Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 .aa

.aa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 10:27:51

Zgadzam się z komentarzem Redaktora. Debata nad wysokością ulgi przy przekształceniu użytkowania wieczystego jest w istocie ukazaniem kondycji słupskich radnych. Kondycji w sensie odpowiedzialności za podejmowane decyzje. Muszę przyznać, że słupszczanie krótką mają pamięć w kontekście głosowania na osoby które w przeszłości glosowały za różnymi chybionymi inwestycjami (vide wspomniany akwapark). Krótka pamięć słupszczan pozwala wielu wiecznym radnym na zasiadanie w radzie i jest dla nich parasolem ochronnym w miejscu pracy. Do kolejnych wyborów sporo czasu ale mam nadzieję, że słupszczanie zapamiętają wyniki głosowania w tej sprawie. Z drugiej strony wrzucając kamyk na podwórko mediów lokalnych – drodzy dziennikarze, którzy z zaciekłością godną lepszej sprawy liczyliście ile dni w swojej kadencji poprzedni prezydent spędził w delegacji może zechcielibyście w toku swoich artykułów, audycji i programów dokładnie przepytać radnych dlaczego w tej sprawie podjęli taką a nie inną decyzję kiedy zostanie ona już podjęta. Może zechcielibyście przeprowadzić mrówcza pracę i w okolicach kolejnych wyborów przypomnicie mieszkańcom jak poszczególni radni głosowali w ważnych dla miasta sprawach. Takich spraw będzie wiele: śmieci, czynsze, ceny wody, komunikacja, opłaty za parkowanie itp. Jestem pewien, że przynajmniej jeden z was który przez ostatnich kilka lat z aptekarską niemal dokładnością (zabrakło mi tylko dokładności co do minuty) wyliczał ile poprzedni prezydent spędził dni poza miastem powinien wykonać taką pracę przed kolejnymi wyborami samorządowymi. To jest właśnie zadanie dla mediów. Ku pożytkowi społeczności lokalnej aby mogła pozbawić stołków lokalnych decydentów, ludzi nieodpowiedzialnych i szkodliwych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych