Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

188 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~rżnięcie głupszego~

~rżnięcie głupszego~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:26:40

Dalej rżniesz głupa?

Sado macho perwera? 

#182 ~Liceum / Mickiewicza~

~Liceum / Mickiewicza~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 10:45:04

...wiesz, gdyby babcia miala wasy to by dziadkiem byla.  :D ...ale skoro taki jest twoj tok rozumowania..coz.  :D  
Napisz moze...ktore to literki ktorymi sie posluguje nie sa polskimi literkami ?!  :D ...sam widzisz, ze nie potrafisz dokladnie napisac / okreslic o co ci wlasciwie chodzi...proponuje ci zebys najpierw pomyslal 2 razy zanim cos napiszesz na forum.  :D 
Milego dnia...i mysl na przyszlosc, mysl ! ...i usmiechaj sie do ludzi ! :)

A propos polskich liter, oto tylko dwa przykłady. Bardzo proszę.

Gdyby babcia miała wasy czy wąsy?

Czy Luksemburg leży za granica czy za granicą Polski?

Warto czytać moje słowa z uwagą i ze zrozumieniem.

W powyższym poście uczonego Kolegi brakuje 24 polskich literek.

Widze ze nie udalo mi sie... :D
...mimo tego ze staralem ci sie tlumaczyc prostym jezykiem, jak krowie na miedzy... :D ...ale nic z tego, ty nadal nie wiesz o co chodzi.
Sprobuje wiec moze jeszcze raz, zebys trzeci raz nie zrobil z siebie posmiewiska.  :) 
Przeczytaj sobie jeszcze raz ten moj post, ktory tutaj przytoczylem, zwroc szczegolna uwage na to co tam wytluscilem na czarno...ale tym razem skup sie  ...i przeczytaj to kilka razy, az do pelnego zrozumienia...
...nastepnie przeczytaj ten swoj, ten w ktorym kolorujesz niektore literki na czerwono...skup sie...i zrozum smiesznosc swojego "rozumowania"...wciaz udowadniasz ze nie potrafisz zrozumiec tak prostej sprawy...ze ja (czarna pantera) uzywam tylko i wylacznie polskich literek na forum...tumanie.  :D 
...to moze jeszcze inaczej, zeby ci pomoc w zrozumieniu jakze skomplikowanej dla ciebie sprawy:

Przyklad niepolskiech literek: Ü, Ä ,Ö, ß ...kumasz teraz ?  ...takie niepolskie literki mam na swojej klawiaturze, ale ich nie uzywam, tylko teraz zrobilem dla ciebie wyjatek, zeby uzmyslowic ci jaki jestes ociezaly umyslowo.  :) 

Pantero tracisz tylko czas na tego głupka.

#183 ~z maturą w kieszeni~

~z maturą w kieszeni~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 11:19:30

Widze ze nie udalo mi sie... :D
...mimo tego ze staralem ci sie tlumaczyc prostym jezykiem, jak krowie na miedzy... :D ...ale nic z tego, ty nadal nie wiesz o co chodzi.
Sprobuje wiec moze jeszcze raz, zebys trzeci raz nie zrobil z siebie posmiewiska.  :) 
Przeczytaj sobie jeszcze raz ten moj post, ktory tutaj przytoczylem, zwroc szczegolna uwage na to co tam wytluscilem na czarno...ale tym razem skup sie  ...i przeczytaj to kilka razy, az do pelnego zrozumienia...
...nastepnie przeczytaj ten swoj, ten w ktorym kolorujesz niektore literki na czerwono...skup sie...i zrozum smiesznosc swojego "rozumowania"...wciaz udowadniasz ze nie potrafisz zrozumiec tak prostej sprawy...ze ja (czarna pantera) uzywam tylko i wylacznie polskich literek na forum...tumanie.  :D 
...to moze jeszcze inaczej, zeby ci pomoc w zrozumieniu jakze skomplikowanej dla ciebie sprawy:

Przyklad niepolskiech literek: Ü, Ä ,Ö, ß ...kumasz teraz ?  :D  ...takie niepolskie literki mam na swojej klawiaturze, ale ich nie uzywam, tylko teraz zrobilem dla ciebie wyjatek, zeby uzmyslowic ci jaki jestes ociezaly umyslowo.  :) 

Podkrec wasa i usmiechnij sie ;)

(Podkręć wąsa i uśmiechnij się).

Warto tez uwazac na zylki by nie pekly ze zlosci.

(Warto też uważać na żyłki by nie pękły ze złości).

No i na zolc (żółć) niepotrzebnie wylewaną na forum.

Przy okazji dla oświeconego umysłowo odmiana przez

przypadki:

- M: zolc

- D: zolci

- C: zolci

- B: zolc

- N: (z) zolcią

- M: (o) zolci

- W: zolcio!

Podobnie warto odmienić sobie słówko "zylka" (po polsku żyłka).

A pisarzy z zolcią w oku sekować z tego forum.

Z polskim analfabetyzmem warto walczyć. I tutaj i ..... za granicą ;)

#184 ~kalifazy~

~kalifazy~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 12:33:52

mnie to nie dziwi, dopóki miastem zarządzają ludie pokroju biedroń i wojewodzka tak będzie i czeka nas odebranie praw powiatu a nawet miejskich

lepiej moze ty bys rzadzil 

#185 ~qnik~

~qnik~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:31:34

Nie dziwię się, też bym wiał z tej dziury.

#186 ~nie POmylony~

~nie POmylony~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:26:32

wyr.wsp ..

co ta komyna =i Postkomuna 

Poniszczyla ..a winni sa Powyborcy .

POlglowkow nie brakuje na POmorzu .

#187 ~Obeznany~

~Obeznany~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 05:19:56

Cała patologi zmieniła adres na siemianicką patologie.

#188 ~Izka~

~Izka~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 07:44:36

Cała patologi zmieniła adres na siemianicką patologie.

wystarczy że się wyprowadzisz z siemianic i nie będzie patologii

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 20:44:27

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.
Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych