Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~NIEPO~

~NIEPO~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:30:35

Czy mi się wydaje, czy z kręgów słupskiego PO słychać jęki: "Boże, powiedz mi, co ja sądzę na temat słupskiego referendum, bo jeszcze ktoś mnie zapyta, a ja nie wiem, jakie mam zdanie w tej sprawie..."

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:32:04

Monetę zgubili? Trzeba było ciągnąć zapałki.

#3 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:35:27

No niestety. Przyjęta pozycja "w rozkroku" może doprowadzić do zes...ania się. Brak odwagi, brak decyzji. Czy z tej partii ma być kandydat na prezydenta Słupsk. To ja wolę SLD.

#4 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:47:58

a kto ma podjąc ta decyzję? Wystraszony Zibi? Ten sie własnego cienia wystraszy! Tez mi przedstawiciel w pralamencie, jemu jeszcze papersy potrzebne, polityk od 7 boleści

#5 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:48:28

a kto ma podjąc ta decyzję? Wystraszony Zibi? Ten sie własnego cienia wystraszy! Tez mi przedstawiciel w pralamencie, jemu jeszcze papersy potrzebne, polityk od 7 boleści

#6 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:49:37

KONWINSKI NA PEWNO NIE POPRZE REFERENDUM TO CIEN KOBYLINSKIEGO

#7 ~młot_na_młotów~

~młot_na_młotów~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 11:56:07

Swoją drogą podziwiam Was za naiwność.Wybierzecie innego - to się dosiądzie do koryta i zacznie żreć , jeszcze nie widziałem takiej miotły co od siebie zamiata .Z władzą (szczególnie w polsce) zwykle jest tak , że jeśli się konkretny człowiek/opcja już w miarę nażarła to wtedy
się robi szum i buntuje lud żeby wywalić danego osobnika/partię i dać kogoś innego - chodzi głównie żeby kto inny się nażarł bo zwykle sam prosiak od koryta nie odejdzie trzeba go kijem trącić.Wy w tym całym teatrzyku gracie tzw. pożytecznych idiotów głosujecie i dajecie możliwośc nażarcia się innej świni, później jest zmiana i tak dalej..........

Ps.Zgodnie z polską hipokryzją Ci co wiele zarzucają - sami po dostaniu sie do koryta by żarli nie patrząc na innych - ot i całe polaczkowo

#8 ~Jantar~

~Jantar~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:01:25

Platforma Obywatelska po przez swoich przedstawicieli we Władzach Miasta, jak i Radzie Miasta codziennymi działaniami, decyzjami pokazywała jaki jest Jej stosunek do decyzji Prezydenta.

Dziwne jest więc zastanawianie się nad decyzją odnośnie Referendum.
PO była i jest współodpowiedzialna za decyzje jakie podejmowali razem z Prezydentem.

Pozdrawiam

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:41:13

Platforma Obywatelska po przez swoich przedstawicieli we Władzach Miasta, jak i Radzie Miasta codziennymi działaniami, decyzjami pokazywała jaki jest Jej stosunek do decyzji Prezydenta.

Dziwne jest więc zastanawianie się nad decyzją odnośnie Referendum.
PO była i jest współodpowiedzialna za decyzje jakie podejmowali razem z Prezydentem.

Pozdrawiam

To prezydent chodził "na pasku" platformy. To działacze tej partii wymyślali afery za aferą (między innymi ze szkołami niepublicznymi), żeby ratować własne mieisca pracy (lub swoich bliskich). A teraz Kobylińskiemu przyjdzie za to zapłacić

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:44:06

No niestety. Przyjęta pozycja "w rozkroku" może doprowadzić do zes...ania się. Brak odwagi, brak decyzji. Czy z tej partii ma być kandydat na prezydenta Słupsk. To ja wolę SLD.

Przeciez wiadomo, że jesteś z SLD

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:44:35

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:45:08

#13 Urzędnik

Urzędnik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 379 postów

Napisano 16 październik 2012 - 12:45:31

Platforma Obywatelska chce teraz zbić polityczny kapitał na mającym odbyć się referendum.
Nie mogą oszacować poparcia dla tej idei, więc nie mogą podjąć żadnej decyzji. Widać w tym gołym okiem koniunkturalizm i polityczny cynizm.
Teraz dopiero widać, jak ta inicjatywa społeczna nie pasuje do naszej polityki.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 12:46:13

Przecież wiadomo, że jesteś z SLD

#15 ~Tadziu~

~Tadziu~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 13:55:39

A nie bo z PiS-u.

#16 ~Jasnowidz~

~Jasnowidz~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:46:37

Przed miesiącem Poseł Konwiński powiedział, że PO zachowa neutralność w sprawie referendum i uszanuje wolę Słupszczan...pożywiom...uwidim Panie Pośle.

#17 ~Miro od Zbycha i hazardu~

~Miro od Zbycha i hazardu~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 14:55:49

Premier Tusk jest zajęty słupkami poparcia dla PO. Nie ma kto wydać decyzji dla słupskiego PO jak mają głosować.Nasze partie są tzw. przywódcze. Co powie wódz tak potulnie z podkulonymi ogonami przyjmyją ich członkowie. Jednomyślność taka jak w Korei Północnej.

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:00:31

Szanowni POslowie z tzw. "PO". Czekamy na wsze skoki z dachu ratusza. O ile macie jeszcze odrobine honoru (w co osobiscie watpie).

#19 ~observer~

~observer~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:29:41

POznać PO ogonie-POdwinięty.Wiadomo POwświnogi.

#20 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:38:00

W Ratuszu mówi się że SLD ma połączyć się z PO !!!
Partia PO jest kiepska i leniwa i potrzebuje kadry do Rządzenia w przyszłych wyborach.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: referendum, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych