Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~g-czas~

~g-czas~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:26:25

cieniasy bez twarzy i charakteru

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 19:51:51

Pewnie czekają kto im więcej obieca z koryta albo kto więcej zapłaci jak to zwykle w PO.

#43 ~Buły działacz RP~

~Buły działacz RP~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 20:19:35

PO jak zwykle w rozkroku. Ale odnalazł się Ruch Palikota o którym było trochę słychać w mieście przy wyborach parlamentarnych, ale odkąd dowodzi nimi w regionie gościu o odmiennej orientacji seksualnej to zeszli chyba do podziemia. Podobno spotykają się w jakieś piwnicy w centrum przy niebieskich neonówkach. Jeśli to jedyny sprzymierzeniec Kobylińskiego, to naprawdę z nim cienko. Nawet jak Kobyliński do struktur przemycił na przewodniczącego Słupskiego Ruchu Palikota niejakiego Fiucika wcześniej bez powodzenia startującego na radnego z komitetu Kobylińskiego: http://www.bartoszfieducik.12com.pl/ ;
kariera jak z bajki od sierpa i młota do gumowego penisa (o przepraszam "Fiucika") :http://www.ruchpalikotaow26.pl/

A tak na marginesie panowie z takich wybitnych ugrupowań politycznych powinni wiedzieć, że nawoływanie do bojkotu wyborów czy referendum narusza plskie prawo wyborcze i jest karane pozbawieniem wolności do lat 3.

Potwierdzam w 100% prawda. Ze słupskiego ruchu palikota dawno odeszli wszyscy wartościowi ludzie. Zostały samie miernoty i spadaki nieudaczniki jak ten Fieducik od Kobylińskiego, który zapisze się wszędzie byle bliżej koryta.

#44 ~głos~

~głos~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 20:21:49

PO jest skończone,banda złodziei i oszustów może ma jakieś 20 % poparcia ,swojego własnego elektoratu posiadającego koryta w administracji Samorządowej i Centralnej.
Szkoda mi pisać o tych bydlakach !!!

A przykłady

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:25:58

W PO, blisko do koryta,otwarta droga do awansu społecznego.Same korzyści.Zapisałbym się do PO,tylko nie mam charakteru dziwki.

#46 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 21:42:04

W PO, blisko do koryta,otwarta droga do awansu społecznego.Same korzyści.Zapisałbym się do PO,tylko nie mam charakteru dziwki.

Dziwka to chociaż bierze kasę za usługi dla ludności, a PO za usługi przeciw ludności.

#47 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 22:09:25

No, ale Biedroń jest przy nim zawsze na górze. Chociaż mówią, że gówno zawsze na górę wypłynie. To już nie wiem. Chyba muszę pójść do seksuologa.

Tonący chwyta się brzytwy, a Kobyliński za co złapał Biedronia?

#48 prawdziwy czekista

prawdziwy czekista

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 17 październik 2012 - 06:28:56

"Tymczasem w czasie rozmów nieoficjalnych od działaczy PO można usłyszeć, że w tym środowisku zdania na temat referendum są podzielone i część działaczy chce czekać, aż sytuacja przedreferendalna się wyklaruje. "
oto cała Platforma, jesteście warci tyle co Kobyliński. widomo, że jak Macieja odwołają to udział we władzy będzie mniejszy, trzeba będzie w wyborach wystawić swojego kandydata i być może wziąć odpowiedzialność za udział we władzy. lepiej aby Maciej pozostał do końca kadencji wtedy można będzie w kolejnej kampaniii wszystko zwalić na niego i postawić się w roli prawdziwej obywatelskiej siły

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 08:24:30

Przeciez oni jednakowo mysla z prezydentem . Jak trzeba bylo zlikwidowac dwie szkoly w miescie to wszyscy podnosili raczki do gory za . Tylko jedna pani mecenas byla niezalezna . Teraz powinni odejsc z tej wspanialej rady wspierania prezydenta pomyslow jak on sam bedzie musial odejsc.

#50 ~cias~

~cias~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 10:57:51

Palikociarnia, POciarnia czeka na wyraźne oznaki agonii tego guru, który załatwiał im stanowiska.
Jakby Prezydent miał odrobinę honoru i poczucia odpowiedzialnosci ustapiłby ze stanowiska nie narazając miasto na koszty. Ale on chce trwać po ludzku do końca kadencji. Trwać i tyle.

#51 ~biki!!!~

~biki!!!~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 11:14:01

mnie jako Polaka dziwi to że w Polsce po wojnie zostali niemcy którzy teraz są w PO , myślę że Polacy zrozumieją i pogonią stąd niemców.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 15:41:46

... Ale on chce trwać po ludzku do końca kadencji. Trwać i tyle.

Ktoś kiedyś na tym forum napisał,że temu staremu komuchowi wraz z upływem kadencji,kończy się spłata kredytu na pałacyk w Łupawie.Może dlatego chce dotrwać.A'propos PO.Dla mnie ten skrót oznacza:Parada Oszustów.

#53 zorro

zorro

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7797 postów

Napisano 22 październik 2012 - 06:50:56

Puk ! PUK !

Czas podjąć męską decyzję i się opowiedzieć czy słupska PO jest oficjalnie po stronie ludu, czy woli chronić Macieja K. ?

#54 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 22 październik 2012 - 09:55:31

Puk ! PUK !

Czas podjąć męską decyzję i się opowiedzieć czy słupska PO jest oficjalnie po stronie ludu, czy woli chronić Macieja K. ?

"Jesteśmy za , a nawet przeciw."

#55 ~Lecho~

~Lecho~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 18:59:18

Słupska PO - ocknij się i pokaż odrobinę pyzwoitości. Boicie się chyba faktycznie, żę kilku waszych kolesi w Radach Nadzorczych Spółek miejskich może stracić dodatkowe źródła dochodu. za popierdzenie 1 raz w miesiacu w stołek odpicie kawy i pojedzenie darmowych ciasteczek dostawać 1000 zł to faktycznie wielki ból

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:06:38

Pan Radny z PO Marcin Lubiniecki na pewno nie będzie głosował za odwołaniem Macieja K bo przecież to nie kto inny jak MK załatwił mu pracę w PGM Sp. z o.o. u kolesia Tomka Sikory, który wczesniej zwolnił z pracy administratora niby z powodu redukcji zatrudnienia. A za chwilę zatrudnił p. radnego Lubinieckiego. I jeszcze na dodatek p. T. Sikora chwali się tym, że wiie jak się ustawć aby mu inni nie podskakiwali

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 19:23:36

Podobnie jak w Ratuszu swoich pracowników terroryzuje i zastrasza jego wysokość MK tak samo, a wręcz z całą pewnością jeszcze bardziej terroryzuje i zastrasza pracowników PGM-u wszechwładny, władca i znawca kobiet Tomasz S. Właśnie z tego co niesie wieść gminna p. TS chyba w ramach kolejnej analizy psychologicznej zamienił ostatnio stary model żony na trochę młodszy egzemplarz.
Pracownicy tej miejskiej spółki oprócz nielicznej grupy kapusiów i donosicieli z całą pewnością wzięłaby udział w referendum za odwołaniem wielkiego brata MK, a gdyby to było mozliwe za jednym zamachem to i za pozbyciem się tego despoty Tomasza S,

#58 ~ferdek~

~ferdek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 21:16:24

Czy mi się wydaje, czy z kręgów słupskiego PO słychać jęki: "Boże, powiedz mi, co ja sądzę na temat słupskiego referendum, bo jeszcze ktoś mnie zapyta, a ja nie wiem, jakie mam zdanie w tej sprawie..."

Czy mi się wydaje, czy z kręgów słupskiego PO słychać jęki: "Boże, powiedz mi, co ja sądzę na temat słupskiego referendum, bo jeszcze ktoś mnie zapyta, a ja nie wiem, jakie mam zdanie w tej sprawie..."

nie boże nie boże, oni czekają na to co im powie ich inny bożek donałd tułsk i wtedy chórem będą działać tylko czy im zwieracze wytrzymają?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 14:32:13

może info o Gazickim przekona?

http://www.gp24.pl/a...LUPSK/121109655

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych