Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

188 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 16:49:53

Rejon ul.Zaborowskiej - Legionów - Zauchy - Kiepury to dramat i jakieś nieporozumienie. Brak infrastruktury i bezdroża.Zdecydowałam sie na Kobylnicę ul.Stefczyka.

#2 ~uncle~

~uncle~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:11:49

przecież na stefczyka   są jakieś kurniki, chyba że chodzi o jakiś prywatny house 

#3 ~recepta~

~recepta~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:15:26

" Lekiem ma być rewitalizacja w centrum, zrobienie bulwarów".

To "interesująca" recepta na zwiększenie populacji Słupska.

Tymczasem lekiem na podwojenie liczby mieszkańców w Olsztynie i w Rzeszowie do liczby około 180 tysięcy stała się wojewódzkość tych miast. Prawie 20 lat temu nikt w Słupsku podobnie nie myślał. I dzisiaj miasto budzi się z ręką w nocniku.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:23:25

mnie to nie dziwi, dopóki miastem zarządzają ludie pokroju biedroń i wojewodzka tak będzie i czeka nas odebranie praw powiatu a nawet miejskich

#5 ~Galll~

~Galll~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:23:49

Niedługo gminom zabraknie działek, na które mieszkańcy Słupska się wyprowadzają. Ja nie zauważyłem spadku liczby mieszkańców, samochodów więcej, ludzi w sklepach więcej, pracy więcej, wieczorem Słupsk pustoszeje, gdy wszyscy wyjeżdżają do swoich "sypialni" na znakiem Słupsk. Dla mnie nic więcej, puste statystyki.

#6 ~Galll~

~Galll~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:25:26

mnie to nie dziwi, dopóki miastem zarządzają ludie pokroju biedroń i wojewodzka tak będzie i czeka nas odebranie praw powiatu a nawet miejskich

Serio? :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:31:58

Co się dziwić? Na mieszkanie komunalne czeka się 15 lat, a wynajem wynosi tyle ile rata kredytu za chatę na wsi :P

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:36:59

bezsensowne statystyki 25% mieszkańców mieszka za miastem

#9 ~Misio~

~Misio~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:50:38

Zostaja w tym miescie tylko emeryci menele i ci na utrzymaniu rodzicow.
Machina ruszyla juz dawno i jeden drugiego wciaga do pracy za miedza

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 17:57:13

Niedługo gminom zabraknie działek, na które mieszkańcy Słupska się wyprowadzają. Ja nie zauważyłem spadku liczby mieszkańców, samochodów więcej, ludzi w sklepach więcej, pracy więcej, wieczorem Słupsk pustoszeje, gdy wszyscy wyjeżdżają do swoich "sypialni" na znakiem Słupsk. Dla mnie nic więcej, puste statystyki.

Tendencja budowy na podmiejskich terenach gminnych za kilka lat zaniknie. Nastąpi odwrócenie trendu, ludzie będą wracali na tereny miejskie. Kilka lat dojazdów poza miasto oraz comiesięczna spłata hipoteki skutecznie studzi euforię posiadania własnego domeczku.

Wydaje się, że mieszkanie na terenie miasta ma więcej zalet niż widać na pierwszy rzut oka. Lepiej bowiem jest jechać na wycieczkę za miasto, niż codziennie wracać za miasto do domu. Albowiem ci, którzy mieszkają za miastem, czas wolny spędzają w galerii handlowej lub w sklepach miejskich. Ci, którzy mieszkają w mieście, czas wolny spędzają w parkach lub za miastem.

Statystki pokazują tylko czas przeszły dokonany, analizą sytuacyjną zajmują się wyspecjalizowane jednostki.

#11 ~man_with~

~man_with~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:09:29

co w tym dziwnego że normalni ludzie uciekają z grajdołu, który jest pośmiewiskiem w całej Polsce, bo nie chcą być waleni w dupsko przez pedalskiego zarządcę folwarku  :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:11:56

Zlikwidowanie cywilnego  lotniska, w zamian budowane tarczy,stwarza realne zagrożenie dla regionu , brak  obiecanej w zamian drogo ekspresowej do Gdańska ,  utraconych wartości nieruchomości , zmniejszenie się   inwestycji  z powodu tarczy , ograniczone perspektywy rozwoju ... oto przyczyny nie zależne od władz Słupska ,ale od władz Centralnych.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:19:29

co w tym dziwnego że normalni ludzie uciekają z grajdołu, który jest pośmiewiskiem w całej Polsce, bo nie chcą być waleni w dupsko przez pedalskiego zarządcę folwarku  :D

Kolejny nawiedzony cymbał , z powodu którego Słupsk pustoszeje .

Kto chciałby mieć za sąsiada takiego gamonia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:25:27

była mozliwośc kupiłem dom w widzinie zakupy i praca w słupsku , takim sposobem słupsk sie statystycznie wyludnia na papierze a realnie jest miastem ciasnym , nic sie nie wyludnia spada liczba zameldowanych i tyle a to nie znaczy że się wyludnia

#15 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:52:41

Tys. a nie tyś!!!!!

#16 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:53:05

Tys. a nie tyś!!!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 18:56:08

W artykule padło zdanie "buduje się blok za blokiem", właśnie buduje się bloki bardzo blisko siebie, bez przestrzeni na miejsca parkingowe, place zabaw dla dzieci czy zieleń. To zniechęca do kupienia mieszkania w takiej ciasnej zabudowie. Zachęcam włodarzy miasta do wycieczki, np. do Olsztyna, niech zobaczą nowe osiedla mieszkaniowe, które są budowane z myślą o mieszkańcach i ich komforcie.

#18 ~Analityk~

~Analityk~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 19:09:02

Jak może być projekcja skoro rządzi Biedroń. Zatem miasto się wyludnia.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 19:15:02

jak by miastem prezydentował barack obama też by się na papierze słupsk wyludniał to nie ma nic do rzeczy nasze dzieci pobodowali domy za miastem i tam sa zameldowani

#20 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 19:37:01

Jak może być projekcja skoro rządzi Biedroń. Zatem miasto się wyludnia.

Kto by chciał mieszkać na takim zadupiu pełnym buraków i wieśniaków haha anty du*sk

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych