Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

śmieci nie od wody

137 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Forsberg~

~Forsberg~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 21:38:40

Widać, że przerosła Cię merytoryczna dyskusja :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 22:03:09

Do budy śmieciu.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 11:22:03

idą wybory, przekonaj ludzi do swoich racji i wybierzcie radnych, którzy reprezentują bardziej Wasze poglądy w danej tematyce.

Masz racje w tak  kontrowersyjnej  sprawie powinni decydować mieszkańcy .Powinno być przeprowadzone referendum wtedy nie miałbym pretensji do burmistrza i radnych.Nie przeprowadzono konsultacji społecznych .Do rady dostali się ludzie mało kompetentni którzy mają parcie wiadomo na CO.A tak na koniec to jesteś pewny że nie dojdzie do zmian.Obyś się nie ROZCZAROWAŁ.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 11:27:49

Napisał J.C

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 14:06:07

nie rozumiem tego bicia piany. poza tym dziwnym ważeniem śmieci, system w ustce jest klarowny - zużywasz w domu wodę, to oznacza że są tam domownicy i generują śmieci. masz ogród i podlewasz go, to robisz podlicznik, zgłaszasz go i tyle.

każdy chciałbym płacić za coś mniej.

Panie Janie a jak mam awarie bo mieszkam za granicą I ubędzie mi 50m/3 wody to ile zapłacę za śmieci

#26 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 22:17:39

Panie Janie a jak mam awarie bo mieszkam za granicą I ubędzie mi 50m/3 wody to ile zapłacę za śmieci

głupie gadanie. jeśli zaleje Ci domek wolnostojący to pół biedy, ale jak w bloku to kto pokryje straty zalanych mieszkańców i wspólnoty? Jeśli nie potrafisz zadbać o stan techniczny instalacji w swoich 4 kontach lub po prostu zakręcić zawory to, reszta ma się na ciebie zrzucać?! Jakieś JAJA!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:52:35

głupie gadanie. jeśli zaleje Ci domek wolnostojący to pół biedy, ale jak w bloku to kto pokryje straty zalanych mieszkańców i wspólnoty? Jeśli nie potrafisz zadbać o stan techniczny instalacji w swoich 4 kontach lub po prostu zakręcić zawory to, reszta ma się na ciebie zrzucać?! Jakieś JAJA!

Pan Jan jest mądry w gadaniu ,A nie odpowiedział na bardzo proste pytanie ponawiam JE .Mieszkam za granicą mam awarie w domu nie wytwarzam śmieci ubywa mi 50m/3 wody .ILE ZAPŁACĘ ZA ŚMIECI.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:53:00

Pan Jan jest mądry w gadaniu ,A nie odpowiedział na bardzo proste pytanie ponawiam JE .Mieszkam za granicą mam awarie w domu nie wytwarzam śmieci ubywa mi 50m/3 wody .ILE ZAPŁACĘ ZA ŚMIECI.

#29 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:45:41

Odpowiedziałem na Twoje pytanie i to dość klarownie. Ale powtórzę - jeśli nie potrafisz zadbać o swoje mieszkanie/dom, o podstawowe aspekty to nie wymagaj aby ktoś wyręczał Ciebie w tej "niedoli". Masz rodzinę, dobrego przyjaciela lub sąsiada na miejscu to i Ci dopilnuje dobytku. Ile za śmieci zapłaciłeś/zapłacisz to sam wiesz i księgowej chyba ie potrzebujesz. Dodatkowo 50m/3 wody to basen w domu - nikt tego nie zauważył, nie zgłosił?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 14:52:37

Odpowiedziałem na Twoje pytanie i to dość klarownie. Ale powtórzę - jeśli nie potrafisz zadbać o swoje mieszkanie/dom, o podstawowe aspekty to nie wymagaj aby ktoś wyręczał Ciebie w tej "niedoli". Masz rodzinę, dobrego przyjaciela lub sąsiada na miejscu to i Ci dopilnuje dobytku. Ile za śmieci zapłaciłeś/zapłacisz to sam wiesz i księgowej chyba ie potrzebujesz. Dodatkowo 50m/3 wody to basen w domu - nikt tego nie zauważył, nie zgłosił?

Moja cała rodzina wyjechała z tego kraju nie mam przyjaciół ani nie utrzymuję kontaktów z sąsiadami.W dalszym ciągu nie potrafiłeś mi odpisać ile zapłacę za śmieci jeśli ubędzie mi 50m/3 wody A przy kupnie basenu i wypełnieniu go wodą 50m/3 wody ile zapłacę za śmieci.Pouczasz innych a nie potrafisz MĄDRALO odpowiedzieć na tak proste pytania.Chyba że jesteś człowiekiem zgadzającym się na wszystko.Uświadom sobie fakt iż są w naszym mieście ludzie którym ta metoda się nie podoba i nie odpowiada im.Myję dłonie biorę prysznic podlewam trawnik nie produkuję śmieci.

#31 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 21:01:24

Moja cała rodzina wyjechała z tego kraju nie mam przyjaciół ani nie utrzymuję kontaktów z sąsiadami.W dalszym ciągu nie potrafiłeś mi odpisać ile zapłacę za śmieci jeśli ubędzie mi 50m/3 wody A przy kupnie basenu i wypełnieniu go wodą 50m/3 wody ile zapłacę za śmieci.Pouczasz innych a nie potrafisz MĄDRALO odpowiedzieć na tak proste pytania.Chyba że jesteś człowiekiem zgadzającym się na wszystko.Uświadom sobie fakt iż są w naszym mieście ludzie którym ta metoda się nie podoba i nie odpowiada im.Myję dłonie biorę prysznic podlewam trawnik nie produkuję śmieci.

Chłopie, czepiłeś się tych wyliczeń jak rzep psiego ogona...jeśli nie potrafisz utrzymać dobrych relacji z innymi, to już jest błąd nr 1. PIĘĆDZIESIĄT METRÓW SZEŚCIENNYCH WODY to jest ilość, kubatura nie do przeoczenia! Wypełniłbyś tym basen do pływania! Ale nadal argumentem przewodnim jest Twoje "polanie się wody". Masz udokumentowaną szkodę? Idzi do wodociągów, jeśli Ci uznają wtedy idziesz do ratusza i argumentujesz. Jeśli tego nie masz, to kto ma wiedzieć, czy lało się, czy nie lało, czy turyści byli, czy nie byli, czy nie masz śmieci, czy masz a podrzucasz, puszczasz z nurtem lub dymem...z Twoich PIĘĆDZIESIĄT METRÓW SZEŚCIENNYCH WODY wynika tyle co nic. Zaraz znowu wyskoczysz, że Ci nie "policzyłem" ... ale mi to zwisa po prostu, bo nie ja tu jestem katem i instancją. Na pewno nie życzyłbym sobie i moi znajomi również, aby Twoje "polanie się wody" było pokrywane z moich pieniędzy bo tak sobie to wymyśliłeś. Jeśli masz słabe argumenty dla podmiotów decyzyjnych, to jeśli wierzysz w swoją rację walcz sądownie i pokaż efekty.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:52:49

Chłopie, czepiłeś się tych wyliczeń jak rzep psiego ogona...jeśli nie potrafisz utrzymać dobrych relacji z innymi, to już jest błąd nr 1. PIĘĆDZIESIĄT METRÓW SZEŚCIENNYCH WODY to jest ilość, kubatura nie do przeoczenia! Wypełniłbyś tym basen do pływania! Ale nadal argumentem przewodnim jest Twoje "polanie się wody". Masz udokumentowaną szkodę? Idzi do wodociągów, jeśli Ci uznają wtedy idziesz do ratusza i argumentujesz. Jeśli tego nie masz, to kto ma wiedzieć, czy lało się, czy nie lało, czy turyści byli, czy nie byli, czy nie masz śmieci, czy masz a podrzucasz, puszczasz z nurtem lub dymem...z Twoich PIĘĆDZIESIĄT METRÓW SZEŚCIENNYCH WODY wynika tyle co nic. Zaraz znowu wyskoczysz, że Ci nie "policzyłem" ... ale mi to zwisa po prostu, bo nie ja tu jestem katem i instancją. Na pewno nie życzyłbym sobie i moi znajomi również, aby Twoje "polanie się wody" było pokrywane z moich pieniędzy bo tak sobie to wymyśliłeś. Jeśli masz słabe argumenty dla podmiotów decyzyjnych, to jeśli wierzysz w swoją rację walcz sądownie i pokaż efekty.

Idziesz  do ratusza idziesz do urzędu .A co to  kurna jest .Państwo MILICYJNE.Za burmistrza Lewandowskiego nikt nie segregował śmieci  i nikt nie chodził do urzędu lub do wodociągów mieszkańców było ponad 19.000tys osób sezon trwał od maja do końca września to były wczasy,Teraz jest tak zwana Hotelówka .Właściciele stołówek i sklepów zamykają interes 15.  20 sierpnia.Budżet miasta był na plusie.Wbij sobie do twojego intelektu iż są w naszym mieście osoby którym ta metoda nie odpowiada i jest to WIĘKSZOŚĆ.Pozatrudniali urzędasów płacą wysokie wynagrodzenia dwa razy do roku nagrody od 1200zł do 6.000tys,zł i to z naszych podatków z twoich też biurokracja w najlepsze.A na koniec burmistrz nie jest moim burmistrzem ani radni ja tych osób nie wybierałem .Ja walczę w porównaniu do Ciebie TY godzisz się na wszystko jesteś jak przysłowiowa PLASTELINA którą się łatwo lepi bez honoru kręgosłupa moralnego.Chyba nic w swoim życiu nie zrobiłeś społecznie  bez interesownie dla społeczeństwa.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 12:01:01

Idziesz  do ratusza idziesz do urzędu .A co to  kurna jest .Państwo MILICYJNE.Za burmistrza Lewandowskiego nikt nie segregował śmieci  i nikt nie chodził do urzędu lub do wodociągów mieszkańców było ponad 19.000tys osób sezon trwał od maja do końca września to były wczasy,Teraz jest tak zwana Hotelówka .Właściciele stołówek i sklepów zamykają interes 15.  20 sierpnia.Budżet miasta był na plusie.Wbij sobie do twojego intelektu iż są w naszym mieście osoby którym ta metoda nie odpowiada i jest to WIĘKSZOŚĆ.Pozatrudniali urzędasów płacą wysokie wynagrodzenia dwa razy do roku nagrody od 1200zł do 6.000tys,zł i to z naszych podatków z twoich też biurokracja w najlepsze.A na koniec burmistrz nie jest moim burmistrzem ani radni ja tych osób nie wybierałem .Ja walczę w porównaniu do Ciebie TY godzisz się na wszystko jesteś jak przysłowiowa PLASTELINA którą się łatwo lepi bez honoru kręgosłupa moralnego.Chyba nic w swoim życiu nie zrobiłeś społecznie  bez interesownie dla społeczeństwa.

chłopie mentalnie to ty jesteś "jeszcze za Lewandowskiego" właśnie  :P gdzieś ty się uchował?

założę się, że nie masz rodziny, nikt cię nie lubi, ludzie stukają się w głowę na twój widok, ale jesteś "walczak" tak trzymaj :D

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 13:24:27

chłopie mentalnie to ty jesteś "jeszcze za Lewandowskiego" właśnie  :P gdzieś ty się uchował?

założę się, że nie masz rodziny, nikt cię nie lubi, ludzie stukają się w głowę na twój widok, ale jesteś "walczak" tak trzymaj :D

Chciałeś polemizować merytorycznie .CO  zabrakło ARGUMENTÓW.Załóż się tylko o co .Jesteś cienki BOLEK OT ZWYCZAJNA PLASTELINA. w porównaniu do ciebie mam  piękną żonę  dwoje dzieci i mnóstwo znajomych kilku bardzo dobrych przyjaciół.ZATKAŁO KAKAO.Chodzący frustrat godzący się na Wszystko tak zwany nowoczesny  BIAŁY NIEWOLNIK tyle mogę powiedzieć o tobie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 13:38:26

Chciałeś polemizować merytorycznie .CO  zabrakło ARGUMENTÓW.Załóż się tylko o co .Jesteś cienki BOLEK OT ZWYCZAJNA PLASTELINA. w porównaniu do ciebie mam  piękną żonę  dwoje dzieci i mnóstwo znajomych kilku bardzo dobrych przyjaciół.ZATKAŁO KAKAO.Chodzący frustrat godzący się na Wszystko tak zwany nowoczesny  BIAŁY NIEWOLNIK tyle mogę powiedzieć o tobie.

Lesbijka z piękną żoną, dwójką dzieci i mnóstwem znajomych. Zapukaj babo do odpowiednich drzwi.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:59:29

Lesbijka z piękną żoną, dwójką dzieci i mnóstwem znajomych. Zapukaj babo do odpowiednich drzwi.

Próbuje pukać do twoich i nic.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 17:47:07

Próbuje pukać do twoich i nic.

Ale jazda Jan się przestraszył i się zgasił.Nie dygaj Janek nabij tubę Pancerniak Wymiękł, Hi Hi Hi ,...........................................................................................................

#38 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 21:42:30

Brniesz w bezsensowną retorykę lub celowo rozmywasz uciekając od zasadności Twojego postulatu. "Kiedyś był tak i srak - "kiedyś", czas przeszły. Kiedyś powiedziałbyś jak wielu innych, że dasz sobie radę bez informatyzacji i elektroniki. Im więcej mojego cennego czasu poświęcam czytaniu Twoich wywodów, tym bardziej przypominasz mi tych "jak kiedyś" asów i kombinatorów, co okradali na potęgę korabia i stocznię z majątku, czasami nie kryjąc się z tym już pod osłoną nocy...Kontrola, ta uzasadniona musi być, bo inaczej tacy jak "ci kiedyś" rozkradaliby dalej to co cenne i innych!

Dam Ci radę - idź w las, przyciśnij jaja do konaru i załóż tam sobie swoją małą ojczyzną, bądź w niej królem i władcą i ustalaj swoje zasady, a Ustkę zostaw w spokoju. Inaczej do końca swych sądnych dni będziesz żył swoimi PIĘĆDZIESIĄT METRÓW SZEŚCIENNYCH WODY.

PS. Ja chociaż podpisuję się z imienia, abyś mógł nadążyć i ogarnąć.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 21:50:59

Chciałeś polemizować merytorycznie .CO  zabrakło ARGUMENTÓW.Załóż się tylko o co .Jesteś cienki BOLEK OT ZWYCZAJNA PLASTELINA. w porównaniu do ciebie mam  piękną żonę  dwoje dzieci i mnóstwo znajomych kilku bardzo dobrych przyjaciół.ZATKAŁO KAKAO.Chodzący frustrat godzący się na Wszystko tak zwany nowoczesny  BIAŁY NIEWOLNIK tyle mogę powiedzieć o to

nie ma jak żyć marzeniami w wirtualnym świecie :) stworzyłeś sobie swój własny świat a w rzeczywistości pustka dookoła...

jesteś zgryźliwym i wrednym, samotnym małym człowiekiem, ot, tyle...

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 08:20:24

nie ma jak żyć marzeniami w wirtualnym świecie :) stworzyłeś sobie swój własny świat a w rzeczywistości pustka dookoła...

jesteś zgryźliwym i wrednym, samotnym małym człowiekiem, ot, tyle...

Masz racje dzięki takim osobą  jak ty w tym mieście się nie zmieni nigdzie nie byłeś nic nie widziałeś.Będziesz lansował wszystko i wszystkich byle się utrzymać za wszelką cenę przy KORYCIE.Posiadam materiały o których nie masz pojęcia ale wszystko w swoim czasie.Uświadom sobie fakt iż jest w naszym mieście 10 procent mieszkańców którzy mają odmienne zdanie a ja jestem jednym z nich.Masz prawo zgadzać się na wszystko .Jakby ustawowo wprowadzono 30 dodatkowych danin dostrzegał byś same pozytywy.Ot pusty durny JASIO.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych