatywizować fakty podaj swoje dane. Mieszkańcy utrzymują administrację, aby żyło się im lepiej anie urzędnikom rosły pazurki i pojawiały się aroganckie wpisy.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 08:04:20

nie wiem co ty bierzesz, ale koniecznie zmień dawki albo całkiem odstaw i  to jak najszybciej :D

Prawda w oczy kole.Boli..Głodnemu chleb na myśli.Zacytuje ci pewne powiedzenie które ostatnio usłyszałem .Chlew jest ten sam tylko Świnie się Zmieniają.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:44:08

Prawda w oczy kole.Boli..Głodnemu chleb na myśli.Zacytuje ci pewne powiedzenie które ostatnio usłyszałem .Chlew jest ten sam tylko Świnie się Zmieniają.

Tak się P.ustka rozwija na brudzień 2011r zameldowanych na stałe było16.107 osób.Na 2. 07.2018r.zameldowanych na stałe jest 14.642 osoby.Ludzie z tond UCIEKAJĄ.Mieścina  zgrozy i rozpaczy.Pomimo wprowadzenia 500 plus.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:11:23

Tak się P.ustka rozwija na brudzień 2011r zameldowanych na stałe było16.107 osób.Na 2. 07.2018r.zameldowanych na stałe jest 14.642 osoby.Ludzie z tond UCIEKAJĄ.Mieścina zgrozy i rozpaczy.Pomimo wprowadzenia 500 plus.

Propaganda sukcesu nie zauważy, że nadszedł czas zgaszenia światła.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:23:30

Propaganda sukcesu nie zauważy, że nadszedł czas zgaszenia światła.

Opieram się na autentycznych danych takie są fakty i żadna siła ich nie zagłuszy nawet TY. PLASTELINO.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 14:40:42

Opieram się na autentycznych danych takie są fakty i żadna siła ich nie zagłuszy nawet TY. PLASTELINO.

Czytaj uważnie. Nikt nie kwestionuje spadku liczby mieszkańców. Realia są jeszcze gorsze. Niektórzy mają tylko meldunki w Ustce a zamieszkują poza.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 17:36:02

Czytaj uważnie. Nikt nie kwestionuje spadku liczby mieszkańców. Realia są jeszcze gorsze. Niektórzy mają tylko meldunki w Ustce a zamieszkują poza.

A ja znam dużo osób którzy podziękowali Ustce byli mieszkańcy Ustki mieszkają w Irlandii Islandii Wyspy Owcze Szkocja większość europejskich państw i nie marzą o powrocie.Zresztą do czego tu wracać nieprzyjazne  miasto i państwo.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 17:47:21

A ja znam dużo osób którzy podziękowali Ustce byli mieszkańcy Ustki mieszkają w Irlandii Islandii Wyspy Owcze Szkocja większość europejskich państw i nie marzą o powrocie.Zresztą do czego tu wracać nieprzyjazne miasto i państwo.

To prawda. Wrócić niektórzy chcieliby tylko nie mają bardzo do czego. Zatkane miasteczko w skostniałym kokonie.

#96 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 17:54:08

A ja znam dużo osób którzy podziękowali Ustce byli mieszkańcy Ustki mieszkają w Irlandii Islandii Wyspy Owcze Szkocja większość europejskich państw i nie marzą o powrocie.Zresztą do czego tu wracać nieprzyjazne  miasto i państwo.

To fakt, zarabiam w Islandii /budowlaniec/ 7tyś dolarów na miesiąc, podobnie w Arabii Saudyjskiej, a tu nawet 7tyś zł nie zarobię.

Ten kraj pis-dowców to porażka.

Pozdrawiam.

#97 ~~KAT-OLIK~~

~~KAT-OLIK~~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 19:38:13

To fakt, zarabiam w Islandii /budowlaniec/ 7tyś dolarów na miesiąc, podobnie w Arabii Saudyjskiej, a tu nawet 7tyś zł nie zarobię.

Ten kraj pis-dowców to porażka.

Pozdrawiam.

Niepotrzebnie uruchomiłam wyobraźnię, pozwoliłam się rozhuśtać emocjom i teraz mam problem.

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:57:36

Ludzie z tond UCIEKAJĄ.

no, mówiłem przestań ćpać, bo nawet z językiem polskim ci nie po drodze :) uczyć się nie chciało, co?

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 16:41:44

no, mówiłem przestań ćpać, bo nawet z językiem polskim ci nie po drodze :) uczyć się nie chciało, co?

Dyrektor reprezentacji Polski Tomasz Iwan też opuścił nasze miasto.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 17:34:39

Dyrektor reprezentacji Polski Tomasz Iwan też opuścił nasze miasto.

Nie tylko nasze miasto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych