Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
192 odpowiedzi w tym temacie

#181 Sceptyk z Słupska

Sceptyk z Słupska

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:50:33

Sceptyk-ty chyba oszalales?!10 lat temu główna ulica wojska polskiego tętniła życiem, była karczma Slupska,Metro,Zajazd.Ludzie sie bawili,jedli,zrobili zakupy,mieliśmy handel lokalny...

Niestety pomyliło ci się gościu okrutnie. Tak jak piszesz rzeczywiście było, jeno jakieś 25 lat wstecz.

Użytkownik Sceptyk z Słupska edytował ten post 25 październik 2013 - 22:51:20

#182 ~uczciwy sprawiedliwy~

~uczciwy sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 22:52:29

szpital hahahaha relikt prl i ty frajerze podajesz to jako argument musisz byc od kobylego caca haha robic wode ludziom z mozgow to wasza politykierow specjalnosc. mowa do sceptyka. baranku ja tez mige byc takim orezydentem dlugow narobie kredytow nazaciagam porobie ulic na kazdej oczywiscie wezme prowizje hehehhehh... super ciemnoto ty.

wolalbym nastawic to miasto na BIZNES BIZNES OBNIZENIE PODATKOW DLA FIRM AKTYWNe NAMAWIaNIE FIRM DO INWWSTOWANIA W REGIONIE

a z bardziej przyziemnych wychodzenie i rozmawianie z ludzmi spacery po osiedlach ale zdaje sie ze krol macius o tym zapomnial i pan na isied l u sie pojawil jak mieli go odwolac. haha. zenada.

#183 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 22:54:34

Ja tez popieram referendum

czy wiesz na kogo innego zagłosujesz 

przykład : w Warszawie wszyscy znali innych kandydatów w czasie referendum .

#184 ~sex~

~sex~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 22:57:56

Kobylka juz sie nahapal przez te 11 lat, trzeba dac szanse innym. Maciej juz nam pokazal jak sie rozwija Slupsk. wystarczy wyjsc na miasto o 20 miasto wyma rle. ludzi brak. zadluzone. bez perspektyw.

Żeś ty się nie zesrał też Kobyła winien????Jak się nie ma forsy w dzień to i wieczorem nie naruchasz w mieście.Dlatego ja i wielu innych ruchamy w domu dobra perspektywa

#185 ~hućpa na forum~

~hućpa na forum~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:01:02

Maciej nerwy ci puszczaja idz spac i nie pisz pod wieloma nickami. Glupio wyglada.

Kazdy myslacy i tak zaznaczy TAK.

#186 ~wieśniak~

~wieśniak~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:04:34

Powiem wam szczerze personalnie nie mam nic do prezia ale ten sympatyczny pan juz na prawde sie wypalil i swoje zarobil dajmy mu odpoczac niech idzie ns zasluzona polityczna emeryture poniewaz jego ostatnie decyzje strategiczne nie sa delikatnie mowiac zbyt trafne.

#187 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:19:54

Niestety pomyliło ci się gościu okrutnie. Tak jak piszesz rzeczywiście było, jeno jakieś 25 lat wstecz.

Nie mi sie ,,sceptyk" pomyliło tylko pisze ci prawdę,woj.polakiego tobaleja banków i śmietników,a słupski handel
Lokalny upadł po całości,młodzi wieją ze Alupska,bo brak perspektywy -oj Sceptyk opamiętaj sie,nie idz ta droga co kobylka

#188 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:33:10

Rok temu nie byłam,żałuję, sorry grupo inicjatywna.Teraz idę z mężem,sąsiadami i znajomymi.Musi się udać.Mam dość Kobylińskiego i jego kompanów z SLD ,którzy objęli wszystkie spółki miejskie z Chmielem na czele.

#189 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:53:04

"Rok temu nie byłam"....ciekawe.....mąz jeszcze nie pracował w ratuszu????.... a moze mąz (radny)  przypomnaił sobie , ze za rok wybory..... i głupio nie słuchac wyborców, bo jest radnym??
Mam świadomośc, że poprzednie zdania są złosliwe....ale szlag nie trafia..... bo przecież  kiedy decydowano o aqa parku....to radni pozwolili na inwestycje..... ( nagle nie pozwalają jej dokonczyć.....ciekwe, czy z własnej kieszeni zwróca pieniadze unijne?????), kiedy likwidowano szkoły.....to oni decyzji przyklasneli......oczywiscie odcinajac sie od "oddolnych inicjatyw", dzisiaj słuchajac audycji w telewizji KANAŁ 6 dowiaduję sie, że chcą dokonczyc to, co inni zaczeli.... Ciekawe, że wcześniej opluwani ....milczą...... i podobno zamierzaja działać " jednym frontem"....

ps.  Mam ogromna prośbe, to wszystkich, którzy zamierzaqja iśc na wybory ...... ( nie ma dla mnie znaczenia, na kogo chcecie głosować.....) zamin głos oddacie..... obejrzyjcie film "Układ zamkniety".....to historia.....o sposobie działnia "naszych radnych", a może prezydenta???........cel...uświeca środki..... a ideały???/? no cóz...."punkt widzenia....itp...."

#190 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 00:27:14

a ja nie idę na referendum, popieram Prezydenta i jestem niemal pewna, że referendum znów będzie nieważne. Z utęsknieniem czekam do poniedziałku na to co się będzie działo na forum jak wszyscy nosy na kwintę pospuszczacie. Swój glos odpowiednio za to spożytkuje przy wyborze nowej rady miasta. Kiedy przejrzycie na oczy, że za wszystkim stoją radni NIEPORADNI !!! He   

Zgadzam się . Radni  Nieporadni . Radnych trzeba usunąć wszystkich i będzie porządek . 

#191 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 00:31:43

Pogadaj z pracownikami ratusza jak ich ten dżentelmen traktuje.

I bardzo dobrze,bo wreście  pracownicy ratusza zrobili się przyjemni ,nie ma problemów z załatwieniem spraw . Wreście  jest tam porządek , 

#192 ~Drogówka~

~Drogówka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 01:32:29

Gdzie jest porządek? Nie rozśmieszaj mnie.

#193 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 26 październik 2013 - 05:28:46

To co z tym niedzielnym grzybobraniem ,

będzie ich więcej niż 21 w koszyczku?

Typujemy wyniki referendum w sprawie odwołania prezydenta Słupska

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0