Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczne Odchudzanie

odchudzanie salon kosmetyczny

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 18:20:09

Ja brałam dwie tabletki dziennie.Jedną rano a drugą ok.17.Na przesyłkę czekałam trzy dni.Dla mnie Foreverslim to jeden z najlepszych preparatów na rynku.Na prawdę pomógł mi się pozbyć dość sporej nadwagi.

#62 Karinaa

Karinaa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2018 - 08:18:31

Nie wiem jak Wy ale ja zdecydowałam sie na odchudzanie bo zaczął się u mnie pojawiać straszny cellulit. Wiedziałam, że schudnąć schudnę. Zaczęłam ćwiczyć i stosować odpowiednią dietę. Tabletek na odchudzanie nie chciałam brać, ale ten cellulit... Jeżeli macie podobny problem to polecam krem Vialise. Ujędrnił ciało i ściągnął skórę, a do tego szybko się wchłania, więc jest idealnym dodatkiem do odchudzania się

#63 annaskot

annaskot

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:44:31

Ja stosowałam tabletki moring slim i bez efektów... Moją historie znajdziecie tutaj: https://doktorfit.ed...g-slim-formula/

#64 beatrice

beatrice

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:30:37

ostatnio próbowałam plastrów na odchudzanie http://slimpatch.pl/...rzez-cala-dobe/ i powiem Wam, że jestem zaskoczona efektami. Poszło 2 kg w tydzień :) później było juz tylko lepiej. Także zainteresowanym proponuję poczytać.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:41:56

ostatnio próbowałam plastrów na odchudzanie  i powiem Wam, że jestem zaskoczona efektami. Poszło 2 kg w tydzień :) później było juz tylko lepiej.

To od tego raka, który powodują te plastry. :D

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:23

ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, salon kosmetyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych