Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Sklepy z ubraniami które watro odwiedzić!

89 odpowiedzi w tym temacie

#61 Edi74

Edi74

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 maj 2017 - 14:27:49

Ja zamiast "odwiedzać" sklepy wole kupować online  :). Bardzo lubię internetowy sklep odzieżowy heven. Mają super ubrania - wysoka jakość, ale przede wszystkim dobra cena  :D

#62 alinese

alinese

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 12:16:00

Edi74 popieram , też wybieram zakupy online. Sukienki, spódniczki, bluzki kupuje zazwyczaj tutaj https://quiosque.pl/sukienki.html

Takie ubrania w moim stylu

#63 debora

debora

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 10:54:24

W sieci zawsze spory wybór jest, http://sukienki.dams...erwona-sukienka czerwone sukienki bardzo ładny efekt zawsze dają, są kobiece i eleganckie, oczywiście odpowiedni model powinien być dobrany

#64 ~tisrs648~

~tisrs648~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:20:37

Wiesz co, można dobrej klasy rzeczy znaleźć na internetowy-sklep.net. Dużo marek, których ja akurat na co dzień nie kupuję, bo są za drogie, ale tutaj już mi się udało kilka rzeczy za fajne pieniądze znaleźć, choćby torebkę Vuitton-a. Dobra obsługa, zapakowali torebkę porządnie tak żeby nic tam po drodze nie ucierpiało. A jednak trzeba uważać, bo poczta różnie traktuje przesyłki

#65 ~basi656~

~basi656~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:38:05

Piękne zamszowe sneakersy od Isabel Marant udało mi się kupić na stronie dobre-repliki.pl niedawno. To jest replika i jak normalnie raczej staram się kupować oryginalne buty, tak tutaj dałam się przekonać koleżance i nie żałuję. Moja znajoma już od dawna w tym sklepie kupuje i bardzo sobie zawsze jakość odzieży i butów chwaliła. Faktycznie – mimo że replika to do złudzenia przypomina oryginał.  

#66 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:02:13

Lista ciekawa, ale sama mam już kilka sprawdzonych sklepów z racji tego, że ciężko jest znaleźć na mnie coś pasującego (jestem bardzo drobna i czasem najmniejsze rozmiary są za duże).

#67 ~anila~

~anila~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 13:38:10

Ja kieruję się składem materiału. Unikam akrylu, nie jestem też fanką poliestru. Wiadomo, jako dodatek jest ok, bo to dodaje trwałości, ale chcę, żeby moje ubrania oddychały. Minimum dla mnie to 60% naturalnego materiału w składnie, jak np. w sukienkach z Limango. 

#68 jaroslawzietkowski

jaroslawzietkowski

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:59:04

Jeżeli chodzi o kupowanie ciuchów, to staram się kupować takie rzeczy przez internet matshop.pl. Głównie dlatego, że takie ciuchy można dostać w dość atrakcyjnych cenach i co ważne takie rzeczy nie odbiegają jakością porównując do sklepów tradycyjnych ;). A to pozwala na nie tylko zaoszczędzenie ale również na nie potrzebne tracenie czasu chodzenia po sklepach.

#69 tatitati

tatitati

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 11:18:38

Ja kupowałem ostatnio na Ubierzsie, mają m.in. ubrania Diesla, bardzo tanio, oryginalne.

#70 Rozkoszka

Rozkoszka

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 13:00:33

Jak dla mnie to warto odwiedzić w sieci sklep Pitbull'a. Mają spoko ceny i generalnie dobre jakościowo rzeczy. 

#71 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 18:01:02

Frica.pl polecam , swojego czasu mieli ciuchy teraz jest samo obuwie ale świetny wybór. Jestem stałą klientom

#72 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 22:45:52

Omijajcie dziewczyny butik Milano w Słupsku gdzie sprzedaje Pani Marlena. Nie można spokojnie pooglądać sukienek, bo patrzy na ręce, a jak nie kupisz to jesteś zwyzywana po wyjściu, właścicielka lubi tylko te klientki które u niej coś kupią czyli zostawią pieniądz. Strasznie hamska i głośna, na siłe chce wcisnąć jakieś szmaty bo potrzebuje pieniędzy, żali się klientkom o swoich problemach życiowych, masakra. Odradzam, chyba że któraś z Was chce przeżyć to co ja, gdzie po wyjściu usłyszałam "to głupia suka nic nie kupiła", prostactwo i hołota tak w skrócie mogę ocenić ten sklep.

#73 luzakxd

luzakxd

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 21:06:48

Sklep internetowy z modną odzieżą to sklep dla każdego modnego i stylowego mężczyzny

#74 sever

sever

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:14:48

Warto odwiedzić na pewno sklep z odzieżą uliczną, 

Użytkownik sever edytował ten post 01 styczeń 2019 - 11:21:15

#75 sever

sever

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:20:09

Ja robię zakupy w sklepie street-shop.pl i w sumie  jestem bardzo zadowolony. Aby modnie i unikalnie wyglądać warto kupować ubrania których nikt nie ma. Dlatego sieciówki są nie dla mnie. Wolę zwykłe sklepy  ukierunkowane na jakiś konkretny segment.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 12:36:44

ja od jakiegoś czasu kupuje w butikczarnaperla.pl i naprawdę jestem zadowolona

#77 monikakochan

monikakochan

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:24:10

Na pewno warto odwiedzić sklep internetowy z odzieżą dziecięcą hiszpańskiej marki Mayoral https://madmuazelle.pl/

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 21:54:23

najlepszy z najlepszych butikczarnaperla.pl :))

#79 Anna_Pokusa

Anna_Pokusa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2019 - 19:18:13

Na bonafora można znaleźć coś dla Kobiety  :)  każda znajdzie jakieś małe cudeńko dla siebie. 

Walentynki coraz bliżej. Dobre ceny i kontakt z obsługą. 

#80 IGN123

IGN123

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:05:44

Ja mam sprawdzony sklep z ubraniami dla małych dzieci: https://www.newyorks....pl/pl/c/BODY/8 Ubranka są tanie, a wykonane z wysokiej jakości materiałów. Polecam serdecznie sprawdzić, co sklep ma do zaoferowania !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych