Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skóra nie lubi zimna :: zobacz komentowany artykuł

zima a skóra

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 22:11:09

To prawda trzeba ją odpowiednio odżywiać, żeby była zdrowa i zadbana. Skóra potrzebuje odpowiedniego produktu, dobranego do potrzeb. Mi w zupełności wystarcza Eloderm, nie mam kłopotów z suchą czy kłopotliwą skórą. 

#2 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 18:34:25

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem :D Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm :D Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat... :D

#3 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:02:53

To prawda trzeba ją odpowiednio odżywiać, żeby była zdrowa i zadbana. Skóra potrzebuje odpowiedniego produktu, dobranego do potrzeb. Mi w zupełności wystarcza Eloderm, nie mam kłopotów z suchą czy kłopotliwą skórą. 

To mój ulubiony pomocnik, którym smaruję ciałko mojego maluszka. Dzięki niemu jego skóra jest gładka i mięciutka. Mam wrażenie, że on uwielbia, kiedy go smaruję tym balsamem. 

#4 ~Files~

~Files~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:30:45

Znam tą markę, mam emulsję do kąpiel i bardzo ją sobie cenię. Produkty są odpowiednie nie tylko dla dzieci ale i pięknie dbają o skórę dorosłych. Do tego nie kosztują fortuny. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych