Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy z ubraniami które watro odwiedzić!

88 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lien~

~Lien~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:52:47

Mam pytanie do mieszkańców Lęborka, które sklepy warto odwiedzić? Chodzi mi tu o ubrania damskie!
ewentualnie jakieś sklepy z butami.

choć tych ostatnich nie jest tak dużo i chyba wiekszość obejrzałam!

Chodzę reguralnie na "rynek" bo mam po prostu blisko, czasami zwiedzam w poszukiwaniu ubrań budki
tylko w bardzo wielu towar jest bardzo podobny! a ceny są wszędzie identyczne!!!

moja sąsiadka mówiła że oni mają towar z chwaszczyna i Sierakowic(od cyganów i rumunów), tam gdzie jest lepsza jakość to już jest towar z Łodzi (kilkanaście lat pracowała w budce na rynku) w łodzi podobno można kupić towar dużo lepszej jakości ale dochodzi do tego koszt dojazdu i czas więc większość z tego porezygnowała.

Podobno na rynku jest niepisana zmowa cenowa, jak ktoś za bardzo zniży ceny to się kłucą! i świnie sobie podkładają!!!

na innym forum gdzie zadałam to samo pytanie ludzie mi pisali że mam pobiegać po sklepach osiedlowych bo ich nie obowiązuje zmowa cenowa z rynku.
ale temat dość szybko się wypalił i nikt nie napisał gdzie te sklepiki są.

Z małym dzieckiem i bez samochodu nie będę zwiedzać całego Lęborka.

Więc ponawiam pytanie które sklepiki warto odwiedzić!!!

PS:proszę nie piszcie mi ze mam jechać do trójmiasta bo po prostu nie stać mnie na to!

Z góry dzięki za adresy!

#2 ~LD red~

~LD red~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:58:04

długo chodzilam do chińczyka/wietnamczyka koło biedronki na placu pokoju.

ale już poszedł z cenami w górę! :(

przywyczaił klientów a póżniej ceny w górę

tylko ze w biednym Lębrku ludzie szybko sie odzwyczajaja!!!

ale zaraz się okaże że zaczna się tutaj reklamować sprzedawcy...

więc proszę o opinie tylko konsumentów!!!!!!!

#3 ~zakupocholiczka~

~zakupocholiczka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 17:49:24

wejdz sobie kobieto do kupca do sklepu obok triumffa jest tam taka czarna dziewczyna ona ma super ciuchy.ja tam sie ubieram juz jakies 4 lata i jestem zadowolona!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 13:09:37

Z Twojego postu wynika że zależy Ci na niskiej cenie. Ja polecam Lumpki - tam można naprawdę dobrze się ubrać w dobrej jakości markowe ciuchy. Z ceną bywa róznie, trzeba szukać i mieć wyczucie. Dobre ciuchy też są w butiku obok TOP SECRET,w Julii i w jednym butiku w KUPCU (taki z narożnym wejściem) może też Jantar. W sumie trzeba się naszukać i nachodzić. Szczerze wolę pojechać do trójmiejskiej Galerii, stracić dzień ale zyskać na cenie, modnym wzornictwie jak również jakości. Od stycznia będą wyprzedaże niekiedy do 70% taniej i to nie jest zciema. W ten sposób w ubiegłym roku kupiłam sobie kilka bluzek za niecałe 20 zł/szt a także świetną kurtkę za 40 zł.

#5 ~Polaris~

~Polaris~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2010 - 13:44:44

Wiesz ostatnio odkryłam że otworzył się nowy sklep z ubraniami! nie wiem jak nazywa się ta ulica (ani sklep) ale to jest koło dawnej przychodni koło skrzyżowania ze światłami! (od świateł w stronę czołgistów)
chodzę na rynek na skróty przez bloki i park, a ostatnio szłam do apteki gemini w panoramie i jak wracałam do domu to znalazłam ten sklep!

ale do rzeczy: mają różny asortyment damski, męski młodzieżowy i dziecięcy + zabawki!
osobiście orientuję się w cenach ubrań damskich i dziecięcych, więc mogę śmiało napisać że ceny niższe niż na rynku!!!

w dodatku mają też polskie ubrania a nie tylko chińskie, co na rynku jest rzadkością!

kupiłam sweter damski 8 zł taniej niż na rynku! jak dla mnie sporo! w dodatku zabawki też w rozsądnych cenach!
wiadomo że nie są to zabawki markowe, ale mnie i tak na oryginały nie stać! więc pewnie jeszcze tam wrócę przed świętami po jakieś prezenty dla dzieci!

#6 ~Rio~

~Rio~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 12:55:33

Wiesz ostatnio odkryłam że otworzył się nowy sklep z ubraniami! nie wiem jak nazywa się ta ulica (ani sklep) ale to jest koło dawnej przychodni koło skrzyżowania ze światłami! (od świateł w stronę czołgistów)
chodzę na rynek na skróty przez bloki i park, a ostatnio szłam do apteki gemini w panoramie i jak wracałam do domu to znalazłam ten sklep!

ale do rzeczy: mają różny asortyment damski, męski młodzieżowy i dziecięcy + zabawki!
osobiście orientuję się w cenach ubrań damskich i dziecięcych, więc mogę śmiało napisać że ceny niższe niż na rynku!!!

w dodatku mają też polskie ubrania a nie tylko chińskie, co na rynku jest rzadkością!

kupiłam sweter damski 8 zł taniej niż na rynku! jak dla mnie sporo! w dodatku zabawki też w rozsądnych cenach!
wiadomo że nie są to zabawki markowe, ale mnie i tak na oryginały nie stać! więc pewnie jeszcze tam wrócę przed świętami po jakieś prezenty dla dzieci!

to chyba jest dalej Armii Krajowej!

Byłam tam wczoraj, śnieg tak strasznie sypał, że weszłam żeby troszkę przeczekać! :)
zagrzałam się, pooglądałam towar, faktycznie ceny w porównaniu z rynkiem przystępniejsze,
nawet upatrzyłam bluzę dla syna, ale czekam na przelew (wypłata znowu się spóźnia)

mają też sporo zabawek, ale na tym to ja się nie znam, syn dawno z nich wyrósł.... :)

warto zajrzeć, zresztą sprzedawczyni mówiła, że wybierają się po kolejną dostawę towaru, więc będzie co przymierzać!

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 22:38:46

Jak już tak chwalicie, że tanio to specjalnie tam dzisiaj poszłam zobaczyć!

Sklepik całkiem przyjemny, towar ok, niestety akurat ten sweterek co wpadł mi w oko był ciut za duży dla mnie... :(

ale jak bozia wzrostu nie dała to co zrobię :)

sklep O.K.! kiedyś tam wrócę... :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 13:31:29

Hej,
niedawno przeczytałam Wasz temat i wybrałam się do tego sklepu ( chyba tego..:P). To jest ten na Armii Krajowej, budynek przychodni, wchodzi się po schodkach w dół po prawej stronie są od razu drzwi ( a dalej jakby się szło to chyba psychiatra przyjmuje)??

Jeśli to ten sklep to ceny ta Pani ma wysokie, zwłaszcza jak na ciuchy noszone. A zabawek tam nie widziałam.;/ Nie wiem, może to nie o tym sklepie pisałyście powyżej.

hmmmm... i z tego co kojarzę to jest tam szyld: FASHION??

Napiszcie konkretnie gdzie jest ten sklep. Też lubię buszować po sklepach:-)

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 21:07:00

niedawno przeczytałam Wasz temat i wybrałam się do tego sklepu ( chyba tego..:P). To jest ten na Armii Krajowej, budynek przychodni, wchodzi się po schodkach w dół po prawej stronie są od razu drzwi ( a dalej jakby się szło to chyba psychiatra przyjmuje)??

Nie ten sklep o którym piszesz to chyba jest po dawnym sklepie zoologicznym my/ja miałam na myśli sklep w którym kiedyś był lumpeks.optyk,zabawki edukacyjne i może coś jeszcze....

teraz jest tam sklep z ubraniami i zabawkami.

ten punkt nie jest zbyt chodliwy (mało ludzi tamtędy przechodzi) może dlatego mają dość niskie ceny!!?

ciekawe jak długo się utrzyma na rynku. ceny niskie dużo taniej niż na rynku.

sklep jest na ulicy armii krajowej nie wiem jaki numer, ale jeśli będziesz szła od świateł(skrzyżowanie z aleją wolności) w stronę starostwa to ten sklep jest zaraz po lewej stronie, w takim parterowym budynku. po przeciwnej stronie ulicy jest jakaś budowa, ale właściwie jest to około 50m od skrzyżowania, więc nie sposób się pomylić bo nie ma tam więcej sklepów z ubraniami.

polecam teraz jest tam jakąś wyprzedaż, nie wiem czego bo jechałam samochodem i tylko z daleka widziałam.
ale wybiorę się jutro albo pojutrze to może napiszę!

#10 ~Pamela~

~Pamela~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 17:28:46

A ja uważam, że nie ma specjalnie ciekawych sklepów w Lęborku. Nawet widać, która dziewczyna ubiera się w jakim sklepie. Ja wole poświęcić jeden dzień na przykład sobotę i pojechać kolejką do Galerii Bałtyckiej. Tam mogę dostać ubrania takich marek jak H&M, New Yorker, Zara, bo Big Star i Levi's już mi nie wystarczają...

#11 ~Teneryfa~

~Teneryfa~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 11:35:10

A ja uważam, że nie ma specjalnie ciekawych sklepów w Lęborku. Nawet widać, która dziewczyna ubiera się w jakim sklepie. Ja wole poświęcić jeden dzień na przykład sobotę i pojechać kolejką do Galerii Bałtyckiej. Tam mogę dostać ubrania takich marek jak H&M, New Yorker, Zara, bo Big Star i Levi's już mi nie wystarczają...

W Lęborku też można kupić ubrania markowe sklepów typu Reserved, House czy inne. Kiepsko szukasz...

#12 ~komuna~

~komuna~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 09:41:07

Chyba w sklepie Bartex, by pozniej patrzec jak pol miasta chodzi w tych samych ciuchach.

#13 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 01:53:27

to chyba jest dalej Armii Krajowej!

Byłam tam wczoraj, śnieg tak strasznie sypał, że weszłam żeby troszkę przeczekać! :)
zagrzałam się, pooglądałam towar, faktycznie ceny w porównaniu z rynkiem przystępniejsze,
nawet upatrzyłam bluzę dla syna, ale czekam na przelew (wypłata znowu się spóźnia)

mają też sporo zabawek, ale na tym to ja się nie znam, syn dawno z nich wyrósł.... :)

warto zajrzeć, zresztą sprzedawczyni mówiła, że wybierają się po kolejną dostawę towaru, więc będzie co przymierzać!

#14 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 08:37:21

Chyba w sklepie Bartex, by pozniej patrzec jak pol miasta chodzi w tych samych ciuchach.

Jeszcze pare lat temu w Barteksie bylo z czego wybierac a teraz nawet nie chce sie tych ciuchow nawet ogladac

#15 ~Sebastian(Hamburg)~

~Sebastian(Hamburg)~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 20:04:54

gdzie jest levis w leborku???!!!!! prosze o adres!!!!

#16 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 21:13:59

Yy..nie ma?

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:42:00

ja tam ubieram sie w Anglii jest znacznie taniej wole wydac 20 funtow za spodnie lee czy levisa niz placic 300 zl.to samo tyczy sie butow moge sobie pozwolic na kilka par adidasow niz ciulac na jedna za 400 zl.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 16:32:15

ja tam ubieram sie w Anglii jest znacznie taniej wole wydac 20 funtow za spodnie lee czy levisa niz placic 300 zl.to samo tyczy sie butow moge sobie pozwolic na kilka par adidasow niz ciulac na jedna za 400 zl.

A ja jestem dama i obuwie sportowe wyłącznie wkładam do uprawiania sportu, no i do trekingu. W polskich galeriach handlowych równiez kupisz wspomniane spodnie za równowartość 20 funtów - zależy od modelu, podobnie z butami.

#19 ~anielka~

~anielka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2012 - 22:58:54

A ja kupuję tutaj:
www.luxciuszki.pl
Fajne zadbane rzeczy i zawsze gartisy dorzucają :)

#20 ~Terta~

~Terta~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 09:08:56

Ja fatałaszki kupuje tutaj http://frica.pl/. Teraz mają fajne sandały za 120 zł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych