Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 10:53:49

cała nadzieja w tym że Amerykanie zablokują tę budowe.

jesli nie,jest nadzieja ze putin utrafi w toto budowe

#22 ~kieszeń prezesa~

~kieszeń prezesa~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 11:02:50

Kto na to pozwala? Czy my w Słupsku naprawdę potrzebujemy takiej wysokiej zabudowy??

Gdzie urbaniści? 

#23 ~LEX~

~LEX~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 11:12:54

A co na to Zielony (czerwony) Robert?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 11:52:03

Jak to ma się do projekcji, że w 2050 będzie 65 tyś. mieszkańców. Już w tej chwili jest nad podaż mieszkań, a w tym roku będzie jeszcze dużo oddanych - więc będzie w czym przebierać i ceny spadną.

#25 ~ON~

~ON~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 12:30:24

Czy planowana jest w pobliżu stacja metra?

#26 ~Skk~

~Skk~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 12:32:54

Ciekawe co na to "mili" mieszkańcy, skoro wczesniej przeszkadzał im płac manewrowy. Nie mozna bylo trąbić, a co jak rozpocznie sie budowa? Gdzie oburzeni mieszkańcy jesli zasłonią im okna tak potężna budowla?

#27 ~Skk~

~Skk~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 12:33:43

Czy planowana jest w pobliżu stacja metra?

Tylko po rozszerzeniu Warszawy do Pomorza hahah

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:12:13

czy jest już lista chętnych do zadłużenia się na całe życie i 5 lat po śmierci? ceny jak w Paryżu pensje jak w Afryce, potem kamień do szyji i do wody?

#29 ~SEBA~

~SEBA~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:20:03

Ja jestem chętny

#30 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:30:29

mam nadzieje ze powstanie spór co do wybudowania aż tak ogromnych kolosow. Zasloni to okna wszytskich mieszkańców mających swoje bloki mieszkalne wi za wi policji.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 13:44:14

Proponuje zasadzic tam ze 3 sekwoje, zeby jakos to wszystko ladnie razem wygladalo. Drzewka urosna nieco wyzsze od tych budykow i bedzie piekny widok.

Za 1000 lat będzie jak znalazł, o ile w międzyczasie ich nie zetnie. (Przypadkowo przez pomyłkę)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:01:59

Trzeba pilnie pożyczki, aby zapłacić rachunki?
Z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: larrymicrofinance@gmail.com
Z informacji rytm

Pełne nazwy:
kraj:
Kwota kredytu Wymagane:
Kredyt Czas trwania:
Tel:
komórkowy:

dzięki

#33 ~zadłużony w betonie~

~zadłużony w betonie~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:33:05

kredyt na mieszkanie to np 6 % w skali roku,kamikadze co biorą kredyty i rodziny co się podkładają pod kredyt to biorąc 100 000 zł na 30 lat płacą odsetki 6000 zł na rok po 10 latach 60 000 zł a po 20 latach 120 000 dla banku a opłaty dodatkowe marży bankowe,powodzenia w zadłużaniu się przesyła zadłużony po uszy na 42 lata kamikadze czyli bankrut po polsku bo majątek na minusie przez całe zycie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:36:04

w slupsku jest kilkaset pustych chat - tych komunalnych i tych
wlasnosciowych ,,kupionych,,od miast za pare zlotych.
Starzy ,,wlasciciele ,,wyjezdzaja do spalarni ,mlodzi spadkobiercy
nja zmywaki ,a chaty niszczejqa

w slupsku jest kilkaset pustych chat - tych komunalnych i tych
wlasnosciowych ,,kupionych,,od miast za pare zlotych.
Starzy ,,wlasciciele ,,wyjezdzaja do spalarni ,mlodzi spadkobiercy
nja zmywaki ,a chaty niszczejqa

Ciekawe kto kupuje te rudery w starych kamienicach. Osoba, która kupi mieszkanie od dewelopera nie jest klientem, który jest zainteresowany zakupem mieszkania w starej kamienicy.

#35 ~zadowolony z kredytu~

~zadowolony z kredytu~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 14:44:09

ja tam mam 210 000 zł w kredycie aby go spłacić muszę pracować do 75 roku życia lub jak egon olsen zrobić napad na bank,nic nie jest moje tak naprawdę ale wszystko mam i żyje pełnią życia pije pale imprezuje bo w innym wypadku można dostać depresji bankowej,gdyby nie kredyt to nie uskłada się w Polsce a na emeryturę nie ma co liczyć, trzeba pracować do śmierci aby coś mieć

#36 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 15:42:18

Który słupski deweloper? Czy ktoś wie?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 16:01:52

To żałosne .....artykuł sponsorowany, a nie dopilnowano poprawności imienia i nazwiska ....... do wiadomość redakcji Głosy Pomorza, ten Deweloper to Bernard Kacperski - nie Benedykt Kasperski 

#38 ~Tomasz-ek W.~

~Tomasz-ek W.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 16:49:27

ja tam mam 210 000 zł w kredycie aby go spłacić muszę pracować do 75 roku życia lub jak egon olsen zrobić napad na bank,nic nie jest moje tak naprawdę ale wszystko mam i żyje pełnią życia pije pale imprezuje bo w innym wypadku można dostać depresji bankowej,gdyby nie kredyt to nie uskłada się w Polsce a na emeryturę nie ma co liczyć, trzeba pracować do śmierci aby coś mieć

to nadpłacaj, a nie przepijaj...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:18:45

Świetna wiadomośc miejny nadzieję że pomysł wypali :D Mocno kibicuję!

#40 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 17:33:58

Wiadomość rzeczywiście  świetna biorąc pod uwagę fakt  iż  tego inwestora budynek przy ul Skłodowskiej  wygląda jak  budynek socjalny lub gorzej. W budynku można podziwiać idealnie spierdzieloną elewacje tzn. błoto na ścianach, spływający od deszczu mokry tynk i całe mnóstwo niedoróbek ( pomijam krzywe ściany w mieszkaniach ).

Jeśli  drapacz będzie równie świetny to zapisuje się w kolejkę, ale pod warunkiem  że deweloper obieca  przy świadkach  że nie odda znów  budynku  7 miesięcy po planowanym terminie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych