Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Słupsk przegrał z Piłą walkę o inwestora :: zobacz komentowany artykuł

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Już po za S(P)~

~Już po za S(P)~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 13:25:39

Niewdzięcznicy,krytykanci!!! Miasto rozwija się i kwitnie pomimo przymrozków dzięki Biedroniowi.Stara się jak może,jeździ po świecie,sławi ziemię słupską wśród sobie podobnych.Teraz wszyscy wiedzą gdzie LEŻYMY.Całe zło należy przypisać poprzednikom i trzeba czasu by to naprostować na swoje kopytko.Nakreślony jest plan przyszłościowy tworząc świetlisty szlak,zmienia się mentalność ludzi-traktujemy muzułmanów jak braci,żyje się nam coraz lepiej,wprost tęczowo.Nowoczesność wyznaczają nam żarówki LED-owe,przeszłość gloryfikują buraki przy ratuszu.Słupsk jest cool!

Nie leżymy, ale w skłonie do PRZODU na TYLEC  jesteśmy !!!

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:02:06

Tak winna Biedronia ze firmy inwestują wzdłuż szlaków komunikacyjnych A1, A4 a nie w cudownym mieście czy w bogatych gminach Kobylnica czy Słupsk.
Doradzam wycieczkę po Polsce i jak to wszystko się zmieniło. Bo u was bez zmian.
Za parę lat to nawet do trójmiasta nie będziecie musieli jeździć a do Koszalina gdzie właśnie budują S6 i planują S11.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:36:07

Zadam pytanie. Jakie tereny inwestycyjne przygotowało i uzbroiło Miasto. Zapraszam na SSSE do Gminy Słupsk Redzikowo i Płaszewko. Tam już stawiane są nowe hale. A w słupsku to murale - tak na pokrzepienie serc. Niech Gej ściągnie producenta prezerwatyw i lubrykantów - chociaż tyle byłoby z jego wjazdów na impry LFBT. A tak d***.

#64 ~oczywistość~

~oczywistość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:24:36

Proponuję nowe wybory na prezydenta Słupska teraz. Nie ma co czekać przez kolejne dwa lata trzeba zróbmy wybory już teraz, bo Biedroń i tak nic nie będzie robił dla Słupska, tylko będzie jeździł za granicę szukać nowych pedałów do roweru i w ten sposób minie kolejne dwa lata. Potem Biedroń zostawi Słupsk i pojedzie do Warszawy, a my zostaniemy na lodzie. Osobiście mam dość komunistów, złodziei i krętaczy. Dajmy szansę PIS-owi i wybierzmy kogoś z tej partii. Uważam, że wiele na tym zyskamy gospodarczo i rozwojowo. Będę z rodziną głosował na PIS chociaż nie wszystko mi się w tej partii podoba. Jeżeli nie damy szansy, to zostaniemy z ręką w nocniku poruszającym się po lodzie z długami. Pozdrawiam mieszkańców Słupska bez względu na poglądy polityczne. Chodzi wyłącznie o dobro mieszkańców.

Czy mało już się naeksperymentowałeś Słupszczaninie?

Wybrałeś już Gdańsk na zarządcę Słupska i wybrałeś cudotwórcę na gospodarza miasta.

Jeśli Ci za mało, to eksperymentuj dalej i wybierz Kurskiego albo obatela Czarneckiego na prezydenta Słupska. Oni chętnie się zgodzą a miasto jeszcze skuteczniej bokami będzie robić.....

Lepiej rękę byś podał koszaliniakowi by razem zawalczyć o niezależność regionu. Bo tylko własna i regionalna kasa może jako tako uzdrowić tutaj sytuację.

Przecież to takie proste .......

Ale dla słupszczanina mało oczywiste. Niestety.

#65 ~słupszczanin~

~słupszczanin~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:52:41

Czy mało już się naeksperymentowałeś Słupszczaninie?

Wybrałeś już Gdańsk na zarządcę Słupska i wybrałeś cudotwórcę na gospodarza miasta.

Jeśli Ci za mało, to eksperymentuj dalej i wybierz Kurskiego albo obatela Czarneckiego na prezydenta Słupska. Oni chętnie się zgodzą a miasto jeszcze skuteczniej bokami będzie robić.....

Lepiej rękę byś podał koszaliniakowi by razem zawalczyć o niezależność regionu. Bo tylko własna i regionalna kasa może jako tako uzdrowić tutaj sytuację.

Przecież to takie proste .......

Ale dla słupszczanina mało oczywiste. Niestety.

Czemu obrażasz innych jak ciebie nie obraziłem. Nie wybierałem Gdańska na zarządcę Słupska, to po pierwsze, bo jestem bezpartyjny i zawsze głosowałem na PIS, to po drugie. I tak będę głosował na PIS, bo ze wszystkich partii, to najlepszy wybór. Niestety Jasnowidzu nie głosowałem na Biedronia, bo wiedziałem, że to NIERÓB i homo nie wiadomo, to po trzecie. Po czwarte Twoje propozycje kandydatur są złośliwe wobec mnie i niestety bzdurne (poszukajmy ekonomisty z PIS). Po piąte ja ostatnio proponowałem Koszalinianom walkę o woj. środkowopomorskie i oprócz mnie nikt ze Słupska i Koszalina nie był zainteresowany, a czas leci nie ubłagalnie. Po szóste czytając Twój post widzę, że jesteś bardziej złośliwy niż mógłbym pomyśleć, a to nie rokuje dobrosąsiedzkiej współpracy ze strony Koszalinian w sprawie wspólnego województwa. No cóż zapomnijmy szybko o tym szczególe i coś wspólnie zróbmy. I jeszcze jedno, brakuje nam dobrych mediów dla realizacji celów. Pozdrawiam.

#66 ~oczywistość~

~oczywistość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:58:30

Czemu obrażasz innych jak ciebie nie obraziłem. Nie wybierałem Gdańska na zarządcę Słupska, to po pierwsze, bo jestem bezpartyjny i zawsze głosowałem na PIS, to po drugie. I tak będę głosował na PIS, bo ze wszystkich partii, to najlepszy wybór. Niestety Jasnowidzu nie głosowałem na Biedronia, bo wiedziałem, że to NIERÓB i homo nie wiadomo, to po trzecie. Po czwarte Twoje propozycje kandydatur są złośliwe wobec mnie i niestety bzdurne (poszukajmy ekonomisty z PIS). Po piąte ja ostatnio proponowałem Koszalinianom walkę o woj. środkowopomorskie i oprócz mnie nikt ze Słupska i Koszalina nie był zainteresowany, a czas leci nie ubłagalnie. Po szóste czytając Twój post widzę, że jesteś bardziej złośliwy niż mógłbym pomyśleć, a to nie rokuje dobrosąsiedzkiej współpracy ze strony Koszalinian w sprawie wspólnego województwa. No cóż zapomnijmy szybko o tym szczególe i coś wspólnie zróbmy. I jeszcze jedno, brakuje nam dobrych mediów dla realizacji celów. Pozdrawiam.

Drogi Słupszczaninie,

Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam. Obrażanie nie było moją intencją.

Ale:

1) Słupsk pod gdańską kuratelę oddali oczywiście madagaskarczycy a obecnego prezydenta wybrali chińczycy,

2) partyjność czy bezpartyjność w tej sprawie nie mają większego znaczenia bo to 80% "rasowych" słupszczan dokonało takich wyborów,

3) mówiąc o eksperymentowaniu, tę ogromną większość słupszczan mam na myśli,

4) nie widzę powodu by obrażać Pana Biedronia skoro legalnie go tutaj wybrano (i to z wielką euforią),

5) propozycje kandydatur nie są złośliwe tylko przykładowe (w preferowanej przez Ciebie opcji politycznej specjalistów od wszystkiego nie brakuje). Pewne jest jedno, że nawet gdy przyszły wybór wygra iksiński z PiS-u, to za dwa lata podzieli dzisiejszy los p.Biedronia (w opiniach do Twojej podobnych),

6) powszechnie wiadomo, że od lat Koszalin proponował Słupskowi współpracę na partnerskich zasadach, na kolanach niemal błagał. Reakcja Słupska? Widać ją nawet tutaj, na tym forum, gdzie nikt poza Tobą nie porusza tego tematu, cholernie dla "rasowych" słupszczan niewygodnego,

7) w dwóch kwestiach przyznaję Ci rację. Po pierwsze szacunek za słówko "dobrosąsiedzki" i po drugie zgodna ocena co do bierności lokalnych mediów. Dla GK24 i GP24 dwója za "skuteczną" walkę o niezależność całego regionu,

8) złośliwość - mówisz? To raczej małe uszczypliwości i to z uśmiechem na buzi. Więc "czas leci nieubłaganie", jeśli już, Drogi Kolego a nie "nie ubłaganie".

W moich opiniach będę się trzymać jedynej rozsądnej wersji i uważam, że problemem Słupska i regionu są finanse. A recepta na tę dolegliwość jest tylko jedna. To własny i niezależny od Gdańska główny księgowy w osobie słupskiego marszałka środkowopomorskiego + mądry i widzący nie tylko słupski czubek nosa, słupszczanin na ratuszowym stołku - nieważne z jakiej opcji.

W przeciwnym razie, w każdej konkurencji wygra ze Słupskiem Lębork, Wejherowo, Chojnice lub Sopot. Tak jak w dzisiejszym temacie wygrała Piła.

#67 ~z Sejmu~

~z Sejmu~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 21:48:48

6) powszechnie wiadomo, że od lat Koszalin proponował Słupskowi współpracę na partnerskich zasadach, na kolanach niemal błagał. Reakcja Słupska? Widać ją nawet tutaj, na tym forum, gdzie nikt poza Tobą nie porusza tego tematu, cholernie dla "rasowych" słupszczan niewygodnego,

W moich opiniach będę się trzymać jedynej rozsądnej wersji i uważam, że problemem Słupska i regionu są finanse. A recepta na tę dolegliwość jest tylko jedna. To własny i niezależny od Gdańska główny księgowy w osobie słupskiego marszałka środkowopomorskiego + mądry i widzący nie tylko słupski czubek nosa, słupszczanin na ratuszowym stołku - nieważne z jakiej opcji.

W przeciwnym razie, w każdej konkurencji wygra ze Słupskiem Lębork, Wejherowo, Chojnice lub Sopot. Tak jak w dzisiejszym temacie wygrała Piła.

Warto poczytać w ONECIE o dzisiejszej dyskusji w Sejmie o utworzeniu województwa częstochowskiego.

......

- "Miała to być "koncepcja strategiczna", jak mówił wówczas Szymon Giżyński, ostatni wojewoda częstochowski i poseł PiS. O własne województwo ze stolicą w Częstochowie zabiegają samorządowcy z dawnego województwa częstochowskiego niezwiązani z obecną partią rządzącą, mieszkańcy, ale także parlamentarzyści związani z tym regionem."

- "Restytucja województwa w moim mieście to temat wywołujący duże emocje. Częstochowianie upatrują w województwie dynamicznego rozwoju miasta i przede wszystkim nowych, lepszych miejsc pracy".

............

Jedni milczą, inni walczą.....

#68 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 04:22:58

Jedno pytanie:dlaczego Konwinski i Biernacki przez 8 lat rządów swojej partii nie spowodowali budowy S6.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 05:44:00

Jedno pytanie:dlaczego Konwinski i Biernacki przez 8 lat rządów swojej partii nie spowodowali budowy S6.

Jakim trzeba być podłym i nikczemnym żeby pytać o takie rzeczy, skąd w tobie tyle nienawiści ?

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 06:22:16

Biedroń to  śmieszek

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 06:26:19

Precz z biedroną !!!! Precz także z kdw i mb oraz ich przydupasami (... owskim i linkew...., bore... i grzyb ...)

popieram precz z nimi

#72 ~Pit~

~Pit~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 06:32:31

PO była słaba, rozmyła liberalizm, roztrwoniła zaangażowanie, zaniechała reform. Gdyby było inaczej, to dzisiaj być może śledzilibyśmy budowę S6 zamiast obserwować bezradnie zamach na system demokratyczny tego kraju.

Ale pokażcie mi jakąś inicjatywę PiS zmierzającą do uratowania budowy S6 :D Jakaś inicjatywa Pani Szczypińskiej w tym temacie? Bo zaglądam na Jej stronę i widzę tylko religię, Smoleńsk, Żołnierzy Wyklętych, historię...

Słyszałem i czytałem już wiele opinii słupskich "ekspertów" o tym jak to S6 nie ma dla nas znaczenia. No i proszę bardzo. Cóż im pozostało jak zrzucić winę na Biedronia, zwłaszcza że "ekspert" lubi kopnąć "odmieńca"...

#73 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 21:53:13

PIS to się może zna na pompowaniu naszych podadtków w koscioły,miesięcznice,w lansowaniu ciemnogrodu,stawianiu kapliczek wszeszdzie oraz w kolejnych ,,misiewiczów"-- mamydobra zmianę ignorantów gospodarczych.Pisiory dymają ciemny klęcznikowy ludek 500+. sami 50000+,

Ciemny ludek dostaje urlop 1400zl,Pisior 7000zł

#74 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 00:52:14

PO była słaba, rozmyła liberalizm, roztrwoniła zaangażowanie, zaniechała reform. Gdyby było inaczej, to dzisiaj być może śledzilibyśmy budowę S6 zamiast obserwować bezradnie zamach na system demokratyczny tego kraju.

Ale pokażcie mi jakąś inicjatywę PiS zmierzającą do uratowania budowy S6 :D Jakaś inicjatywa Pani Szczypińskiej w tym temacie? Bo zaglądam na Jej stronę i widzę tylko religię, Smoleńsk, Żołnierzy Wyklętych, historię...

Słyszałem i czytałem już wiele opinii słupskich "ekspertów" o tym jak to S6 nie ma dla nas znaczenia. No i proszę bardzo. Cóż im pozostało jak zrzucić winę na Biedronia, zwłaszcza że "ekspert" lubi kopnąć "odmieńca"...

Cóż tu komentować ? :( .Wybory się odbyły. :( Kochający inaczej celebryta wygrał :( . Ugrywał jeszcze wówczas kiedy były wybory do parlamentu (od Kopaczki o ile pamiętam ok.12mln dla Słupska ugrał bo miało to służyć kampanii wyborczej PO- był pewien,że PO wygra i będzie go wspomagało dlatego zatrudnił v-ce z PO p. Marka Biernackiego,poseł z PO ni(e)jaki Konwiński,a tu...po wyborach do Sejmu klapa!.Cóż robić ? Korzystać z życia,jeździć po świecie,pokazywać się w zaprzyjaźnionych mediach,ściemniać i ujadać na PIS.Niestety nie tędy droga :( .Samo bycie "innym" nie wystarczy.Trzeba było pracować,zabiegać o inwestorów,zapewniać ich o zabezpieczeniu w pracowników,współpracować z Panią poseł Szczypińską razem przekonywać posłów o potrzebie inwestycji w s-6 na pewno byłby sukces !!! :).Widzieliście Piłę i okolice? to jest aglomeracja z nowymi drogami i mnóstwem terenów inwestycyjnych! Nie szukajcie winnych w partii rządzącej miejcie pretensje do siebie za...własną głupotę.Jak wybieracie,jaką wiedzę i mądrość posiadacie tak macie (zgodnie z porzekadłem-jak sobie pościelesz tak się wyśpisz).

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:23:24

Inwestycja nie miała racji bytu, na rynku słupskim i okolicach brak potencjału ludzkiego.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 15:47:09

Inwestycja nie miała racji bytu, na rynku słupskim i okolicach brak potencjału ludzkiego.

Potencjał robi w Morpol-u.

#77 ~Pilanin_23~

~Pilanin_23~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 21:21:44

Z tą komunikacja w Pile to chyba tylko życzenia. Do najbliższej drogi ekspresowej lub autostrady 100 km. Ale trzeba przyznać że władze lokalne się postarały: Flex, Thule, Orca, Exalo, Quad czy Improvia to tylko kilka przykładów. Do tego najwieksza wytwórnia pasz w Polsce, granicząca że strefa ekonomiczną. Tylko ludzi do pracy zaczyna brakować :-)

#78 ~Pilanin_23~

~Pilanin_23~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 21:22:48

Z tą komunikacja w Pile to chyba tylko życzenia. Do najbliższej drogi ekspresowej lub autostrady 100 km. Ale trzeba przyznać że władze lokalne się postarały: Flex, Thule, Orca, Exalo, Quad czy Improvia to tylko kilka przykładów. Do tego najwieksza wytwórnia pasz w Polsce, granicząca że strefa ekonomiczną. Tylko ludzi do pracy zaczyna brakować :-)

#79 ~Piłka~

~Piłka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 22:55:38

Sprzedaz konwencjonalnych żrodeł swiatła spada dwucyfrowo kazdego roku. Juz dzis 60% sprzedazy to LEDy, a Pila tego nie produkuje. Pila musi bardzo szybko budowac alternatywne miejsca pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych