Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczne Odchudzanie

odchudzanie salon kosmetyczny

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 18:20:09

Ja brałam dwie tabletki dziennie.Jedną rano a drugą ok.17.Na przesyłkę czekałam trzy dni.Dla mnie Foreverslim to jeden z najlepszych preparatów na rynku.Na prawdę pomógł mi się pozbyć dość sporej nadwagi.

#62 Karinaa

Karinaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:18:31

Nie wiem jak Wy ale ja zdecydowałam sie na odchudzanie bo zaczął się u mnie pojawiać straszny cellulit. Wiedziałam, że schudnąć schudnę. Zaczęłam ćwiczyć i stosować odpowiednią dietę. Tabletek na odchudzanie nie chciałam brać, ale ten cellulit... Jeżeli macie podobny problem to polecam krem Vialise. Ujędrnił ciało i ściągnął skórę, a do tego szybko się wchłania, więc jest idealnym dodatkiem do odchudzania się

#63 annaskot

annaskot

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:44:31

Ja stosowałam tabletki moring slim i bez efektów... Moją historie znajdziecie tutaj: https://doktorfit.ed...g-slim-formula/

#64 beatrice

beatrice

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:30:37

ostatnio próbowałam plastrów na odchudzanie http://slimpatch.pl/...rzez-cala-dobe/ i powiem Wam, że jestem zaskoczona efektami. Poszło 2 kg w tydzień :) później było juz tylko lepiej. Także zainteresowanym proponuję poczytać.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:41:56

ostatnio próbowałam plastrów na odchudzanie  i powiem Wam, że jestem zaskoczona efektami. Poszło 2 kg w tydzień :) później było juz tylko lepiej.

To od tego raka, który powodują te plastry. :D

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:23:27

ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

#67 Kitkux

Kitkux

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 luty 2019 - 10:56:38

Wystarczy poznać najowsze opinie o Slimberry https://poznajmyopin...ad-gdzie-kupic/

Z reguły nie jestem fanem takich rozwiązań. Może jednak komuś pomogę. Zawsze to lepiej jest poznać dalsze szczegóły. Wyczerpać temat, dyskusje.

#68 susazero

susazero

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2019 - 17:43:45

Ja stosowałam Simplic (https://www.zdrowiew...ena-oraz-sklad/) - niestety żadnych efektów :(

#69 beatrice

beatrice

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 15:07:24

spróbujcie tutaj https://shapeandbody.eu/hr/ czegos poszukać. Jest kilka fajnych preparatów.

#70 marta02

marta02

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:45:42

Witajcie, 

z nadwagą zmagam się od dawna Odkąd pamiętam byłam lekko przy kości. Ostatnio jednak nadwaga przeistoczyła się w otyłość więc postanowiłam coś ze sobą zrobić. 

Zabrałam się za dietę i ćwiczenia. W ciągu ostatniego miesiąca zjechałam 3 kilo. Wiem wiem nie dużo - ale zawsze coś. Dało mi to motywację do dalszej walki i podkręcenia tempa. 

Postanowiłam sięgnąć po tabletki, które będą wspmagały procesy redukcyjne. 

Trafiłam na taki ranking http://wtabletkach.p...zanie-ranking/. Chy ktoś z Was mógłby doradzić mi który specyfik z tej listy wybrać? Może ktoś już stosował coś z tego rankingu i może potwierdzić lub zaprzeczyć słowom autora? 

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:59:52

figurena to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.

#72 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 10 październik 2019 - 20:17:20

Same tabletki na dłuższą metę nie pomogą, najważniejsza jest dieta, i regularny trening. Skuteczne diety sprawdź tutaj, a treningi można znależć na przykład na youtube. Można zacząć od krótkich treningów i stopniowo zwiększać wysiłek, a efekty pojawią się bardzo szybko.

#73 macius

macius

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 22:38:32

Teraz to moda jest na tak zwaną piperine i produkty takie jak piperinox 

#74 piotr332

piotr332

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2019 - 09:12:12

Dla każdego człowieka odchudzanie jest bardzo ważne.Ja to wiem bardzo dobrze.

wymiana oleju

#75 Sylwiauka57

Sylwiauka57

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 12:23:20

Ten temat będzie maglowany chyba do końca świata...Dieta+ruch+ewentualna dobra suplementacja, to jedyny sposób na szczupłą sylwetkę. No  chyba, że stać was na odsysanie tłuszczu. Warto zajrzeń na bezuprzedzen.pl, sporo tam można poczytać wartościowych artykułów o odchudzaniu. 

#76 mastii

mastii

Znajomy

• PipPip
  • 48 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 07:43:07

Wiecie ,ja mam taki dziwny nawyk ,polegajacy wlasnie na podjadaniu...  ...i to zazwyczaj czekolady,batonow ,chipsow i paluszkow.. :D
-nie jem czesto objadow ani cieplych kolacji...
-ale ostatnio za bardzo przytylam ,wiec postanowilam ,ze nie bede wiecej myslala o czekoladzie ,chipsach ,popcornie itd.itp... 
i zaczne sie normalnie odzywiac...ale KOCHAM paluszki i nie moge przestac... !!! 

No i zastanawiam się nad kupieniem rowerka bo słyszałam, ze jest dobry na cellulit. Czy ktoś moze na nim ćwiczy?  https://sklep.spokey...Rowery-393.html

Użytkownik mastii edytował ten post 04 luty 2020 - 09:56:53

#77 agata234

agata234

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2020 - 17:06:09

Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki figurena. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.

#78 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 17:19:53

Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki figurena. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.

bo ty wstydu nie masz,
ważyłaś 112 kilogtamów a teraz 100
przy wzroście 165 cm. 

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 18:58:20

W latach 2015 – 2020 Prawo i Sprawiedliwość opłacało i opłaca całą armię swoich cyber żołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać rząd pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu.

W ramach projektu Computational Propaganda Project przeprowadzili oni badania w 48 krajach, w tym w Polsce. Okazało się, że wyborczych bitwach w USA, Rosji oraz u nas, brały udział internetowe trolle opłacane przez partie.
Według tych badań Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania opozycji oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. 
To żywe osoby
Co ciekawe, w Polsce zatrudniano do tego ludzi, w innych krajach wykorzystywano raczej zautomatyzowane rozwiązania informatyczne.
– Ten raport analizuje, jak rządowe wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej – piszą twórcy raportu.

Na łamach INN:Poland pisaliśmy już o tym, jak kandydat PiS na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki, wykorzystuje fałszywe konta (boty) do swojej promocji. Niedawno zaczął używać też metody push poll, którą jako pierwszy stosował skompromitowany później Richard Nixon.

Dziś robi to Andrzej Duda.

#80 ~Schudłam 8 kilogramów~

~Schudłam 8 kilogramów~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 19:03:23

W latach 2008 do 2015 Platforma Obywatelska opłacała i nadal opłaca całą armię swoich cyber żołnierzy, gotowych na każde skinienie atakować przeciwników politycznych i wychwalać PO pod niebiosa. Tak wynika z raportu opracowanego przez naukowców z Oxfordu.

W ramach projektu Computational Propaganda Project przeprowadzili oni badania w 48 krajach, w tym w Polsce. Okazało się, że wyborczych bitwach w USA, Rosji oraz u nas, brały udział internetowe trolle opłacane przez partie.
Według tych badań Platforma Obywatelska wykorzystywała fałszywe konta w mediach społecznościowych do rozpowszechniania prorządowej lub propartyjnej propagandy, atakowania wtedy opozycji a teraz rząd, oraz odwracania uwagi od ważnych kwestii. 
To żywe osoby
Co ciekawe, w Polsce zatrudniano do tego ludzi, w innych krajach wykorzystywano raczej zautomatyzowane rozwiązania informatyczne.
– Ten raport analizuje, jak peowskie wojska cybernetyczne wykorzystują propagandę cyfrową do kształtowania opinii publicznej – piszą twórcy raportu.

Na łamach INN:Poland pisaliśmy już o tym, jak kandydat PO na prezydenta Warszawy, wykorzystywał fałszywe konta (boty) do swojej promocji. Niedawno zaczął używać też metody push poll, którą jako pierwszy stosował skompromitowany później Richard Nixon.

Dziś robi to totalna opozycja.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, salon kosmetyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych