Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

śmieci nie od wody

137 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 10:06:09

Masz racje dzięki takim osobą  jak ty w tym mieście się nie zmieni nigdzie nie byłeś nic nie widziałeś.Będziesz lansował wszystko i wszystkich byle się utrzymać za wszelką cenę przy KORYCIE.Posiadam materiały o których nie masz pojęcia ale wszystko w swoim czasie.Uświadom sobie fakt iż jest w naszym mieście 10 procent mieszkańców którzy mają odmienne zdanie a ja jestem jednym z nich.Masz prawo zgadzać się na wszystko .Jakby ustawowo wprowadzono 30 dodatkowych danin dostrzegał byś same pozytywy.Ot pusty durny JASIO.

Po jaki hój te wycieczki.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 12:11:50

Po jaki hój te wycieczki.

Proszę nie używać wulgaryzmów.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 14:08:20

Nie jem nie pije nie używam nie [produkuję śmieci i karze mi się płaci. Nie mam wczasowiczów .Co to jest kurna..Spierdzielam do Irlandii  przynajmniej tam się dba o człowieka.Aha w ramach informacji .W Irlandii za zimną wodę  nie płacimy ,Miesięcznie zarabiam 1800 euro .

#44 ~Aaaaaaaaaaaaaaaaa~

~Aaaaaaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 07:18:35

nie rozumiem tego bicia piany. poza tym dziwnym ważeniem śmieci, system w ustce jest klarowny - zużywasz w domu wodę, to oznacza że są tam domownicy i generują śmieci. masz ogród i podlewasz go, to robisz podlicznik, zgłaszasz go i tyle.

każdy chciałbym płacić za coś mn

aaaa... montujesz podlicznik wody do rozliczania śmieci... czy to nie absurd???

#45 ~Aaaaaaaa~

~Aaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 07:24:04

Jak to jest możliwe że w Zakopanem liczą śmieci od osoby gdzie tam sezon trwa cały rok??? 

A w takiej Gminie Ustka powiedzą że tam inna mentalność... a tu wszyscy oszukują !!!!  Ja wiem że sądzą po sobie ... 

Ta gmina niżej już upaść nie może.... Niech w wyborach wystartuje ktoś nowy i zrobi porządek... to jest skandal co tam się dzieje !!!

#46 ~Aaaaaaaaaa~

~Aaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 07:29:15

Hotele pensjonaty zarabiają na wczasowiczach płacą za śmieci od pojemnika.Prywatnie mieszkańcy wynajmując i płacąc podatki .Płacą za śmieci od  zużycia wody.To ma  być ta twoja SPRAWIEDLIWOŚĆ dzielenie obywateli.Zadaj sobie trud i dowiedz się jak płacą restauracje szkoły budynki użyteczności publicznej.Brak wiedzy Podejrzewam IŻ w życiu nie miałeś w swoich dłoniach  żadnej USTAWY.Nawet nie znasz swoich praw pozostaniesz PLASTELINĄ.

Dokładnie ... nie ma w tym systemie żadnej sprawiedliwośći ... ludzie którzy złużywają więcej wody nie produkując przy tym śmieci są po prostu OKRADANI w świetle uchwał które są tworzone na potrzeby tylko i wyłącznie władzy i ich znajomych !!! WSTYDU NIE MAJĄ ZA GROSZ ... szkoda swoich nerwów na to co się w tych urzedach dzieje !!!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 08:11:21

aaaa... montujesz podlicznik wody do rozliczania śmieci... czy to nie absu

Przecież zamontowanie podlicznika to jest kolejny wydatek .Zakup licznika  zamontowanie legalizacja co pięć lat  odbiór  .Nikt mi tego za darmo nie zrobi za wszystko będę musiał zapłacić.Kolejne obciążenie.Tak jak zakup pięciu pojemników do segregacji 5 razy 200zł 1000zł wydane .przez właściciela a nie urzędnika.Segreguje wykonuję prace i jeszcze muszę za swoją prace zapłacić w urzędzie.A może w ramach nagrody posegregowane  odpady powinny być odbierane za Darmo aby zachęcić mieszkańców do segregacji.Posegregowane szkło  plastik papier itp.używany jest do RECYKLINGU .Zarabia się na mieszkańcach podwójnie to ma być  SPRAWIEDLIWOŚĆ .Rozbój w biały dzień.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 08:24:11

Przecież zamontowanie podlicznika to jest kolejny wydatek .Zakup licznika  zamontowanie legalizacja co pięć lat  odbiór  .Nikt mi tego za darmo nie zrobi za wszystko będę musiał zapłacić.Kolejne obciążenie.Tak jak zakup pięciu pojemników do segregacji 5 razy 200zł 1000zł wydane .przez właściciela a nie urzędnika.Segreguje wykonuję prace i jeszcze muszę za swoją prace zapłacić w urzędzie.A może w ramach nagrody posegregowane  odpady powinny być odbierane za Darmo aby zachęcić mieszkańców do segregacji.Posegregowane szkło  plastik papier itp.używany jest do RECYKLINGU .Zarabia się na mieszkańcach podwójnie to ma być  SPRAWIEDLIWOŚĆ .Rozbój w biały dzień.

Tak jest a wysortowane frakcje odsprzedaje się dalej pozyskując kasę z dwóch źródeł. Zawsze tak było, że doi się mieszkańca bez skrupułów. Urzędnik nasze Pan za nasze pieniądze. Jeszcze dofinansuje ze środków publicznych kogo zechce a nie co jest istotne dla miasta budując struktury uzależnione finansowo. Nie należy się dziwić, że PiS ma blisko do przejmowania samorządów, bo ludzie są przeciwni funkcjonującym pajęczynom tkanymi przez lata.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:30:58

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:23:18

ten Don Kichot, zaczyna rozmawiać już sam ze sobą... Dawno podejrzewałem, że nie do końca z nim wszystko w porządku ;)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 12:32:10

ten Don Kichot, zaczyna rozmawiać już sam ze sobą... Dawno podejrzewałem, że nie do końca z nim wszystko w porządku ;)

To Sancho Pansa.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 08:03:41

Poco nam radni którzy nic nie mogą i burmistrz który nie ma absolutorium.Kolejni dumni do odwołania.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 08:18:50

Poco nam radni którzy nic nie mogą i burmistrz który nie ma absolutorium.Kolejni dumni do odwołania.

Po co nam ty ?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 09:42:10

Po co nam ty ?

też się dziwię, po co on w tym mieście? gdzie indziej na pewno jest lepiej, dużo lasów, będzie gdzie śmieci wyrzucać!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 11:56:22

też się dziwię, po co on w tym mieście? gdzie indziej na pewno jest lepiej, dużo lasów, będzie gdzie śmieci wyrzucać!

Plastelinki do pracy .Czas posprzątać plaże .Byłem ostatnio na spacerze a tam duża kupa koło namiotu mnóstwo much butelki po piwie różnej marki mnóstwo śmieci biegające psy .Jednym słowem witaj w krainie co każdy ginie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 15:14:13

A sio na półkolonie. Nowe klocki przywieźli.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:59:10

Plastelinki do pracy .Czas posprzątać plaże .Byłem ostatnio na spacerze a tam duża kupa koło namiotu mnóstwo much butelki po piwie różnej marki mnóstwo śmieci biegające psy .Jednym słowem witaj w krainie co każdy ginie.

Mamy już połowę lipca, a ja mam w moim pensjonacie około 70 proc. wolnych miejsc! 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 20:07:27

Mamy już połowę lipca, a ja mam w moim pensjonacie około 70 proc. wolnych miejsc! 

Bo to Ustka.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 06:52:35

marne warunki musisz mieć, weź się za coś innego bo z tego interesu chleba nie będzie :P

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:23:29

Mamy już połowę lipca, a ja mam w moim pensjonacie około 70 proc. wolnych mi

Zgłoś się do radnych i burmistrza oni mają antidotum na wszystko .20 sierpnia zamykam stołówkę a 25 wyjeżdżam do pracy do Niemiec.Chora miejscowość .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych