Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Słupsk jest piękny, kreacje nieba nad naszym miastem Zapraszam !

fotografia zdjęcia słupsk Słupsk miasto film pomorze

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adrian D.~

~Adrian D.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 16:53:44

Witam wszystkich użytkownik forum i Serdecznie zapraszam wszystkich na film mojego autorstwa z kreacji nieba z 2012 roku , zdjęć które wykonywałem w Słupsku i okolicach , Polecam i zapraszam !

#2 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 18:31:00

Witam wszystkich użytkownik forum i Serdecznie zapraszam wszystkich na film mojego autorstwa z kreacji nieba z 2012 roku , zdjęć które wykonywałem w Słupsku i okolicach , Polecam i zapraszam !

Nie jestem znawcą w tej dziedzinie ale bardzo podoba mi się to, co prezentujesz, zarówno ad strony artystycznej widoków jak i od strony muzycznej, Pozdrawiam. :)

#3 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 19:02:37

Nie jestem znawcą w tej dziedzinie ale bardzo podoba mi się to, co prezentujesz, zarówno ad strony artystycznej widoków jak i od strony muzycznej, Pozdrawiam. :)

Adrian już pokazał swoje zacięcie prezentując słupską jesień,pokazał się po długiej przerwie,ale twórczej.Podobają mi się takie cudeńka.

#4 mark

mark

Swojak

• PipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 19:08:12

Pomysł bardzo dobry, ale wykonanie mogło by być lepsze. W moim przekonaniu fotki powinny być w jednakowym formacie i bez zbędnych marginesów. Rozumiem, że zdjęcia pochodzą z internetu, ale przeskalowanie ich do jednakowej wielkości nie powinno stanowić żadnego problemu, także usunięcie napisów i podpisów jak najbardziej wskazane. Zastosowanie efektu przenikania przy zmianie zdjęć, jest zdecydowanie lepsze niż skokowa ich zmiana. Pierwsza piosenka Summertime Sadness nastrojowa i dobra. Druga My Immortal, też w podobnym klimacie.
Ja bym cały pokaz skrócił do około 5 minut z szybszą zmianą obrazów, ponieważ dłuższy jest już nużący dla oglądającego.
Najlepiej jak byś poszukał odpowiedniego programu z funkcją zoomowania, dodając ten efekt do niektórych zdjęć.
Proszę o nietraktowanie powyższych moich uwag jako wymądrzanie się, ale jako konstruktywne uwagi oglądającego.
Pozdrawiam i czekam na następne.

#5 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 19:14:27

Pomysł bardzo dobry, ale wykonanie mogło by być lepsze. W moim przekonaniu fotki powinny być w jednakowym formacie i bez zbędnych marginesów. Rozumiem, że zdjęcia pochodzą z internetu, ale przeskalowanie ich do jednakowej wielkości nie powinno stanowić żadnego problemu, także usunięcie napisów i podpisów jak najbardziej wskazane. Zastosowanie efektu przenikania przy zmianie zdjęć, jest zdecydowanie lepsze niż skokowa ich zmiana. Pierwsza piosenka Summertime Sadness nastrojowa i dobra. Druga My Immortal, też w podobnym klimacie.
Ja bym cały pokaz skrócił do około 5 minut z szybszą zmianą obrazów, ponieważ dłuższy jest już nużący dla oglądającego.
Najlepiej jak byś poszukał odpowiedniego programu z funkcją zoomowania, dodając ten efekt do niektórych zdjęć.
Proszę o nietraktowanie powyższych moich uwag jako wymądrzanie się, ale jako konstruktywne uwagi oglądającego.

Musisz być tak pogodny i zalotny jak Mark,wtenczas opiekunka się znajdzie :)

#6 Cherries in Liqueur

Cherries in Liqueur

Dla inteligentnych inaczej-nie Moderatorka!!!

• PipPipPipPip
  • 1504 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 19:35:57

Adrianie... Dla mnie super... Jak miło zobaczyć piękne fotki i posłuchać w tle świetnej muzyki... w przeciwieństwie do tych wszystkich pyskówek, które tutaj rządzą.. Mieszkam poza Słupskiem i takie widoki od wczesnej wiosny do późnej jesieni ciągle mi towarzyszą... Muszę przyznać, że nigdzie nie ma takich zachodów słońca, jak tu... Dzięki za ten filmik... :wub:

Mark, uwagi poniekąd słuszne ale czy ma to jakieś znaczenie? Nie lepiej cieszyć się pięknymi zdjęciami w tle słysząc świetną ścieżkę dźwiękową? Pozdrawiam :)

#7 ~Adrian D.~

~Adrian D.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:27:00

Tak racja rok temu pokazalem tu na forum , wszystkie zdjecia mozecie zobaczyc na mojej stronce :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:32:53

cyt.Rozumiem, że zdjęcia pochodzą z internetu???

yyy nie ?? to są moje własne zdjęcia ,gdzie na początku pisałem ze są mojego autorstwa które wprowadziłem do programu , wykonanie postawiłem na synchronizacje z muzyką , może racja że z przenikaniem ciut lepiej wychodzi , , chcialem okazać tylko zdjęcia i nie bawić się za bardzo z efektami , ale dziękuje za opinie i że się podoba :)

#9 ~Adrian D.~

~Adrian D.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:35:03

cyt.Rozumiem, że zdjęcia pochodzą z internetu???

yyy nie ?? to są moje własne zdjęcia ,gdzie na początku pisałem ze są mojego autorstwa, które wprowadziłem do programu , wykonanie postawiłem na synchronizacje z muzyką , może racja że z przenikaniem ciut lepiej wychodzi , , chcialem okazać tylko zdjęcia i nie bawić się za bardzo z efektami , ale dziękuje za opinie i że się podoba :)

#10 ~Adrian D.~

~Adrian D.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 21:47:00

Adrianie... Dla mnie super... Jak miło zobaczyć piękne fotki i posłuchać w tle świetnej muzyki... w przeciwieństwie do tych wszystkich pyskówek, które tutaj rządzą.. Mieszkam poza Słupskiem i takie widoki od wczesnej wiosny do późnej jesieni ciągle mi towarzyszą... Muszę przyznać, że nigdzie nie ma takich zachodów słońca, jak tu... Dzięki za ten filmik... :wub:

Mark, uwagi poniekąd słuszne ale czy ma to jakieś znaczenie? Nie lepiej cieszyć się pięknymi zdjęciami w tle słysząc świetną ścieżkę dźwiękową? Pozdrawiam :)

^^ :)

Ja dziękuje za mile słowa i że się podoba :) zapraszam do oglądania innych filmików mojej produkcji.

z pomorzem nie związane ale sercem bliski jest mi Poznań i kompilacja podobna :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotografia, zdjęcia, słupsk, Słupsk, miasto, film, pomorze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych