Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

skup aut

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Erryk75

Erryk75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 08:04:04

Dzień dobry, posiadam stary samochód, który nie jest mi potrzebny, więc pomyślałem, że oddam go na skup aut Wrocław. Niestety nie wiem który skup aut w tym mieście jest warty uwagi. Może ktoś z Was doradzi mi coś w tej kwestii?

#2 Norine

Norine

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 05:18:52

Dzięki za takie polecenie. A wiecie w jakiej cenie zamontuję instalację LPG? Czy ten cennik koszt instalacji gazowej jest aktualny?

#3 ~Sprzedam Opla~

~Sprzedam Opla~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 00:18:21

Kierując wszystkie działa na jedną grupę społeczną, na kler, chroni się pedofilów z innych grup społecznych. Ci pedofile z innych grup społecznych są teraz bezkarni.
DZIECI czyli ofiary pedofilów lekarzy, sędziów, nauczycieli, policjantów, aktorów, reżyserów, kierowców i tych z grupy LGBT / a tam jest ich najwiecej i z tych innych grup spolecznych muszą teraz milczeć, wszak tylko pedofile z kleru są aktualnie na tapecie i są źli, 
innych pedofilów nie ma, nie było i nie będzie.
Taka jest właśnie propaganda przeciwników Kościoła Katolickiego w Polsce.
Przez takie zachowanie, przez celowe rozsiewanie takowej fałszywej propagandy cierpią dzieci, tak, gwałcone dzieci,
bo przecież pedofil np sędzia albo nauczyciel nie może być pedofilem, pedofilem może być przecież tylko ksiądz.
O co zatem w tym wszystkim chodzi, czy to jest tylko celowa nagonka na jedną grupę społeczną jaką jest kler, czy może jednak chodzi o coś jeszcze innego, dodatkowego.
Zachodzi uzasadnione podejrzenie, że forumowicz phoenix7 robi to celowo, żeby odwrócić uwagę od swojej grupy społecznej *LGBT, w której statystycznie jest najwięcej pedofilów, 
bo przecież gej może być jednocześnie pedofilem, transwestyta też może być jednocześnie pedofilem, lesbijka też, jedno drugiego nie wyklucza.
Nie od dzisiaj wszak wiadomo, że phoenix 7 to gej, a Wisia to transwestyta. Obaj działają na forum od dawna i swoimi postami udowadniają to że są przedstawicielami grupy LGBT, chociaż oficjalnie temu zaprzeczają.
Uwaga zatem na ich wpisy, które skierowane są przeciwko Polsce, Polakom i Kościołowi Katolickiemu. 
Pozdrawiam.

#4 Longin

Longin

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 20:46:18

Jeżeli chodzi o sprzedaż samochodu używanego we Wrocławiu to szczerze polecam firmę Skup Aut Wrocław Moim zdaniem to najlepsza firma w całym Województwie. 

#5 Nielatający

Nielatający

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:46:22

A korzystacie z oleju ProEngine Ultra cena, którego nie jest wygórowana? Pytam, bo jak miałbym kupić używany samochód to najlepiej od kogoś kto takowego oleju używał, bo to olej przedłużający żywotność silnika :D 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych