Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczne Odchudzanie

odchudzanie salon kosmetyczny

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marionelkakoa~

~Marionelkakoa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 14:57:56

Slimcea okazała się dla mnie bardzo skuteczna, nie spodziewałam się aż takich fajnych efektów zmniejszenia swoje wagi 

#22 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 15:48:39

Skończyłam niedawno odchudzanie z jagodami Acai i powiem, że waga nie wraca. Stoi :) Stanęło na tym, że z 89 kg zrobiło się 68 i to w 3 miesiące. Wyglądam jak swoja młodsza siostra ;)) Te jagody co ja stosowałam to mi poleciła koleżanka, żeby kupić przez portal ultimateslimming.pl. I faktycznie zamówiłam stąd, kosztowało to około 100 zł za 1,5 miesięczną porcję. Te jagody są super wydajne, bo to proszek zmielony do kilku mikronów, przez co ma większą powierzchnię aktywną niż inne.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:28:15

warto wspomóc swoją dietę bądź sportowe doznania suplementem który pomoże osiągnąć lepszą sylwetkę. 
Polecam preparat Slimcea. Są to tabletki na odchudzanie, dość popularne w sieci. Biorę je 3 miesiąc. Pierwszy tydzień nic, później zaczeło się hamowanie łaknienia, a po nim przyszły pierwsze efekty spadku wagi. Slimcea daje rade.

#24 ~aneka35~

~aneka35~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 13:22:35

Nie lubię taki preparatów mi nic nie dawały ;/ Pomógł mi w odchudzaniu dopiero dietetyk pani Monika Górzyńska. WIem co jeść każdego dnia i jak komponować posiłki. To mi ułatwia sprawę odchudzania. Do tego więcej się ruszam niż kiedyś i to jest to co potrzeba w czasie odchudzania.

#25 gorzun

gorzun

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 15:12:11

moja dziewczyna zamierza zaufać na razie jagodom Acai - przekonało ja wiele pozytywnych recenzji, można je znaleźć też na yt

a ja jestem nawet za - lepsze jagody nizby miała sie jakąś chemią szprycować. Chociaż dla mnie i tak zrobiła ogromne postępy :)

#26 ~sylwias~

~sylwias~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:19:12

Jeśli już stosować jakieś tabletki na odchudzanie to moim zdaniem tylko te naturalne. Ja korzystam z młodego jęczmienia ze strony pure-health.pl. Tutaj tabletki mają wszystkie certyfikaty, iso i inne atesty. Waga mi spada i co najważniejsze, nie ma efektu jojo. Metabolizm mi się ustabilizował na dobrym poziomie.

#27 martuska65

martuska65

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2015 - 14:18:29

jak skutecznie to tylko ćwiczenia i sterydy z ( ............................... ) ;-)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 lipiec 2015 - 17:08:18
Autoreklama

#28 ~rr443~

~rr443~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 10:22:38

ja stosowałam slimcea. Zauważyłam sporą zmianę w przemianie materii czy zmniejszonej chęci do podjadania. Jestem bardzo zadowolona ponieważ w krótkim czasie (około 3 miesięcy) schudłam 11kg.

#29 sara212121

sara212121

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 09:11:37

SPIRULINĘ HAWAJSKĄ znajdziesz w ofercie firmy Pure Health ( ...................................................... ) To są tabletki łączące ją z ekstraktem z pędów zielonego jęczmienia. Preparat nie tylko obniża poziom cholesterolu we krwi, ale i wzmacnia włosy oraz paznokcie, co dla mnie jest równie ważne, bo zawsze podczas diety mam problem właśnie z wypadaniem włosów.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 29 lipiec 2015 - 17:07:38
Reklama

#30 ~agads~

~agads~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 08:52:34

Od paru tygodni korzystam z programu RÓWNOWAGI METABOLICZNEJ. Jestem dobrej myśli, powoli zmieniam przyzwyczajenia, zaczęłam nawet biegać :) jem lepiej, czuję się lepiej. Na stronie klubrownowagi.pl/asystent-rownowagi więcej na temat tej metody. Zdrowa, bezpieczna, bez efektu jojo.

#31 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 08:47:47

Od paru tygodni korzystam z programu RÓWNOWAGI METABOLICZNEJ. Jestem dobrej myśli, powoli zmieniam przyzwyczajenia, zaczęłam nawet biegać :) jem lepiej, czuję się lepiej. Na stronie klubrownowagi.pl/asystent-rownowagi więcej na temat tej metody. Zdrowa, bezpieczna, bez efektu jojo.

#32 ~Giia~

~Giia~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 23:14:00

Ja na odchudzanie stosuję Be Slim 3. Oprócz tego dieta i ćwiczenia. Schudłam jak na razie 11 kg, a przede mną jeszcze jakieś 20, no ale dam radę!

#33 ~agass~

~agass~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 10:21:12

Ja przetestowałam na siebie specyfik, go-slim, można go kupić online- go-slim.pl. Pochodzi z USA i pomaga spalać tłuszcz, a jego skuteczność wzrasta gdy zażyje się go przed jakąkolwiek aktywnością fizyczną np. spacerem.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 12:03:08

Ja przetestowałam na siebie specyfik, go-slim, można go kupić online- go-slim.pl. Pochodzi z USA i pomaga spalać tłuszcz, a jego skuteczność wzrasta gdy zażyje się go przed jakąkolwiek aktywnością fizyczną np. spacerem.

Też go przetestowałem - rzeczywiście spala tłuszcz tak gwałtownie, że  musiałem użyć gaśnicy aby nie spłonąć żywcem.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 17:18:46

Na podobne "suplementy" co niektórzy nazywaja "Mocarz", a to są najzwyklejsze DOPALACZE.

I nikt mi nie powie, że biale to białe.

( klasyk Kaczyński)

#36 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 13:12:11

Nie przetestowałam jeszcze żadnego suplementu diety, żadnych tabletek, a wydaje mi się, że jednak muszę czegoś spróbować, bo schudnąc sama nie mogę. Niby ćwiczę, niby dieta, ale ciągle podjadam, ciągle mam ochotę na słodycze i ciągle wieczorem zajadam się czipsami... nie jest to najzdrowsze. Chciałabym jakiś suplement, który ustawi mój organizm tak żeby nie miał ochoty na słodycze...

#37 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 15:04:43

Ja stosowałam suplement be slim 3, ma naturalny skład, szybko schudłam dzięki niemu

#38 ~Gabriela~

~Gabriela~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 16:20:54

Naturalny skład tzn? Zero chemii? Czy suplement o którym mówisz mogą stosować osoby z niskim ciśnieniem? Wspomaga metabolizm, dodaje energii? Napisz proszę coś więcej...

#39 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 23:27:25

Same wyciągi z roślinek i witaminy, także w pełni naturalny skład, do opakowania jest dołączona książeczka z dietami i ćwiczeniami dostosowanymi do wieku, ogolnie to bierze się 3 tanketki dziennie, każda ma odpowiedni skład do określonej pory dnia, mi pomogła.

#40 ~Żaba~

~Żaba~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:17:41

Odchudzałam się z getslimclub.com do tego suplementacja od Noble Health i 14 kg mniej w ciągu 3 miesiący. Polskie, naturalne i sprawdzone produkty. Mają dużo pozytywnych opinii i skusiłam się. Jestem bardzo zadowolona, osiągnęłam zamieżony cel i czuję się świetnie:) Polecam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, salon kosmetyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych