Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Fanatyk Pizzy~

~Fanatyk Pizzy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:05:29

PiSowska "Dwórka" z NBP MIESIĘCZNIE zarabia tylko co DWÓCH LISTONOSZY PRZEZ ROK

#2 ~Kung tu Panda~

~Kung tu Panda~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 13:25:12

Coś mi się tu nie zgadza, po podwyżce 1200 brutto , najmniej zarabiający mają 2500 brutto , czy to znaczy że przed podwyżkami listonosze zarabiali 1200 zł brutto na cały etat? Ktoś tu ściemnia.

#3 ~kryminalna poczta~

~kryminalna poczta~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 14:32:50

A ja 5go lutego nadałem polecony i... zginął. Teraz muszę czekać 30 dni,aby złożyć reklamacje i aby złodzieje oddali mi kasę.

Tam pracują kryminaliści!!!!!

#4 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 14:43:51

1500 netto na 0.75 etatu no to dziekuje za 900 zl podwyzki(przeliczajac na etat :) bo bym mial pensje jak w bulgari

#5 ~Listowy~

~Listowy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:15:38

Siedze w domu, plecy odpoczywaja, a inni pazerni pracuja heh. Reklamy czekaja na biurkach zeby je wyniesc (za free), zero stresu. Klienci najbardziej cierpia, ale to jest tylko i wylacznie wina zarzadu PP. Nie dostliscie kartek swiatecznych na czas? Tak, bo my pracownicy nie dostalismy premi swiatecznej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:48:25

Kiedyś przynosili miłe listy i życzenia, a teraz tylko wezwania u upomnienia. Nie martwi mnie więc to.

#7 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:01:33

Siedze w domu, plecy odpoczywaja, a inni pazerni pracuja heh. Reklamy czekaja na biurkach zeby je wyniesc (za free), zero stresu. Klienci najbardziej cierpia, ale to jest tylko i wylacznie wina zarzadu PP. Nie dostliscie kartek swiatecznych na czas? Tak, bo my pracownicy nie dostalismy premi swiatecznej.

Odpoczywaj jak najdłużej, worki już stoją na korytarzach i czekają aż wrócicie, także regeneruj plecy milordzie hehe

#8 ~Karma wroci~

~Karma wroci~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:11:22

Rynek pracownika nie podoba się zmieńcie pracę...lepiej oszukiwać jak policjanci..pielęgniarki i iść na lewe zwolnienie..sami się zniszczymy takim podejściem do życia

#9 ~RAMZES12~

~RAMZES12~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:30:44

ZUS DO ROBOTY NA TYCH LENI CHOROBOWYCH

#10 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:39:49

Rynek pracownika nie podoba się zmieńcie pracę...lepiej oszukiwać jak policjanci..pielęgniarki i iść na lewe zwolnienie..sami się zniszczymy takim podejściem do życia

Wszystkim mam się nie podoba, wszyscy listonosze zmienimy pracę. Ciekawe kto Ci będzie listy nosil?

#11 ~Listowy~

~Listowy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:47:03

Worki czekaja, beda tak dlugo wynoszone az zejda do zera, w trybie pracy 8 godzinnej.
Lewe zwolnienia? Jakie lewe - siadaja plecy i kregoslupy, kolana. Z niskiej pensji jeszcze plac za leki i masci? Nauczyciela moze co najwyzej glowa bolec, a ja jeszcze nie mam 30 a juz kolano lecze. Jakie to lewe zwolnienie, ze dbam o zdrowie a nie prace?
Zawod listonosza to z dnia na dzien wieksza orka. Czy to normalne zeby listonosze robili odczyty gazowe? (Jak to w niektorych regionach) albo nagabywali ludzi o kont kredyty banku pocztowego? Co jeszcze?
Kto nie byl w danym zawodzie jeden dzien pracownikiem ten nie zrozumie drugiego.

#12 ~Listowy~

~Listowy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:53:19

A najgorszy jest inny fakt. Aby list byl listem. Kiedys list byl listem, czyli list to byla zapisana kartka papieru. a dzis? W koperty pakowane jest wszystko. Buty, kielbasy, czesci samochodowe, ciuchy, wibratory, ksiazki (ktorych grubosc nie wchodzi do skrzynki) itp itd. A torba listonosza nie jest z gumy. Listonosz powinien byc listonoszem, a jest:
Kurierem
Ulotkarzem
Doradca kredytowo-bankowym
Sprzedawca (prasa, batoniki, doladowania)
I wiele innych tak jak wspomnialem wczesniej moze spisywac liczniki gazu

#13 ~Luigi~

~Luigi~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:08:10

Wszystkim mam się nie podoba, wszyscy listonosze zmienimy pracę. Ciekawe kto Ci będzie listy nosil?

Ukraińcy aż się palą do tej roboty. Wkrótce zapewne wejdzie taki przepis żeby Ukraińcy mogli pracować jako listonosze. Już pracują jako pielęgniarki, lekarze, w fabrykach, w przetwórstwie. Dlaczego nie mieliby pracować na poczcie, to tylko kwestia czasu.

#14 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:20:41

Pomodlmy się do Świętej Rity!

#15 ~Karma wroci~

~Karma wroci~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:05:08

Nie e ma ludzi niezastąpionych

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:06:50

Nie mozna w ten sposob pisac, to nie tak.

#17 ~Kurierzy~

~Kurierzy~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:20:12

A jak wyglada kwestia kurierow wozacych paczki dla Poczty. Dalej ten zlodziej, z tego co pamietam to chyba Nosakowski jest podwykonawca? Ciekawe, ze tyle ludzi oszukal,a nikt nic z tym nie robi, czy ci ludzie nie walcza o swoje, czy moze to zwykly bandyta co zastrasza i grozi? Dziwi tez fakt, ze Poczta wiedzac o poczynaniach podwykonawcy nic z tym nie robi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:55:46

Wiadomo dlaczego. odpala kase

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:56:51

ZUS DO ROBOTY NA TYCH LENI CHOROBOWYCH

i chooj ci i twojemu zus

#20 ~czarna pantera~