Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczne Odchudzanie

odchudzanie salon kosmetyczny

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 dani22

dani22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 22:19:27

Wszystkie te suplementy nie są nic warte. Jeśli chodzi o odchudzanie liczy się tylko ruch i zdrowa dieta bogata w witaminy granda_sok.jpg

#42 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 20:31:15

Skusiłam się na tabletki Foreverslim.Dużo pozytywnych rzeczy można o nich przeczytać na forach i portalach kobiecych.Zaryzykowałam i się nie zawidłam.Schudłam w sposób bezpieczny i co u mnie jest na najwikszy plus bez efektu jo-jo.

#43 ~vesees~

~vesees~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 14:04:38

Dużo fajnych wskazówek na temat zdrowego stylu życia, diety i ćwiczeń, znajdziesz na stronie fitness-stylzycia.pl. Dzięki poradnikom z tego serwisu udało mi się już wdrożyć kilka fajnych nawyków żywieniowych i schudłam około 3 kg. Fajne jest to, że na stronie są dostępne darmowe kursy odchudzania (szkolenia online). Porady są dopasowane do różnych grup wiekowych.

#44 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 16:14:36

Suplement na odchudzanie jedynie stosowałam a to był therm line fast , polecam osobom które mają problemy z wilczym apatytem lub potrzebują usunięcie celullitu. 

#45 ~cxxd~

~cxxd~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 11:45:49

Na platformie Vibramagic ćwiczy się bardzo komfortowo. Rozwiązanie dla ludzi w każdym wieku. Nawet moja babcia, która ma już swoje lata, jak tylko jest u mnie to korzysta kilku minut ćwiczeń i zawsze schodzi z platformy zadowolona.

#46 ~vxc~

~vxc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 09:44:16

W mojej sytuacji to tylko platforma do ćwiczeń Vibramagic jest jakimś rozwiązaniem. Na normalne treningi nie miałabym ani czasu, ani sił, a muszę schudnąć, bo moja otyłość przekłada się na zły stan zdrowia – cukrzyca, problemy z ciśnieniem, sercem..i tak dalej.

#47 ~denis~

~denis~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 23:33:36

to faktycznie jesteś w ciężkiej sytuacji, ja na szczecie zaczałem o tym myśleć nim zacząłem chorować poważnie z powodu wagi. Dieta u dietetyka, ćwiczenia u trenera personalnego, który potrafił w nocy z łózka mnie wyciągnąć na bieganie, do tego suplementacja therm line man. Fakt ciężka praca, suplementacja i dieta przełożyły się na spadek wagi,a co za tym idzie na moje zdrowie. Czuje się świetnie w nowej skórze.

#48 ~Marcela~

~Marcela~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 23:35:16

Ja skutecznie schudłam 8 kg będąc na diecie Sandruni. Do tej diety dołożyłam też bieganie, jazdę na rowerze i efekty widoczne gołym okiem ;)

#49 ~Kinga881~

~Kinga881~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 19:11:34

Ja odchudzam swojego męża :) Znalazłam bardzo ciekawy artykuł: prawdziwysamiec.pl/blog/dieta-dla-mezczyzn.

#50 ~olka33~

~olka33~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 15:21:22

Myślę, że warto zainwestować w Slim Herbal System. Mi się w każdym razie opłaciło. Już schudłam prawie 10 kilo i to bez większej restrykcyjnej diety. Odchudzanie nie kojarzy mi się już z traumą tak jak kiedyś. Spokojnie, powoli chudnę, lepiej się czuję, łatwiej mi zacząć dzień na takiej herbatce z żeń szeniem, ale też lepiej zasnąć bo na noc piję akurat herbatkę z melisą.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 11:15:03

większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.

#52 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:25:26

Ja to pijam różne herbatki, bo sama woda mi nie wchodzi, a oprócz tego colon slim, który nie tylko wspomaga pracę jelit, ale i ma w składzie melonowiec przyspieszający znikanie tłuszczyku. :)

#53 ~Muszka~

~Muszka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 11:34:14

A w jaki sposób się go przyjmuje? Bo ja na przykład nienawidzę tabletek, bo zaraz mam problem z przełykaniem. :/

#54 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:54:17

Kobietki ja zaś mam problem z dolną oponką, przeraża mnie myśl o tych wszystkich mordujących ćwiczeniach. Macie jakies przyjemne sposoby na pozbycie sie mojego problemu?

#55 ~car55~

~car55~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:56:43

W AmlaSlimMax masz synefrynę, czyli jeden z najmocniejszych naturalnych termogeników spotykanych na rynku w dużym stężeniu. Jak chcesz większe osiągi na treningu bez skutków ubocznych to idealna sprawa. No i przy okazji w tym suplemencie jest amla na regulowanie poziomu cukru we krwi. Moim zdaniem teraz najlepsze połączenie, czyli amla i gorzka pomarańcza. Chodzę po tych tabletkach naładowany do wieczora. Lepiej się wysypiam. Ekstrakt z pomarańczy dopiero wchodzi na rynek polski. Pobudza średnio – intensywnie. Jak jesteś endomorfikiem to idealne rozwiązanie moim zdaniem.

#56 lokoca

lokoca

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 20:51:03

Polecam portal http://fit-sylwetka.pl/ gdzie poczytacie o tych Waszych tabletkach na odchudzanie. Generalnie kazdy zachwala jakies suplementy, ale prawda jest taka, że one same nie zdziałają cudów. Do tego potrzebna jest dieta i dobry trening!!!

#57 ~polkk~

~polkk~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 10:14:24

Oczyszczałem się przez ponad dwa tygodnie na mieszance ziołowej Slim Herbal System. Wyniki doskonałe i waga leci dość szybko. Chyba jedyny suplement, po którego odstawieniu nie miałem efektu jo-jo.

#58 ~1/2~

~1/2~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 11:41:44

Oczyszczałem się przez ponad dwa tygodnie na mieszance ziołowej Slim Herbal System. Wyniki doskonałe i waga leci dość szybko. Chyba jedyny suplement, po którego odstawieniu nie miałem efektu jo-jo.

ble ble ble , jedyna dieta to  Ż P  ŻRYJ  POLOWE 

#59 mariolkap

mariolkap

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 18:26:32

Ruch + odpowiednia dieta = odchudzanie.

#60 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 18:46:49

Przy stosowaniu Foreverslimu można stracić sporo kilogramów w niecałe trzy miesiące.Jeżeli mi się udało to każdej innej osobie też się uda.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, salon kosmetyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych