Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
192 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:45:54

Ja mam ogromne "ALE" do reklamy referendum, która jeździła dziś po Słupsku. WPROWADZACIE LUDZI W BŁĄD!! Prezydent, jaki by nie był, nie odpowiada za ceny mediów a tym bardziej za opłatę za przedszkole. Jak można głosić takie bzdury????? wkurzacie mnie już swoją agresywnością i kłamstwami. Na pewno nie pójdę nigdzie za takimi ludźmi!! Mam nadzieję, że w Słupsku są jeszcze trzeźwo myślący ludzie.

#22 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:46:35

Ciekawe kto zapłacił za całostronicową reklamę w piątkowym Głosie Pomorza: list prezydenta do Słupszczan. Czy to znowu z naszych podatków pan prezydent opłaca swoje sprawy?!

a kto płaci za reklamy referendum??

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:48:14

odwołać radę miasta! mam nadzieję, że tych bufonów za rok nie będzie!

zgadzam się!!!!!

#24 ~ARTUR~

~ARTUR~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:48:36

http://www.tv-slupsk...morzadowe".html

#25 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:49:15

prezio poleci. rok temu niewiele brakowało, zabrakło niewiele głosów. dziś poziom wqrwu słupszczan jest dużo wyższy niż rok temu.

czyli WON DO PIEKŁA! a razem z tobą twój kolo opal szemrany biznesmen.

Taaa. POleci. Frekwencja wyborcza przewidywana 13,97%. to niestety za mało. Prezio nie POleci.

#26 ~ARTUR~

~ARTUR~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:51:48

http://www.tv-slupsk...morzadowe".html

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:53:50

Taaa. POleci. Frekwencja wyborcza przewidywana 13,97%. to niestety za mało. Prezio nie POleci.

i dobrze, a za kim tu iść? wystarczy obejrzeć jedną z sesji rady miasta. takich chamskich zachowań po wykształconych ludziach się nie spodziewałem... i mam już dość marnowania moich pieniędzy na te wszystkie beznadziejne spoty reklamowe. Kampania zbudowana na poniżaniu człowieka. Bo nie jest tylko prezydentem ale i człowiekiem. a ja się na poniżanie człowieka nie godzę!

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:56:40

Jadę na grzyby!

#29 ~OGR~

~OGR~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:56:49

Rada Miejska ponosi taka samą winę za to co się dzieje w Słupsku i nie ma co umywać rąk !!!

Brakuje w tym wszystkim odpowiedzialnosci Rady za wczesniej podjete decyzje !

Jeżeli Rada zadeklaruje swoje rozwiązanie po pozytywnym referendum to uznam ,że moja obecnośc przy urnie cos znaczy .Będę namawiał wszystkich ,którym leży na sercu dobro miasta aby uczestniczyli w tym swiecie demokracji !!

Panie Przewodniczący i Szanowna Rado los referandum leży w waszych rękach !!!

Wiedza,Honor ,Ojczyzna bo Polska Jest Najważniejsza !!!

#30 ~ZZ~

~ZZ~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:59:35

Pewnie podobnie jak w zeszłym roku będe się śmiał z referendowców i z kierowcy Białego Transita. :)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:00:35

i dobrze, a za kim tu iść? wystarczy obejrzeć jedną z sesji rady miasta. takich chamskich zachowań po wykształconych ludziach się nie spodziewałem... i mam już dość marnowania moich pieniędzy na te wszystkie beznadziejne spoty reklamowe. Kampania zbudowana na poniżaniu człowieka. Bo nie jest tylko prezydentem ale i człowiekiem. a ja się na poniżanie człowieka nie godzę!

Pogadaj z pracownikami ratusza jak ich ten dżentelmen traktuje.

#32 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:14:44

ogladam wlasnie pisemko wydawane przez niejakiego A Obecnego - bodajze jednego z radnych ….. caly numer poswiecony odwolaniu MK …. ja wiem ze wdziecznosc to cecha wlasciwa jedynie psom i nie nalezy jej sie spodziewac po politykach ale ten obywatel wyciagniety z niebytu przez MK - za finansowanie  jego gazetki przez reklamy UM moglby przynajmniej zachowac cisze….. 

#33 ~al~

~al~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:16:13

a ja nie idę na referendum, popieram Prezydenta i jestem niemal pewna, że referendum znów będzie nieważne. Z utęsknieniem czekam do poniedziałku na to co się będzie działo na forum jak wszyscy nosy na kwintę pospuszczacie. Swój glos odpowiednio za to spożytkuje przy wyborze nowej rady miasta. Kiedy przejrzycie na oczy, że za wszystkim stoją radni NIEPORADNI !!! He   

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:21:27

Zapraszamy

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:21:40

Kobylińskiego nigdy nie popierałem ale jak danielecka dorwie się do koryta to będzie masakra-układy,kolesiostwo.Żaden z tych durni nie są nic warci,są to zwykli oszuści i karierowicze.

Dokładnie masz rację.

Również nie jestem zwolennikiem Prezia Kobyłki, ale jak tamci w razie wygranej dorwą się do koryta to będzie zwyczajne "dorżniećie watah". Czyli zamiast pracy na rzecz miasta i obywateli będzie tracenie energii na walki personalne.

I tak źle i tak niedobrze. Więc lepiej ten rok niech pozostanie jak jest.

Dlatego za dobrą radą obecnie rządzącej partii pozostaję w domu.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:22:19

..ja jadę do Ustki :)

#37 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:25:13

..ja jadę do Ustki :)

Ja też. Ale najpierw zagłosuję wraz z rodziną przeciwko Prezydentowi.

#38 ~#$%^^&**~

~#$%^^&**~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:34:34

a ja nie idę na referendum, popieram Prezydenta i jestem niemal pewna, że referendum znów będzie nieważne. Z utęsknieniem czekam do poniedziałku...

jak go odwołają, robisz lachę wszystkim menelom na dzielnicy!

#39 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:39:01

Pogadaj z pracownikami ratusza jak ich ten dżentelmen traktuje.

Jak zasłużą tak traktuje i nie mówię tu jako pracownik urzędu ale jako petent!!Zdarzyły mi się przypadki kontaktu z aroganckimi urzędasami i wiecie co 2 już wyleciało na zbity ryj a inni pozostali są uprzejmi chociaż nie zawsze kompetentni!!!Kobyliński w miarę posiadanego czasu zajmował się każdą skargą bądź to ustną bądź pisemną a niejednokrotnie przywołał natychmiast do porządku niemiłe urzędniczki!To nie strach przed dżentelmenem gości w ratuszu do poczucie respektu przed szefem i zrozumienie błędnej własnej postawy!!Za to dziękuję Prezydencie!!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:46:01

szkodnik ale potem tylko nie konwinski kolejny niedacznik

Konwinski ty zbawisz naród.Tylko w tobie świat pokłada nadzieje i łączy się w BULU.Przybywaj nasz ch chłopie.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych