Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MIETEK~

~MIETEK~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 16:22:33

banda nierobów w tych pogotowiach stomatologicznych. niedawno byl artykul o zlym funkcjonowaniu i teraz znowu . najlepiej niech jada za granice te nieroby z wiejskiej.prosze o nazwisko tej wielkiej pani stomatolog.ZEBYM MOGŁ UNIKAC TAKICH OSÓB. SZOK

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 16:32:08

zgadza się banda łobuzów zamykają się od środka i trudno się tam dostać nie chcą przyjąć , są wredni i nic w zębie nie zrobią parodia

#3 ~~xena~~

~~xena~~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 16:45:01

Proszę unikajcie wizyty na naszym Pogotowiu.Trafiłam tam ok 2 w nocy, pani doktor była mocno zaspana i ziewająca, "jak mogłam ją obudzić"
miałam tylko książeczkę Rum, więc wizyta musiała być prywatna. zapłaciłam za otwarcie zęba 80 zł, i niestety pani stomatolog przewierciła mi zabka. w ciągu dnia poszłam do prawdziwego stomatologa i okazało się że ząb jest przewiercony do okostnej i nadaje się tylko do usunięcia.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 16:59:00

ogólnie żeby wejść na pogotowie trza odstać dobrych kilkanaście minut,naciskając guzik domofonu kilkanaście razy.Pózniej dość niemiła rozmowa z panią pielęgniarką,która robi już łaskę otwierając drzwi.,znowu kilku na sto minutowe oczekiwanie aż pani stomatolog się obudzi i wydawało by się że już za moment zostanę przyjęta a tu lawina pytań o książeczki,jednej oczywiście nie miałam i tak jak w przypadku syna czytelniczki[pracuję i jestem zatrudniona]musiałam zapłacić za wizytę 50 złotych.Więc pytam po jaką cholerę jest Pogotowie Stomatologiczne,gdzie nie dość że przyjmują nas jak intruzów,którzy zakłócają pani doktor ciszę nocną i gdzie trzeba płacić.

#5 ~TYBUS~

~TYBUS~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 17:24:25

cała ta słupska służba zdrowia jest chora trzeba ją- najpierw uzdrowić ABY ONA MOGŁA LECZYĆ.A PIELĘGNIARKI TO NIC NOWEGO- WREDNE I WSZYSTKO Z ŁACHY ROBIĄ TYLKO- USIĄŚĆ ,KAWKA I PLOTY!!!!!!!!

#6 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 17:38:36

Chwila przeciez w ksiażeczce RUM-owskiej jest podany numer ubezpieczenia to czego ona jeszcze chciala ? a to ze obsluga jest tam nie mila to tez cos na ten temat wiem.. zachowuja sie tam tak jak by pracowali za kare a przeciez zgarniają kase i to nie małą... swoja droga za zęba zapłacic 50 zł to i tak nie jest duzo...

#7 ~spec~

~spec~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 17:41:28

Miałem tę samą historię jakiś rok temu o 2 w nocy pojechałem z żoną na pogotowię przy ulicy Wiejskiej po kilkunastu minutach wyszła jakaś zaspana kobieta , przedstawiłem o co chodzi - w odpowiedzi usłyszałem tylko książeczkę ubezpieczeniowa jest !!!! lub potwierdzenie że za dany miesąc została odprowadzona składka na ubezpieczenie zdrowotne i nie ważne że ktoś przyjechał z bólem Zęba po pomoc TO SKANDAL ... to jakiś chyba HOTEL, a nie pogotowie?????

#8 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:05:15

Znam to doskonale, pewnej niedzieli zaczął mnie gwałtownie boleć ząb! Nie czekając aż przejdzie pojechałam na to nieszczęsne pogotowie - pierwszy i ostatni raz szanowna Pani stomatolog stwierdziła, że z taką opuchlizną nic robić nie będzie - dziwne bo nie było opuchlizny! Absolutnie nic nie zrobiła nawet tabletek przeciwbólowych nie przepisała tylko wyrwała z książeczki RUM odcinek i mnie pożegnała!!! Ból był tak silny, że poszłam na pogotowie i lekarz nie stomatolog przepisał mi leki! Cale szczęście, że następnego dnia po wielkich bólach inny stomatolog mi pomógł. To co się dzieje na tym pogotowiu to jakiś cyrk i Pan kierownik powinien chyba się bardziej zainteresować personelem!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:14:57

Ja tez musialam zaplacic za wizyte,pracuje juz 20 lat,skladki sa odprowadzane,ksiazeczke rumowska mialam,ligitymace ubezpieczenia tez,lecz pieczatka zakladu pracy w legitymacji byla ze stycznia a ja bylam w czerwcu wiec ligitymacja byla niewazna wedlugl pani doktor.nie chcesz cierpiec plac,nie masz kasy cierp.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:17:43

ja tam polazlem z ksiazeczka wojskowa i byl loozik, dziwne. rumowska tez mialem, moze p. doktor sie bala, ze dostanie w leb...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:23:23

Czy w przypadku kiedy placiliscie wydano Wam rachunki,paragony,dowody wplaty?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:42:29

żadnego pokwitowania zapłaty

#13 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 18:43:38

żadnego pokwitowania zapłaty

To może należy wprowadzić bojkot poprzez ządanie dowodów wpłaty z opisem za co ta wpłata. Jak się spytają po co-to po to, ze mamy wspaniałych szefów i nam zwraca za lekarzy. Moze to zdziała cokolwiek?

#14 ~jaceklila~

~jaceklila~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 19:09:33

Ja miałam taki sam przypadek a na legitymacje rum nie chciała mnie przyjąć to była starsza pani bardzo bardzo niesympatyczna.Dlaczego takich ludzi jeszcze trzymają na pewno nie ma ona prywatnego gabinetu nikt nie poszedłby do niej.Dlaczego jeszcze ją trzymaja jako stomatolog

#15 ~~mirek~~

~~mirek~~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 19:53:06

to nie lekarze to spiące królowy i królewicze. pogotowie to tylko nazwa . rece opadają na takich łobuzów i nierobów.

#16 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 19:58:55

na fotel stomatologiczny z nią (starą kwoką !)i wwiercić się przez ząb do mózgu ! może wtedy zrozumie co znaczy bolący ząb !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 20:43:06

kilka miesięcy temu bolał mnie ząb i wylądowałam na tym nieszczęsnym (rzekomym) pogotowiu. Starsza pani stomatolog, o której mowa we wczesniejszych komentarzach, wyszła z gabinetu, popatrzyła z politowaniem na grupę pacjentów i stwierdziła, że może nie wszyscy sobie zdają sprawę z tego, że powinni przy sobie miec książeczkę RUM i ubezpieczeniową, bo inaczej to będą płacic. poczekalnia w mig się opróżniła - zostali najbardziej zdeterminowani. w gabinecie dowiedziałam się, że książeczka ubezpieczeniowa powinna byc podstemplowywana co miesiąc!!! przeciez to zgroza - zamiast pracowac mam siedziec w kolejce w kadrach?
Zażyczyła sobie 100 zł za wyrwanie zęba, a potem stwierdziła, że mam za mocne zębiska!!!! (profesjonalne okreslenie stomatologiczne???) i ona nawet odpłatnie mi nie wyrwie, ale za 80 zł zatruje. podziekowałam i uciekłam stamtąd jak najszybciej.
temat załatwiłam bez problemu na chirurgii szczękowej rano - nie licząc znieczulenia, trwało to 5 minut - za darmo!!!

#18 ~mam to~

~mam to~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 20:48:17

PODAJCIE NAZWISKO TEj szalonej kobiety . prosze. zebym jej unikal jak ................. .........

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 20:58:26

poznasz ja od razu - mała, chuda, pomarszczona.... i bardzo wyniosła wobec spanikowanego pacjenta - nie wiem jak to możliwe, że tacy ludzie utrzymują się w pracy :unsure:

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 21:09:06

Pani stomatolog pracująca w owym pogotowiu ma opinię bardzo wrednej i nie przyjemnej kobiety, która notabene powinna już dawno odpoczywać na emeryturze a nie znęcać się nad pacjętami bo tak właśnie zostałam kiedyś przez nią potraktowana jak i wielu moich znajomych, którzy zmuszeni byli ( niestety ) skorzystać z pomocy tej Pani. czas aby szefostwo pomyślało w końcu nad zmianą tak nie przyjemnego lekarza, który tylko psuje opionię i renomę przychodni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych