Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy z ubraniami które watro odwiedzić!

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Wita~

~Wita~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 15:58:05

Ja odwiedzam AlterEggo: altereggo.pl mają bardzo fajne kolekcje ubrań hip hopowych. Lubię ubrania, które są oryginalne i dobrze uszyte. Ponadto popieram sklepy, które zamawiają u polskich krawców.

#42 marzka11

marzka11

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 11:30:22

Moje ostatnie zakupy do dwie pary jeansów na FabrykaJeansow.pl, a ze stacjonarnych to lubię H&M.

#43 ~Missi1980~

~Missi1980~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 10:38:40

Ja odwiedzam AlterEggo: altereggo.pl mają bardzo fajne kolekcje ubrań hip hopowych. Lubię ubrania, które są oryginalne i dobrze uszyte. Ponadto popieram sklepy, które zamawiają u polskich krawców.

Wita: bardzo fajne są te ubrania. Zamówiłam chłopakowi dwie bluzy z AlterEggo i spodnie. Z prezentów świątecznych jest zadowolony, mówi, że wygodnie się te ubrania nosi, a dodatkowo bardzo dobrze leżą.

#44 Darienka

Darienka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:09:06

Ja stawiam na klasykę i elegancję. Zdecydowanie jednym z moich ulubinych sklepów jest Quioqsqe.pl ubiorę się i do pracy i na jakąś imprezę. Dobra jakość super ceny, czego chcieć więcej? ;)

#45 ~ready~

~ready~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 16:50:20

no właśnie najważniejsze jest to, żeby ubrania się nie rozleciały po trzech praniach, no i mnie też zależy na tym, żeby było w miarę tanio dlatego postawiałam na ragazzafashion.pl zawsze znajdę coś fajnego dla siebie.

#46 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 16:30:25

Ja mogę polecić sklep flyordie.com.pl/ Dobra jakość bo nie są to chińskie ubrania tylko polskie. Z polskich materiałów w Polsce szyte itp. Warto odwiedzić sprawdzić moze coś się spodoba ;)

#47 radak

radak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2016 - 09:12:20

Nie wolicie kupować w internecie ? Ja od dawna to robię jest taniej, większy wybór, czasami do sieciówek zaglądam to ciągle brakuje rozmiarów ktore by mnie interesowały;/ 

#48 ~Wojka~

~Wojka~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 21:17:12

jasne że wolę, dlatego ostatnio pokupowałam sobie super ciuchy na fly or die - rozmiary sa, dobra jakość...no i nie sa to sieciówki tylko coś oryginalnego.

#49 ~Franek Kimono~

~Franek Kimono~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:52:47

Jest też fajny sklep ModaMix, ulica Armii Krajowej bodajże...droga wjazdowa na Plac Pokoju, wejście wspólne z gabinetem dentystycznym i medycyna estetyczna po prawej, a do sklepu po lewej ..

#50 ~Franek Kimono~

~Franek Kimono~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 11:00:53

Jest też fajny sklep ModaMix, ulica Armii Krajowej bodajże...droga wjazdowa na Plac Pokoju, wejście wspólne z gabinetem dentystycznym i medycyna estetyczna po prawej, a do sklepu po lewej ..

#51 ewkanka

ewkanka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 maj 2016 - 11:22:33

Ja kupuję ostatnio ubrania na www.cat-walk.pl mają naprawdę fajne i modne i ceny też nie są duże :) a na ich stronie na fb jest dużko rabatów, promocj i konkursów! :):)

#52 AleksandraF

AleksandraF

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2016 - 13:35:57

Polecam sklep http://allinside.pl Sprawdziłam na sobie i mogę z czystym sumieniem polecić.

#53 ~artitu~

~artitu~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 11:39:56

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zdania, że wśród sklepów, które chętnie odwiedzamy powinien znaleźć także taki z garniturami. W takim przypadku mogę polecić Wam mój ulubiony: vizarro.pl

#54 ~beatkaass~

~beatkaass~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 13:17:13

Też kupiłam parę rzeczy na stronie mojezakupy.net ostatnio. Takich zniżek to jeszcze jak żyję to nie widziałam w necie. Od razu wzięłam trochę więcej (dla siebie, mamy i chłopaka), bo nie wiadomo kiedy następny raz takie promo się trafi. Szkoda, że wysyłka tyle trwa, ale z drugiej strony informowali o tym na początku, więc jak ktoś ma żal, to chyba tylko do siebie.

#55 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 13:48:16

Future legginsy (sportowy charakter) mam z gymhero.eu i szorty. Teraz przymierzam się jeszcze do zakupu stanika sportowego, bo jest w dużej przecenie. To jest jeden z niewielu sklepów wyspecjalizowanych w produkcji odzieży sportowej dla kobiet. Do tego wszystko bardzo modne i wygodne :) Trudno o takie połączenie. Legginsy super dopasowują się do ciała, nawet po kilkunastu treningach materiał wygląda identycznie. Wzory super. Właśnie z powodu wzoru wybrałam legginsy, ale później też pozytywnie jakość mnie zaskoczyła. Ogólnie problemów z dostawą i jakością nie miałam. Biuro obsługi klienta komunikatywne, rozmiarówka dość spora i ciągle wchodzą nowe kolekcje. Niby trochę się płaci za odzież sportową, ale to rozwiązanie na lata, mocne szwy i inne korzyści techniczne. Spójrz sobie jak wyglądają ubrania sportowe na modelkach. Przy sklepie masz podłączony Instagram, więc o wiele szybciej podejmiesz decyzję. Pomogłam? :D

#56 Krysienka

Krysienka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 23 październik 2016 - 20:12:33

Mieszkam w Anglii. Ostatnio schudłam, więc mama zamierza mi przesłać kurierem http://www.grupa-ats.pl/pl/

całą masę ubrań,  w które nie mieściłam się jeszcze kilka miesięcy temu. 

Użytkownik Krysienka edytował ten post 23 październik 2016 - 20:16:16

#57 ~ploch~

~ploch~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 09:37:25

No ja jestem fanem eleganckiego stroju, a garnitury z Vizarro niewątpliwie nadają mi szyku, co słyszałem niejednokrotnie od swojej partnerki, więc to jest sklep, który mogę polecić.

#58 ~werssa~

~werssa~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 15:03:32

Może poszukaj w hurtowni Megabrand (hurtowniamegabrand.pl). Ja od nich głównie kupuję ubrania męskie do swojego sklepu. Mają duże możliwości jeśli chodzi o ilość odzieży, nie ograniczają się do pojedynczych rozmiarów, także mogę swoim klientom zaoferować rzeczywiście i mniejsze i większe modele, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Fajnie, solidnie uszyte ubrania, zwłaszcza męskie spodnie można tutaj za rozsądne pieniądze dostać.

#59 Balaam

Balaam

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 20:40:22

Ja głównie zamawiam ciuchy. Jestem trochę nietypowych rozmiarów i się nieźle musze nachodzić by coś sensownego znaleźć na siebie. To znaczy buty nadal kupuję w sklepach, ale np. taki t-shirt to jest dla mnie prawdziwe wyzwanie. Generalnie najczęściej są za bardzo obcisłe - nie lubię takich, jak już znajdę coś co na mnie pasuje, to kupuje od razy 3 czy 4 sztuki żeby mieć zapas. Najbardziej lubię luźne podkoszulki i topy, mam jeden sprawdzony sklep internetowy (Denley) wiem jak wygląda ich rozmiarówka, a tak to kupuje bardzo sporadycznie, od przypadku do przypadku w normalnych sklepach.

#60 milenka87

milenka87

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 07 maj 2017 - 11:43:55

Fakt Vizarro ma fajne garnitury, mój luby ma dwa stamtąd:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych