Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wstyd & żenada~

~wstyd & żenada~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 17:49:30

mała Norwegia - 22 medale IO, a silna jak nigdy Polska - 1 medal.

#2 ~lokalny przedsiębiorca~

~lokalny przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 13:32:53

Zastanawia mnie polityka gp.24 odnośnie publikowania treści na swoich stronach. Wszystkie artykuły dostępne w formie płatnej. I nie miałbym nic przeciwko temu gdyby to była np. gazeta wyborcza z setkami artykułów która blokuje tylko ich część. A tutaj wszystko! Nic nie można przeczytać. Abstra***ę od tego czy chciałbym zapłacić za wypociny Hilareckiego czy Mareckiego. Jestem lokalnym przedsiębiorcą korzystałem z reklamy w gp.24, ale w ostatnim okresie zrezygnowałem, bo jej skuteczność się zmniejszyła. Nie dziwię się, nikt tu nie zagląda jak nie można niczego przeczytać

#3 ~lokalny watażka~

~lokalny watażka~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 14:04:02

W grę wchodzi kwestia regulaminu. Czy regulamin i zasady forum nie powinny zostać nieco zmienione, zmodyfikowane ? Nawet konstytucje można zmienić jeśli nie nadąża ona za rzeczywistością, dlaczego więc nie poprawić regulaminu forum.
Chodzi przede wszystkim o kwestię czy ludzie chorzy psychicznie, ludzie z urojeniami powinni mieć prawo do korzystania z forum.
Klasycznym przykładem jest forumowicz o nicku Obecny1.
Mieszka on na wsi pod Słupskiem, a codziennie zaśmieca on forum postami w których pisze on o wyimaginowanym miejscu swojego zamieszkania. Wydaje mu się że mieszka on w San Diego. Pisze on o tym wszędzie, w kazdym temacie, bez względu na temat i porę dnia czy nocy. Ta jego choroba psychiczna to jego duży problem, ale dlaczego z tego powodu mają cierpieć inni forumowicze. Czy nie powinno się takiemu osobnikowi ograniczyć dostęp do forum ?
Temat ten poddaję pod publiczną dyskusję i żywię również nadzieje że nad tym zagadnieniem pochyli się również moderacja forum. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ***

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych