Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~doradca~

~doradca~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:36:25

ledwo deweloper wybudował  jakąś małą  biedną kamienice i bierze się za  wieżowce -  słabo to wygląda - pachnie od razu bankructwem  dewelopera i jego klientów

#42 ~qqq~

~qqq~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:39:19

to matbet nie bierze się za wieżowce  bo wie że takie buduje się prawie 3 lata  a tu zabrał się początkujący - powodzenia - w 2019 będzie artykuł  o pokrzywdzonych klientach bez mieszkań i kasy

#43 ~Pan Jan z dzielnicy~

~Pan Jan z dzielnicy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:49:11

A Amerykanuf to on pytal czy moze tak wysoko

#44 ~zak~

~zak~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:01:57

ja bym kupił tam coś ale dopiero jak  będzie wybudowane bo 170 mieszkań nie sprzeda  się  od razu  zwłaszcza ze będzie to trwało 3 lata

170 mieszkań  w cenie od 150 do 400 tyś   co daje razem ok 40 milionów - jest to kasa warta grzechu - a taki grzech to np.  ulotnić się z kasą :), czekajmy do tego 2019 i zobaczymy co się wydarzy

#45 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:03:38

amerykaną walize dolarów albo cuś i załatwione,  wszak kasy do podziału będzie  40 baniek

#46 ~ws~

~ws~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:05:36

piszą ci co by chcieli  mieć nowe lokum  i na tym koniec, bo zasiłek zamały

#47 ~w-wa~

~w-wa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:08:32

wydaje mnie się że wieżowca to nie będzie, ale reklama to i owszem i rozgłos na mieście że Pan K …. to  deweloper na miarę W-Wa,  a w czerwcu się okaże ze będą 3 budynki 4 piętrowe

#48 ~wygrałem u urbańskiego~

~wygrałem u urbańskiego~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:20:00

a na dachu dyskotka, i kawiarnia albo restauracje z salą weselną, no i lądowisko dla helikoptera obowiązkowo,  na dole przy wejściu szofer w gajerku z limuzyną  czeka, 10 wind do apartamentów, apartamenty w opcji de lux, no  i basen tak basen obowiązkowo na dachu, no tego brakowało w słupsku, a cena za 1m2   tylko 25 000 netto - istna okazja ----w końcu  ameryka -uf. Dziękujemy.

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 22:00:44

Jak to ma się do projekcji, że w 2050 będzie 65 tyś. mieszkańców. Już w tej chwili jest nad podaż mieszkań, a w tym roku będzie jeszcze dużo oddanych - więc będzie w czym przebierać i ceny spadną.

Kolego ! :D
Widze ze z ciebie to taki niepoprawny optymista jest. :D (...jakie 65.000 ...chyba 6.500)
W 2050 roku... to Slupsk bedzie walczyl o to ...zeby go Kobylnica nie wchlonela. :D

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 22:06:18

w slupsku jest kilkaset pustych chat - tych komunalnych i tych

wlasnosciowych ,,kupionych,,od miast za pare zlotych.

Starzy ,,wlasciciele ,,wyjezdzaja do spalarni ,mlodzi spadkobiercy

na zmywaki ,a chaty niszczejqa

Taka prawda ! :D
Sam mam dwie chaty do sprzedazy ...tylko nikt ich nie chce kupic kurka wodna,

a za grosze nie sprzedam przeciez...poczekam az bedzie lepsza koniunktura...
...ale sie qrwa nie zanosi...bo wszyscy wyjezdzaja...
...a mimo tego w Slupsku buduje sie duzo...ba ...i to nawet drapacze chmur maja byc... :D
Co za czasy <_<  ...ja pier dole <_<
:D

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 22:11:06

ja tam mam 210 000 zł w kredycie aby go spłacić muszę pracować do 75 roku życia lub jak egon olsen zrobić napad na bank,nic nie jest moje tak naprawdę ale wszystko mam i żyje pełnią życia pije pale imprezuje bo w innym wypadku można dostać depresji bankowej,gdyby nie kredyt to nie uskłada się w Polsce a na emeryturę nie ma co liczyć, trzeba pracować do śmierci aby coś mieć

Szczere wyrazy wspolczucia...3m sie chopie ! :D

#52 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 22:15:08

amerykaną walize dolarów albo cuś i załatwione,  wszak kasy do podziału będzie  40 baniek

Kurna ! :rolleyes:  To znowu ty ?! :D
To nie jest prowokacja, ty na/prawde masz problemy z odmiana rzeczownikow przez przypadki w liczbie mnogiej. :D

#53 ~To idzie starość...~

~To idzie starość...~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 08:59:48

Czy ten wieżowiec będzie przystosowany do potrzeb seniora? Wkrótce takich "domów opieki" będzie potrzeba bo miasto się wyludnia i starzeje. Dawne wieżowce na Zatorzu zamieszkują w większości ludzie w wieku przedemerytalnym. Trudno te betonowe klocki dostosować do potrzeb ludzi starych mających problemy z poruszaniem się.

#54 ~bernardzio~

~bernardzio~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 11:12:49

Który słupski deweloper? Czy ktoś wie?

Ksperski Bernard 

#55 ~zakochana w polskichmurach~

~zakochana w polskichmurach~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 11:42:27

trzeba mieć dobra pracę,żeby dostać  kredyt na całe życie i rezygnować ze wszystkiego po trochu aby spłacać kredyt i robić opłaty

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 14:01:20

cena metra to 6999 netto czy brutto?

#57 ~cinkciarz~

~cinkciarz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 14:09:50

z kredytem jest tak w polskich realiach, ktoś zarabia najniższą krajową pod stołem dostaje 2 razy tyle po to, żeby państwo nie płacić dodatkowej kasy znaczy ukryć dochody trzeba zrobić w balona (jest od zawsze) Zus i Urząd skarbowy,kredyt można dostać na 68 000 bo za małe dochody ale bankier mówi, żeby przejść po rodzinie i niech każdy coś da działkę mieszkanie w zastaw,dochodzi do transakcji kupna i kredytu gdzie cała rodzina jest kąpieli kredytowej, bank zadowolony bo sprzedaż, pracodawcy zadowoleni bo  więcej mają dla siebie, żon kochanek a nie na śmigłowce dla wojska np.dłużnik też zadowolony bo parapetówę zrobi i może trzeźwieć w swoim domu anie izbie zatrzymań lub wytrzeźwień, pytanie tylko czemu kredytobiorca pakuje się w kajdany zadłużenia na całe życie? oto Polska

#58 ~malwina~

~malwina~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 14:13:09

to legalnie nie mogę uzbierać na 1 metr, pensja jest w centymetrach co miesiąc

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 15:21:00

Przy dobrej pogodzie bedzie mozna z 18tego pietra zobaczyc morze, a nawet Szwecje ! Widok bezcenny ! :D
Zamawiam trzypokojowe na samej gorze !
Raz dwa trzy ! Zaklepne ! hihihi

Wyżej wejdziesz, z większym hukiem zlecisz ty małomiasteczkowy burasie

#60 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 16:27:04

Przestańcie udzie biadolić o najniższej krajowej. Ja nie mogę znaleźć chętnych do pracy za pobory o wiele większe niż ta najniższa krajowa. Wiec jak ktoś biadoli, że mało zarabia to jest tylko i wyłącznie jego wina. Pracy jest w bród, tylko chęci nie ma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych