Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 20:26

Fajnie że polo powstała, polska sieć z dużym wyborem towarów i jednocześnie atrakcyjnymi cenami. Ważone ciasta i wędliny to przewaga dla dyskontów. Mam nadzieję, że przyjmie się w Słupsku.

#2 Emka

Emka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3415 postów

Napisano 14 grudzień 2012 - 20:30

Nigdy nie byłam w tej sieci ;)
Bliżej im do Biedronki i Lidla ? czy Bomi i np. Piotra i Pawła ?

DKMS wspólnie przeciw białaczce http://www.dkms.pl/choose.html

„Chcemy porządnej drogi przez Pomorze !"

Don't feed the troll

#3 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 20:33

Typowy supermarket coś jak Sano i Stokrotka

#4 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 20:45

Miałem kobietę w Kępicach i polo było zaje... Nie narzekam;) cieszę sie;)

#5 ~aleksander~

~aleksander~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 22:27

hahaha najlepsze zdjęcie nr.17 reklamówka z biedronki a w niej chyba też zakupy no ale balony z polo.Żenada mam nadzieje że długo nie pobędą na naszym beznadziejnym rynku. No właśnie a rynek na przeciwko poczekajmy do lata i czas pokaże. Uwielbiałem Bomi i super dziewczyny a tu ffuujj

#6 ~katarzyna 24~

~katarzyna 24~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 01:08

ja lubię ten sklep znam go zawsze mają świeże mięso i wendliny oraz fajne promocje na piwko polecam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 05:12

żeby nie przejście dla pieszych RUCH BYŁBY 100% LEPSZY-on psuje cały ciąg sklepów-ale ja będę tam często idąc do biedronki wstąpie do POLO, chińską kopalnie mamy obok w RDT jest tam chłam i ten chłam jest najdroższy w mieście a zabawki psują się po 5min. zabawy dziecka,jeśli będą mieli taki sam szajs i CENY jak Ci w RDT-ym to dymał ich pies.

#8 ~LOMBO~

~LOMBO~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 08:47

LOMBO A CO TY TAM ROBISZ WAL NA JUME DO KAUFLANDU A PO KGB NA WOLNOSCI DOTYCZY FOTKI 16 ODMELDOWYWUJE SIE!!!

#9 ~mieszkaniec słupska~

~mieszkaniec słupska~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 12:52

a czynasz za lokale miejskie 50% 70% do góry od nowego roku, a co tam, niedlugo polowa slupska bedzie pracowac na kasach w tanich marketach :/ dziady nami rządzą

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 18:31

taaa i pensja 1500 brutto + premia uznaniowa zależna od obrotów i audytów i kaprysu regionalnej :] czyli jej brak czyli 1100 na reke ;/ POLO z Łodzi pozdrawia Polo w Słupsku :]

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:56

ja lubię ten sklep znam go zawsze mają świeże mięso i wendliny oraz fajne promocje na piwko polecam

To przy okazji kup sobie słownik ortograficzny.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:57

To przy okazji kup sobie słownik ortograficzny.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:05

bylem dzis w Polo Markecie. bryndza moi mli. ceny wyraznie wyzsze niz w np. Lidlu i Biedronce, a towar te samej klasy. generalnie maly wybor towaru. nie ma tam nic z towarow premium. szkoda wiec czasu, lepiej pozostac przy sklepiku osiedlowym i biedronie lub lidlu. a chinszczyzna, to po prostu szajs, tandeta i byle co. nie warto nawet ogladac, szkoda czasu.

#14 ~BARBARA~

~BARBARA~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 01:32

Ja tam jestem zadowolona mają fajne promocje coca-cola 2l za 3,33 a red label 0,5 za 29,99
a co najważniejsze miła obsługa

#15 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 10:59

KOLEJNY SKLEP GDZIE CZŁOWIEK NIE ZNACZY NIC , ANI JAKO KLIENT ANI JAKO PRACOWNIK!! zreszta Ustka juz miala okazje sie o tym przekonac... teraz czas na Slupsk. W glowie sie nie miesci to co tam robia zarowno z klientami jak i z pracownikami. Nie bede sie tu rozpisywala na ten temat, wystarczy wejsc na pierwsze lepsze forum dotyczace marki POLO MARKET i wszystko bedzie jasne. To, ze pisza tam o sklepach w roznych miejscowosciach to nie oznacza, ze w innych tak nie jest. Wszedzie jest tak samo ! Oszustwa, wyzysk, praca ponad sily za marne pieniadze...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych