Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

188 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mirabelka~

~Mirabelka~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:01:56

Jak może być projekcja skoro rządzi Biedroń. Zatem miasto się wyludnia.

Ciebie Analityk jak z koziej dupy trąba. :)

#22 ~Korpo Dziunia~

~Korpo Dziunia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:09:50

Niesamowicie mnie bawi stękanie niektórych, że miasto się wyludnia, bo to akurat wina Biedronia. Haha, nie załamujcie. Słupsk to zadupie od zarania dziejów. W niedalekim Trójmieście ludzie mają więcej opcji i rozwoju i pracy - no i trudno się mówi. Kto by chciał zostać w Słupsku na całe życie - gdzie max ktoś może liczyć na około 2 tys. na rękę, dajcie spokój. Poniżej tego nie da się godnie żyć samemu. Chyba, że ktoś napiernicza 2 prace na raz... mieszkanie drogie i po zapłaceniu rachunków masz 100 zł na życie. Pizłam śmiechem. No sorry, utrzymanką nie jestem i samemu żyć jest ciężko.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:27:44

Jeśli chodzi o przyrost naturalny to na Biedronia raczej liczyć nie można, mimo że w tym związku robi on za żonę. :D

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:31:58

nie kumam tego stekania na Słupsk. mieszkam tu od niedawna. przyszedłem tu za pracą. Dziecko do przedszkola się dostało bez problemów co mnie zdziwiło, wystarczyło tu PIT złożyć. wszędzie blisko nie tracę czasu na dojazdy. mieszkania tanie jak barszcz planuje zakup, bez porównania z tym co jest w innych miastach. I tylko w mieście, zwłaszcza że mam w pracy ludzi co się wybudowali w sąsiednich gminach i tak wesoło nie mają kombinują z przedszkolem, szkołami itp, drogi to domów to dramat a gmina szczerze mówi że nie planuję narazie budowy.
o walorach turystycznych nie wspomnę.
Nie podoba się tak wam w Słupsku droga wolna trójmiasto czeka

#25 ~irytacja~

~irytacja~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:37:58

Niesamowicie mnie bawi stękanie niektórych, że miasto się wyludnia, bo to akurat wina Biedronia. Haha, nie załamujcie. Słupsk to zadupie od zarania dziejów. W niedalekim Trójmieście ludzie mają więcej opcji i rozwoju i pracy - no i trudno się mówi. Kto by chciał zostać w Słupsku na całe życie - gdzie max ktoś może liczyć na około 2 tys. na rękę, dajcie spokój. Poniżej tego nie da się godnie żyć samemu. Chyba, że ktoś napiernicza 2 prace na raz... mieszkanie drogie i po zapłaceniu rachunków masz 100 zł na życie. Pizłam śmiechem. No sorry, utrzymanką nie jestem i samemu żyć jest ciężko.

Bez odwołań do ukochanego Trójmiasta nie da rady ......

Przez brak własnych kręgosłupa i tożsamości.

A to Słupsk przez dziesięciolecia był największym miastem

regionu i głównym ośrodkiem Pomorza Środkowego.

Pod każdym względem.

W tamtych czasach nikt w mieście Gdańskiem się nie podpierał.

Szkoda, że słupska pamięć jest taka krótka a mieszkańcom miasta 20 lat temu zabrakło strategicznego spojrzenia na jego przyszłość. Wystarczyło te niecałe 20 lat pod gdańską kuratelą by z prężnego miasta, Słupsk stał się prowincjonalną mieściną.

Na głupotę rady nie ma.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:40:41

Serio? Tyś.?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:40:54

trzeba przyłączyć parę wsi do miasta i będzie git. wszystkie miasta tak robią ostatnio Opole, nie dawno Koszalin. co na to mieszkańcy Włynkowka? kiedyś przeciw A teraz?
żadnych poszerzeń dróg do Siemianic, ułatwić wjazd w ul. kaszubską mieszkańcom ulicy duńskiej i owocowej kosztem wylotu. Miasto powinno dbać o interes jego mieszkańców i tylko.

#28 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 20:42:19

nic dziwnego, że Słupsk się wyludnia - praca za marne grosze, ludzie niezbyt uczciwi i niezbyt uprzejmi, ze wszystkimi inwestycjami jest tu problem, problemy w większości przypadków nie są rozwiązywane na korzyść mieszkańców, miasto jest zadłużone po uszy a zaparkować na wielu osiedlach graniczy z cudem do tego wysokie opłaty za klitki w blokach, zero możliwości rozwoju i awansu... to po co tu siedzieć, skoro gdzieś indziej jest lepiej?... ja też się wyprowadzam niebawem. Pozdrawiam tych co zostają i oby doczekali się Słupska bez długów.

#29 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 21:09:08

musi sie zmienić socjalistyczne myślenie urzędników z ratusza.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 22:39:31

To wina PiSowców ze Słupska ich prezes i ich były minister zdrowia
Radziwiłł kazał im robic tak jak to robia króliki ale po słupskich
działaczach tej opcji tego nie widac .Nawet 500+ ich do tego nie
zacheciło bo wolą pełne koryta bo uważaja że jak rządzą to koryto
dla kazdego nieudacznika sie należy co przykłady mamy w Słupsku np.Enbud

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 22:47:21

Rejon ul.Zaborowskiej - Legionów - Zauchy - Kiepury to dramat i jakieś nieporozumienie. Brak infrastruktury i bezdroża.Zdecydowałam sie na Kobylnicę ul.Stefczyka.

Jak ktos lubi aby mu przez całą dobe pod oknami
jezdziły samochody to powinien własnie tam sie prze-
prowadzic i zamieszkac.

#32 ~nicky~

~nicky~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 23:13:12

Promowanie homoseksualizmu nie przyczyni się do wzrostu liczby ludności - to jest oczywistość.Poza tym tym problemem a nawet przekleństwem ściąganym na lokalne społeczeństwo jest wystawianie dzieci i młodzieży na homopropagandę.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 05:12:21

Kur-a co z wami nie tak?

Zdanie rozpoczynamy dużą literą, kur-a dobrze, że już nie mieszkam w tym 'dupsku'. Tam sami analfabeci mieszkają.

Czy ktoś z powyżej wpisujących chodził do szkoły, myślę że 2% ukończyło 'SP" z wynikiem dostatecznym.

Co za deb***e mieszkają w tym 'dupsku". :D

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 05:21:52

Kur-a co z wami nie tak?

Zdanie rozpoczynamy dużą literą, kur-a dobrze, że już nie mieszkam w tym 'dupsku'. Tam sami analfabeci mieszkają.

Czy ktoś z powyżej wpisujących chodził do szkoły, myślę że 2% ukończyło 'SP" z wynikiem dostatecznym.

Co za deb***e mieszkają w tym 'dupsku". :D

Fakt, jak by im dyktando ktoś zrobił, to by zostali "deb***ami roku".

Słup na ścianie, a nie słupszczanie. :D

Błędy co drugi wpis na forum, wstyd.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 05:35:41

Pan redaktor kolejny raz dowiódł, że jest z niego tępa dzida. Gdyby ruszył zadek do takich instytucji jak PUP czy UW do wydziałów odpowiedzialnych za sprawy cudzoziemców, to prawdopodobnie zdałby sobie sprawy, że te liczby po kilkadziesiąt osób nie mają żadnego znaczenia, gdyż co tydzień tyle osób przyjeżdża tu do pracy. Ostatnio są to już nie tylko Ukraińcy ale też Hindusi i Nepalczycy. A co do statystyk ślubów, cóż - dopóki samotnie wychowujące matki będą nieustannie preferowane pod wieloma względami, dopóty konkubinaty będą w modzie.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 05:38:11

Prokreacja - deb***u. nic dziwnego, że 'Dupsk' się wyludnia. :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 05:44:55

Ty ku..wa nie projektuj, tylko ruch-j. To i wskaźniki w-pis-du wzrosną. :D

#38 ~chwdPiS~

~chwdPiS~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 06:38:51

Od 10 lat mieszkam poza "miastem" i nie zmienił bym tego. Mam swój dom z ogrodem, nie martwię się po powrocie z pracy o miejsce parkingowe, nie słyszę awantur sąsiadów za ścianą, nie ma tu przygłupów niszczących cudze mienie. Jednym słowem spokój i sielanka. I to jest powód dlaczego ludzie uciekają z tej dziury.

#39 ~chwdPiS~

~chwdPiS~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 06:40:25

Od 10 lat mieszkam poza "miastem" i nie zmienił bym tego. Mam swój dom z ogrodem, nie martwię się po powrocie z pracy o miejsce parkingowe, nie słyszę awantur sąsiadów za ścianą, nie ma tu przygłupów niszczących cudze mienie. Jednym słowem spokój i sielanka. I to jest powód dlaczego ludzie uciekają z tej dziury.

#40 ~chwdPiS~

~chwdPiS~
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 06:40:54

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych