Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
192 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~igen~

~igen~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:37:21

prezio poleci. rok temu niewiele brakowało, zabrakło niewiele głosów. dziś poziom wqrwu słupszczan jest dużo wyższy niż rok temu.

czyli WON DO PIEKŁA! a razem z tobą twój kolo opal szemrany biznesmen.

#2 ~zbigniew~

~zbigniew~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:43:11

Prezydent Kobyliński  podobno karany 500 zl,za wypadek sewerynka małego w skarszowie,samochód jego nie umie parkować, popełnia wykroczenia, miastO idzie w złą stronę w stronę zła,ODWOŁAĆ PREZYDENTA KOBYLIŃSKIEGO !!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:43:12

JA idę i odwołam BUFFONA czerwonego! Teraz uwłaszczony.

#4 ~Zielony ludek~

~Zielony ludek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:52:57

Tusk moim bohaterem jest!Ciekawe kiedy PO będzie rozdawała bilety lotnicze na zieloną wyspe?Konwinski wiesz coś czy jak zwykle?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:54:47

( ................................ )

ide na referendum, idziemy wszyscy, będę glosował przeciwko Kobylińskiemu, chcę odwołania Kobylińskiego!

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 październik 2013 - 13:30:32
Czcionka

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 12:58:10

Rok temu nie byłam,żałuję, sorry grupo inicjatywna.Teraz idę z mężem,sąsiadami i znajomymi.Musi się udać.Mam dość Kobylińskiego i jego kompanów z SLD ,którzy objęli wszystkie spółki miejskie z Chmielem na czele.

#7 ~zostań tu~

~zostań tu~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:02:44

( ............... )

ide na referendum, idziemy wszyscy, będę glosował przeciwko Kobylińskiemu, chcę odwołania Kobylińskiego!

W drogę idziemy drodzy panowie...hej szable w dłoń i siła złego na jednego. Ja też idę,idziemy wszyscy na cmentarz tobie też proponuję może tam się opamiętasz???

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 październik 2013 - 13:30:55
Czcionka

#8 ~herbi~

~herbi~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:02:54

odwołać radę miasta! mam nadzieję, że tych bufonów za rok nie będzie!

#9 ~BEZRADNI..~

~BEZRADNI..~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:07:52

odwołać radę miasta! mam nadzieję, że tych bufonów za rok nie będzie!

Zdecydowanie, ZADEN Z DZISIEJSZYCH RADNYCH NIE POWINIEN POZOSTAC.

#10 ~chmielowa~

~chmielowa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:11:00

Rok temu nie byłam,żałuję, sorry grupo inicjatywna.Teraz idę z mężem,sąsiadami i znajomymi.Musi się udać.Mam dość Kobylińskiego i jego kompanów z SLD ,którzy objęli wszystkie spółki miejskie z Chmielem na czele.

O to już zmowa i związek przestępczy też mam dość twoich wypocin!Żałuję żeś  ty naiwna ale tylu zwerbowałaś masz dar przekonywania składaj aplikację na rzecznika prasowego nowego wodza tylko uzupełnij wykształcenie :wacko: zdążysz eksternistycznie

#11 ~Misiek_04_67~

~Misiek_04_67~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:16:08

Skoro w sprawę referendum zaangażowała się PO to posłucham niedawnych rad panów Premiera oraz Prezydenta. Nie pójdę na referendum.

Trzeba być konsekwentnym w wyborach.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:16:47

ale macie sensacje gazeta pisowska zaciera rece wydajecie publiczne pieniadze nic z tego bedzie do konca kadencji a gdzie rada miejska na wszystko sie zgadzala a teraz robi swinstwo te nazwiska za rok bedziemy pamietali

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:20:14

( ............................................................. )

kto ci kazal kler Szczypinska Sniadekopamietaj sie to nie jest odwolanie rady miejskiej czy strazy miejskiej

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 październik 2013 - 13:29:47
Czcionka

#14 ~VENI VIDI VICI~

~VENI VIDI VICI~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:27:04

KOBYLINSKI NIE WINNY . ROZWIAZAC RADE ,WYCZYSCIC SPOLKI MASTA Z CZERWONEJ ZARAZY.

#15 ~sewerynowa~

~sewerynowa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:30:20

Prezydent Kobyliński  podobno karany 500 zl,za wypadek sewerynka małego w skarszowie,samochód jego nie umie parkować, popełnia wykroczenia, miastO idzie w złą stronę w stronę zła,ODWOŁAĆ PREZYDENTA KOBYLIŃSKIEGO !!!

Przyjechał szanowny Prezydent do mojego synka z prezentem!!

A jakże ugościłam jak mogłam!!Synek chciał się pobawić samochodzikiem zdalnie sterowanym toż to nowy prezent na który mnie nie było stać!A tu ups P.Kobyliński silną dłonią przycisnął przycisk i autko rozbiło się na ścianie...!!Szkoda 500 zł za które był kupiony prezent a i dzieciaczek nie pocieszony..Myślałam,że przyjedzie raz jeszcze a tu słyszę odwołać Go!

Nie mój synek i ja nie chcemy tego zostań dobroczyńco i rób swoje.Sąsiedzi też tak mówią jesteśmy z Panem sercem i duszą!!!Modlimy się za Pana i mówimy NIE tym szatanom!A kysz przebrzydłe kłamczuchy i manipulanci

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:31:56

Kobylińskiego nigdy nie popierałem ale jak danielecka dorwie się do koryta to będzie masakra-układy,kolesiostwo.Żaden z tych durni nie są nic warci,są to zwykli oszuści i karierowicze.

#17 ~ARTUR~

~ARTUR~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:39:08

POSŁUCHAJCIE

http://www.tv-slupsk...morzadowe".html

#18 ~kazek~

~kazek~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:39:29

szkodnik ale potem tylko nie konwinski kolejny niedacznik

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:41:34

prezio poleci. rok temu niewiele brakowało, zabrakło niewiele głosów. dziś poziom wqrwu słupszczan jest dużo wyższy niż rok temu.

czyli WON DO PIEKŁA! a razem z tobą twój kolo opal szemrany biznesmen.

twoje niedoczenianie bucu :)

#20 ~Kalina~

~Kalina~
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 13:45:00

Ciekawe kto zapłacił za całostronicową reklamę w piątkowym Głosie Pomorza: list prezydenta do Słupszczan. Czy to znowu z naszych podatków pan prezydent opłaca swoje sprawy?!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych