Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nord 777~

~Nord 777~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 13:51

PANIE MEKA !!! POWIEDZ PAN JAK TRAKTUJESZ PRACOWNIKOW !!! żółWIU ty ....

małymi literkami piszemy na forum

Użytkownik R@dek85 edytował ten post 29 listopad 2008 - 18:51

#2 ~swojak1~

~swojak1~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 14:48

PANIE MEKA !!! POWIEDZ PAN JAK TRAKTUJESZ PRACOWNIKOW !!! żółWIU ty ....

Każdy jeden pracodawca to DUPEK ,myśli ze jak ma trochę kasy to już świat należy do niego.Zapomnieli DOROBKIEWICZE jak sami zwykłymi ROBOLAMI byli-DZIADY JEDNE. Po za tym tych od BUTÓW to bym bez wyjątku pozamykał bo to oni rozgrabili ALKĘ kupili maszyny(niby zepsute) za grosze i teraz biznesmenów udają.podobnie jest z PGR-ami byli prezesi pokupywali nowe Poldki caro a za 3 dni poszły na szmelc jak to się odbywało?-pan prezes w pgr przerobił 1mb drzewa dajmy na boazerię i juz miał kwit że autko jest do D. autko oczywiście było u pana prezesa za państwowe drzewo i te kombajny traktory itd itp. podobnie było z alką ,pomorzanką , spb ,pbrol i innymi firmami a teraz co 2-gi to szef co zatrudnia by dostać albo dotacje albo od państwa wyrwać parę złotych że dajmy zatrudnia niepełnosprawnych-nie ma dotacji WON pracownik na bruk można by tu na takie tematy pisać i pisać tylko po co?SZEF ZAWSZE JEST BYŁ I BĘDZIE -ZŁAMASEM a my tylko jego żołnierzami co mu dostarczamy kapuchy do portfela a na co wydają to chyba się większość z nas domyśla..........

#3 ~bombo~

~bombo~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 15:36

Meka Meką, ale tego starego Ch. z PUP w Słupsku ktory twierdzi w radio slupska ze ma 1300 ofert pracy powinni w rakietę wsadzić i w kosmos wystrzelić.Jak tak można kłamać w żywe oczy ludziom....!

#4 ~zdenek smetana~

~zdenek smetana~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 17:09

A co pan red. dostał za taki tekst reklamowy...??

#5 ~bolo road~

~bolo road~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 17:28

drogi panie Meka pańskie brygadzistki naciągały nadgodziny lata całe i oto jast efekt zwalnia się ludzi a ja zaczoł bym od brygadzistek. pańskie oko konia tuczy polskie powiedzenie a pan co oddał decyzje dozorowi no i efekty widać.panie Meka dlaczego pan okłamuje społeczeństwo zwalnia pan pracowników stałych i płaci pan odprawy a ściślej zwalniają panie brygadzistki niewygodne osoby . o jakich roszczeniach pan tu opowiada pracownice z 10letnim iwięcej lat pracy fachowa kadra za 800 zł , no nic dziwnego tacy fachowcy to złoto dla firmy a pan traktuje je jak zło konieczne . szkoły w tym zawodzie nie ma jeszcze kilka lat a pan sam stanie do maszyn. powodzenia

#6 ~kazio~

~kazio~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 18:19

Meka Meką, ale tego starego Ch. z PUP w Słupsku ktory twierdzi w radio slupska ze ma 1300 ofert pracy powinni w rakietę wsadzić i w kosmos wystrzelić.Jak tak można kłamać w żywe oczy ludziom....!

bombo a gdzie Ty o tym słyszałeś??????????????????????????????????????,ja byłem w urzędzie i raptem może 10 na krzyż widziałem reszta to same powykreślane nieaktualne,czyżby coś od 25.11 się tam zmieniło?????????? lada dzień zostanę bez pracy ,liczyłem na kopertę od starego i ją dostanę tyle że z inną zawartością (na same święta-----EXTRA----),już o tym wiem z nieoficjalnego źródła ,a tam ofert brak!!!!!!!!!!!!!!!

#7 ~klops~

~klops~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 18:32

Popieram właśnie wracam ze stronki pup jest tam 92 oferty i to same badziewie.

#8 ~mruk~

~mruk~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 21:33

"Naszym celem staje się klientela z wyższej półki..."
Nie mierzcie zbyt wysoko, bo stracicie kontakt z rynkiem i dobre się wam skończy. <_<

#9 ~ZR676~

~ZR676~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2008 - 00:54

...z wyższej półki?taaa magnat "piepszony",ale po takich magnatach to mój dziadek na konia wchodził hłe hłe hłe

#10 ~~kuba~~

~~kuba~~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2008 - 09:46

Czytam na forum teksty chyba samych frustratow.Bo jesli oskarza sie kogos kto daje prace i chce cos jeszcze zrobic to ja mysle ze to jet dobrze.Niech osoby z forum zaloza jakis biznesik i zaczna placic 60 procent podatku od pracownikow i podatki posrednie to sie przekonaja jak jest lekko.

#11 ~~bleble~~

~~bleble~~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2008 - 18:51

~~kuba~~ Nie sztuka dać pracę

trzeba jeszcze szanowac pracownika,a nie tylko wymagac.Nie sztuka "zalozyc jakis biznesik i zaczac placic 60 procent podatku od pracownikow i podatki posrednie "!! Sztuka jest utrzymac i nakarmic rodzine za 900zł PLN

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych