Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

słupska czarna lista pracodawców

praca pracodawca pracownik PIP sąd pracy mobbing nadużycia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 REZYDENT

REZYDENT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 486 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 09:23:16

Witajcie ! Wzorem innych miast, także u nas w naszym kochanym Słupsku została stworzona strona na facebooku, gdzie będzie można podzielić się informacjami o wszelkich patologiach, nadużyciach, problemach, mobbingu i innych nieprawidłowościach panujących w zakładach, firmach gdzie pracujemy. . Nadrzędnym celem jest szeroko pojęte informowanie się nawzajem społeczeństwa, szczególnie ludzi pracy a także sprzeciw wobec niegodnych, bezprawnych, niesprawiedliwych i przestępczych działań pracodawców. Do informowania o różnych problemach zapraszamy nie tylko osoby mieszkające i pracujące w naszym mieście ale także jesteśmy otwarci na wszelkie sygnały z gmin całego powiatu słupskiego. Z góry prosimy o KONKRETNE, RZECZOWE i przede wszystkim PRAWDZIWE najlepiej poparte różnymi dowodami INFORMACJE. Jednocześnie prosimy o nie używanie wulgaryzmów, nie stosowanie gróźb i innych tym podobnych a sprzecznych z dobrym wychowaniem i polskim prawem środków. Liczymy na komentarze, energiczną dyskusję i debatę nad statusem, warunkami pracy i poziomem życia pracowników POMORZA ŚRODKOWEGO. Strona ta ma być sygnałem do działania, zmiany postępowania pracodawców i polepszenia sytuacji ludzi pracy. Zło i niegodziwości musimy napiętnować WSPÓLNIE. Oczywiście, gdy trzeba należy podjąć kroki prawne w PIP i Sądzie pracy. Zapraszamy !!!

Oto link do strony na fb: https://www.facebook...ka-czarna-lista -pracodawc%C3%B3w-1104390992918592/?fref=ts

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 09:51:35

Aleś deb***. Ciekawe kto nie użyje wulgaryzmów , innych gróźb a w szczególności pomówień. 

Dla mnie taka strona to tylko rynsztok dla niedorozwiniętych upośledzonych społecznie nierobów , którzy tak jak ja teraz za ekranem komputera będą mogli szkalować i obrażać kogokolwiek zapragną.

A jak chcesz już pisać , czytać takie pseudo prawdziwe wypociny to wejdź na gowork .pl znajdziesz tam ich mnóstwo.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 12:29:55

Aleś deb***. Ciekawe kto nie użyje wulgaryzmów , innych gróźb a w szczególności pomówień. 

Dla mnie taka strona to tylko rynsztok dla niedorozwiniętych upośledzonych społecznie nierobów , którzy tak jak ja teraz za ekranem komputera będą mogli szkalować i obrażać kogokolwiek zapragną.

A jak chcesz już pisać , czytać takie pseudo prawdziwe wypociny to wejdź na gowork .pl znajdziesz tam ich mnóstwo.

Potwierdzam.

#4 ~smieciarz~

~smieciarz~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 16:37:18

a ja wejde i napisze prawde i tylko prawde bez wulgaryzmow,ale

ciekwy jestem czy pracodawcy pojma co o nich mysle gdy wyraze to  jezykiem literackim

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, pracodawca, pracownik, PIP, sąd pracy, mobbing, nadużycia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych