Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skuteczne Odchudzanie

odchudzanie salon kosmetyczny

64 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:56:52

Witam wszystkie Panie,czy któraś z was słyszała o kriolipolizie??Czy było by zainteresowanie takimi bardzo skutecznymi zabiegami odchudzającymi w Lęborku???

#2 ~ganceros~

~ganceros~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 10:49:28

Odchudzam się na tabletkach, ale w połączeniu z rozsądną dietą. W ciągu jednego miesiąca straciłam 5 kg - uważam, że to bardzo dobry wynik, nawet nie spodziewałam się, że foreverslim może być tak skuteczne. I jednak jest - zostało jeszcze do stracenie 10 kg. Możliwe, że się uda.

#3 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 09:34:40

10 kilo w miesiąc i potrafię gdy po zimie trzeba. Jest na to łatwy szybki i przyjemny sposób, po 2-3 dniach nie ma mowy o glodzie czy nienajedzeniu się, wręcz czasami trzeba w siebie wpychać. Wszystko polega na żolądku drogie Panie, rozciągamy go do wielkich rozmiarów, a tak naprawdę powinien mieć on wielkość naszych pięści. Ale od początku, ustalcie sobie godziny posiłków-co 2-3 godziny, zależnie jak to komu tam wyjdzie. Trzymać się godzin rękami i nogami. Co najważniejsze-ostatni posiłek 2-3 h przed snem. Posiłków musi być pięć i każdy wielkości naszej pięści. Efekty są porażające, zdrowe przede wszystkim, każdy lekarz to potwierdzi. Po 2-3 dniach żołądek się skurcza i naprawde nie czuć że się nie dojadło.po tygodniu będziecie nażarte po połówce piersi z kurczaka i ziemniaku-tak tylko tyle potrzebują nasze organizmy, całą resztę, którą zżeramy, pochłaniamy, odkladamy w różne dziwne miejsca, na czarną godzinę. ważne by wśród tych posiłków były warzywa i owoce. Jak najprościej i najmniej przetworzone.

No i zero słodyczy... cukierków ciast czekolad- tak ja wiem... są takie dni... kiedy musimy, bo najzwyczajniej kogoś zadusimy. w takie dni, biorę owoce, płynny miód... można? albo robię prawdziwe kakao naszych babć-genialna sprawa. 2 szklanki mleka, kakao- takie jakie dodajecie do ciast, prawdziwe naturalne. mleko gotujemy, gdy jest gorące przelewamy pól szklanki do małego słoiczka. Do tego samego słoiczka dodajemy płaską łyżkę kakao, zakręcamy słoik i trzepiemy;) gdy wszystko ładnie się rozmiesza, wlewamy kakao ze słoiczka z mlekiem, do mleka, mieszamy, gotujemy jeszcze pare minut, gdy ktoś preferuje słodkie... łyżeczka miodu do tego;)

No i nie wiem czy jakieś znaczenie w mojej diecie ma to, że nie jadam mięsa... piję mleko, jem jaja, jem ryby, ale no mięsa od lat nie tykam...

#4 ~Zdrowszy~

~Zdrowszy~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 12:29:09

10 kilo w miesiąc i potrafię gdy po zimie trzeba. Jest na to łatwy szybki i przyjemny sposób, po 2-3 dniach nie ma mowy o glodzie czy nienajedzeniu się, wręcz czasami trzeba w siebie wpychać. Wszystko polega na żolądku drogie Panie, rozciągamy go do wielkich rozmiarów, a tak naprawdę powinien mieć on wielkość naszych pięści. Ale od początku, ustalcie sobie godziny posiłków-co 2-3 godziny, zależnie jak to komu tam wyjdzie. Trzymać się godzin rękami i nogami. Co najważniejsze-ostatni posiłek 2-3 h przed snem. Posiłków musi być pięć i każdy wielkości naszej pięści. Efekty są porażające, zdrowe przede wszystkim, każdy lekarz to potwierdzi. Po 2-3 dniach żołądek się skurcza i naprawde nie czuć że się nie dojadło.po tygodniu będziecie nażarte po połówce piersi z kurczaka i ziemniaku-tak tylko tyle potrzebują nasze organizmy, całą resztę, którą zżeramy, pochłaniamy, odkladamy w różne dziwne miejsca, na czarną godzinę. ważne by wśród tych posiłków były warzywa i owoce. Jak najprościej i najmniej przetworzone.

No i zero słodyczy... cukierków ciast czekolad- tak ja wiem... są takie dni... kiedy musimy, bo najzwyczajniej kogoś zadusimy. w takie dni, biorę owoce, płynny miód... można? albo robię prawdziwe kakao naszych babć-genialna sprawa. 2 szklanki mleka, kakao- takie jakie dodajecie do ciast, prawdziwe naturalne. mleko gotujemy, gdy jest gorące przelewamy pól szklanki do małego słoiczka. Do tego samego słoiczka dodajemy płaską łyżkę kakao, zakręcamy słoik i trzepiemy;) gdy wszystko ładnie się rozmiesza, wlewamy kakao ze słoiczka z mlekiem, do mleka, mieszamy, gotujemy jeszcze pare minut, gdy ktoś preferuje słodkie... łyżeczka miodu do tego;)

No i nie wiem czy jakieś znaczenie w mojej diecie ma to, że nie jadam mięsa... piję mleko, jem jaja, jem ryby, ale no mięsa od lat nie tykam...

Potwierdzam w ten sposób schudłem 20 kg w 5 miesiecy (mam z czego chudnąć) jeszcze 20 muszę. Teraz już chudnę wolniej ale zmieniłem całkowicie sposób odzywiania, nie chodzę głodny a chudnę :) Do tego oczywiście sport 1 godzina dziennie 6 razy w tygodniu. 

#5 ~kubator~

~kubator~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 11:09:51

Straciłam w ciągu ostatnich 3 miesięcy 14 kg, ale nie było to normalne  odchudzanie na jakiejś diecie, traciłam wagę na tabletkach. Przy foreverslim nie odczuwałam ciągle głodu, czułam się dużo lepiej, a poza tym w końcu nie wstydzę się swojego ciała. Dodatkowo mogłam powrócić do noszenia starych ciuchów, czego się kompletnie nie spodziewałam ;-)

#6 ~zdzioo~

~zdzioo~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 11:22:25

Ja polecam najlepsza dietę świata- " Mniej żryj" znaną również jako "M.Ż"

#7 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 20:33:12

Każdy mądry inteligentny człowiek dobrze wie że
nie ma "cudownych"tabletek na odchudzanie.Te reklamy itd. to totalna bzdura.Żeby schudnąć trzeba zmienić sposób odżywiania i więcej się ruszać.Żadnych głodówek i drastycznych diet.Jeśli w ciągu tygodnia szybko chudniesz po tabletkach możesz mieć problemy ze zdrowiem.Jeśli ktoś jest gruby to nie znaczy że więcej je.To sprawa genów ;)

#8 ~agnieszk4~

~agnieszk4~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 14:34:38

nie prawda. trzeba zwyczajnie trafić na dobry sprawdzony środek. Ja przeczytałam pełny skład produktu Slimcea i zaryzykowałam a teraz nie żałuje 

#9 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 17:18:11

Witam

Zobaczcie ten program

(reklama)

(...)@wp.pl

---------

W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#10 ~monia24~

~monia24~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 21:27:44

Najlepiej najpierw poszukać o tym informacji na portalach np.... a potem udać się do np. dietetyka. 

---------

#11 Amiell

Amiell

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 12:27:26

Nie mam zaufania do cudownych metod, za to wiem, że warto przed ochudzaniem zorientować się, do czego jesteśmy zdolne/i, tj. jaki styl zdrowia posiadamy. Najlepiej tego dokonać robiąc ten test. Później wraz z radami i wskazówkami odnośnie konkretnego stylu łatwiej o efektywne dbanie o siebie.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 25 listopad 2013 - 12:36:49
Reklama

#12 ~maja bakalarz~

~maja bakalarz~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:47:59

Zobaczcie tutaj - .....reklama)

Tam macie opisane całe zasady kuracji odchudzającej, która faktycznie przynosi efekt. Nic odkrywczego - ruch, rozsądna dieta, foreverslim. No ale do tego też trzeba było dojść. Odchudzanie wcale nie jest trudne - musicie po prostu próbować.

---------

#13 ~Oldzi~

~Oldzi~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 23:07:32

Słyszałam, sama mam ochotę skusić się na to. Na jakikolwiek zabieg odchudzający bądź poprawiający jędrność ciała <marzyciel>

srodkiodchudzajace com pl 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 17:44:50

skuteczne odchudzanie??? poczekaj na śnieg załóż kozaczki na szpilce spróbuj utrzymać równowagę na nieposypanych chodnikach i postaraj się iść prosto (oczywiście zamiast jeździć autem czy autobusem chodź na pieszo), możesz jeść ile chcesz a waga i tak zjedzie w dół

#15 ~merlinka32~

~merlinka32~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 07:42:48

najważniejsze to ruszać się :) bieganie, rowerek czy nawet kurs tańca :) do tego jedzenie o regularnych porach... zawsze można też wspomóc przemianę materii jakimiś naturalnymi składnikami np wyciągiem z zielonej herbaty czy opuncji kwiatowej, dlatego zażywam 2be slim, który ma bardzo bogaty, ale co ważne naturalny skład:)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 16:55:31

Najlepsza dieta to MŻIRD (Mniej żryj i rusz dupę)

#17 ~kamila bizat~

~kamila bizat~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 09:39:08

Najważniejsza systematycznośc i mocne zmiany w diecie, jedynie wtedy zmiany są trwałe i zadowalajace. Biorąc foreverslim, diametralnie zmieniłam swoje życie, faktycznie zrobiło się inne, ale to dzięki tym 16 kg. Oczywiście nie same tabletki - zmieniła się dieta, pojawiło się bardzo dużo ruchu i sądzę, że dzięki temu po prostu zleciała cała nadwaga. 

#18 ~ElaEla~

~ElaEla~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:25:01

Slimcea działa chyba najlepiej z tych wszystkich suplementów, połączona z dietą i ćwiczeniami działa ekstremalnie dobrze. Stosowałam już naprawdę sporo środków, których nazw nie będe wymieniać, każdy niech kupuje to co uważa :) ja jedynie piszę żeby podzielić się sowim doświadczeniem a nie napędzać komuś sprzedaż. Slimcea zawdzięczam utrate 12 kilogramów po trzy miesięcznej kuracji, a to samo mówi za siebie ;)

Same zdecydujcie :)

#19 ~YourAsss~

~YourAsss~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 14:10:11

Polecam slimcea, sprawdziłam jej skuteczność i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że warto z nią zacząć kuracje odchudzającą :)

#20 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 14:56:57

Slimcea okazała się dla mnie bardzo skuteczna, nie spodziewałam się aż takich fajnych efektów zmniejszenia swoje wagi 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odchudzanie, salon kosmetyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych