Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy spożywcze Głodowskiego

87 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Lolcia~

~Lolcia~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:57:58

Chodzę często do sklepu na Olimpijczyków. Jest bardzo miła obsługa, zawsze świeży i trani towar i bardzo chętnie tam kupuję. Jestem bardzo zadowolona. Przebywałam w innych sklepach p. Głodowskiego i nie byłam tak miło obsłużona. :D :rolleyes:

#42 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 19:26:09

przy lidlu kupowałem jak jeździłem do kauflandu i faktycznie miła była obsługa,a tak to kupowałem na orzeszkowej tam też była bardzo miła pani , uśmiechnięta i potrafiła doradzić - teraz już jej nie ma (szkoda) : często kupuje w kupcu i jestem zadowolony :D

#43 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:37:27

z tego co wiem to pani dominika jz rok nie pracuje w tej firmie' ale m dziewczyna smykalke do handlu, to byla ekspedientka' . doradzila posmiala sie' takienekspedientki potrzebuje pan glodowski' a n

#44 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:41:35

najlepsze ekspedienti to w kupcu ta blondynkw'' na orzeszwej Paulina na gdanskiej pani z grzywka ipani z dziobka ' na 10marca ta w czarnych wlosach' reszta ekipy do wymiany w szczegolnosci ta starsza z krzywego !!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 20:52:41

z tego co wiem to pani dominika jz rok nie pracuje w tej firmie' ale m dziewczyna smykalke do handlu, to byla ekspedientka' . doradzila posmiala sie' takienekspedientki potrzebuje pan glodowski' a n

Wielki mi paniska...ciekawe na jakich przekrętach się ten dupek dorobił ?

#46 ~- Starszy klient -~

~- Starszy klient -~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:53:40

Witam , gdy uczęszczałem do sklepu obok lidla po pieczywo zawsze miło przywitała mnie p.Dominika.
Była to osoba przyjażnie nastawiona do klienta , doradzała , pogadała gdy miała tylo wolny czas . Nie powiem było tam bardzo czysto , ciasta świrze nic po terminie , zawsze po kilka razy sprzątane , takie nastawienie zachęca klientów do ponownego wrócenia do sklepu wprzeciwieństwie do ulicy gdańskiej .Na gdańskiej są bardzo nie miłe ekspedienti , syf poprostu wielki burdel . Ostatni raz jak byłem na gdańskiej to pani rozmawiała przez telefon i czekałem 5 min zanim mnie obsłuży . Pan Eugeniusz Głodowski jest wporządku kierownik ale powinien docenic swoje starsze pracownice .

#47 ~- Starszy klient -~

~- Starszy klient -~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 22:54:28

Witam , gdy uczęszczałem do sklepu obok lidla po pieczywo zawsze miło przywitała mnie p.Dominika.
Była to osoba przyjażnie nastawiona do klienta , doradzała , pogadała gdy miała tylo wolny czas . Nie powiem było tam bardzo czysto , ciasta świrze nic po terminie , zawsze po kilka razy sprzątane , takie nastawienie zachęca klientów do ponownego wrócenia do sklepu wprzeciwieństwie do ulicy gdańskiej .Na gdańskiej są bardzo nie miłe ekspedienti , syf poprostu wielki burdel . Ostatni raz jak byłem na gdańskiej to pani rozmawiała przez telefon i czekałem 5 min zanim mnie obsłuży . Pan Eugeniusz Głodowski jest wporządku kierownik ale powinien docenic swoje starsze pracownice .

#48 ~~ Mnich~

~~ Mnich~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 23:21:13

Acha zgadasz się z przedmówcą u góry .Chyba pamiętam tą panią , czarne włosy , średniego wzrostu , jako ekspedientka była bardzo miła dla klientów , sklep zadbany i towar w porządku . Olimpijczyków ten był zadbany sklep , wogólę pani Paulina , także miła ekspedientka ale sklep olimpijczyków nie porównuje przepraszam porównywał się do sklepu obok Lidla . Co do ulicy Gdańskiej nie wypowiadam się na ten temat bo to bezsensu , strata czasu na wypisywanie prawdy . Według mnie stary personel powinien wrócić na stare stanowiska Lidl , Olimpijczyków oraz Gdańska .

Pozdrawiam Serdecznie ~ Mnich

#49 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 01:47:08

Wielki mi paniska...ciekawe na jakich przekrętach się ten dupek dorobił ?

Zawistny dupek z ciebie :lol: Może zatrudnisz chociaż 1/3 z tego ilu daje pracę ten Pan. To własnie Lębork, tylko zawiść, bo na więcej nie stać :lol:

#50 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:16:30

dzięki panu Głodowskiemu ludzie mają prace i płacone na czas,jest uczciwy i solidny.Ale ekspediętki są co niektóre faktycznie niemiłe,a te co pracowały i były bardzo miłe już ich niema pozd panią domienike wiem że dziewczyna szuka pracy

#51 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:03:32

dzieki panu głodowskiemu panuje wyzysk i poniewieranie pracownikami.ludzie tam pracuja bo nie maja innego wyjścia a on to wykorzystuje i zneca się nad pracownikami.on i jego pomagierzy.harowanie ponad norme,w skali miesiaca ponad 200 godzin i to za jaki pieniadze.o dniach wolnych mozna zapomniec bo trzeba pracowac na pana i władce i na jego obiadki w lewinku.

#52 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:19:20

za firme pana głodowskiego powinna sie wziasc inspekcja pracy!!!!!!!!!!brak urlopów ,podrabiane karty pracy nie wykazujace autentycznych godzin pracy i brak wolnego.jak ludzie moga normalnie pracowac skoro maja wolne tylko dwa dni w miesiacu.panie głodowski rusz tyłek i sam postój cały miesiac bez dnia wolnego.wiem jak tam jest bo tam pracowałam i wiem co to za obóz pracy i ktos kto mysli inaczej to jest kretynem zauroczonym wasatym panem piekarzem. a jesli chodzi o jego pieczywo to jest stare a wiecie dlaczego?bo jest ono zostawiane na sklepie i sprzedawane tak długo jak nie zejdzie.zapiekanki ,pizze,bułki z parówka po kilka dni.dlatego nie kupujcie i nie podgrzewajcie bo sie strujecie. a ciasta po kilka dni w chłodziarce,obkroi sie plesn i dalej ładnie wyglada.tak własnie pan głodowski karze robic ekspedietka.daty na produktach sa podrabiane ,wedliny po terminach myte.ludzie czy wy nie widzicie ze on sie wzbogaca na krzywdzie ludzkiej.róbcie zakupy w biedronkach bezpieczniej i taniej.

#53 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:32:50

zgOdze się z tym ze na Gdańskiej to ta pani z grzywka cały czas na telefonie jest, co nie wejdę to ciągle obsługuje i jeszcze ja do konktursu zgłosili zenada! Chyba ekspedientka od krzyczenia. Obsługa przy ul. Gdańskiej jest bardzo nie mila, wole iść na Orzeszkowa, odkąd zmienił się tam personel w 100% inny sklep.
A co do Gdańskiej to jest tam jeden wielki syf i klitka. Nie polecam dużo rzeczy po terminie w szczególności puszki i słoiki. I wielkie przekręty. Ekipa zmienia się z szybkoscia samochodu, jeszcze ta starsza kierowniczkę zmienić trzeba!!!!

Witam
Ja akurat mam bardzo miłe odczucia co do tej Pani. Jest bardzo miła potrafi doradzić. Codziennie chodzę tamtędy do pracy, więc często bywam w sklepie Pana Głodowskiego na Gdańskiej i naprawdę nigdy nie zostałam niemiło obsłużona w ręcz przeciwnie, nawet w przypadku gdy się śpieszyłam i musiałam zostawić gdzieś zakupy to zawsze mogłam je zostawić tej Pani na przechowanie i odebrać później. Aż nie chcę się wierzyć w to co moi poprzednicy pisali na temat tego sklepu. Jak najbardziej oceniam ten sklep oraz obsługę jak najlepiej.
Pozdrawiam

#54 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:38:03

stare ekspedietki zwalnia a nowe przyjmuje gdzie tu sens i logika panie głodowski

#55 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 18:43:21

miła obsługa była pare miesiecy temu na kupcu,niska bladynka.zawsze usmiechnieta ,wesoła i rozgadana.takie ekspedietki powinny u pana pracowac.

#56 ~klientka sklepu~

~klientka sklepu~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 19:32:03

popieram co nie które pracownice do wymiany powinny iść. szkoda tylko że zmienia dziewzyny jak rękawidzki... często przechdzę koło rynku i od chyba dwuch tygodni pracuje tam bardzo miła dziewczyna-doradzi,porozmawia a przede wszytkim zawsze uśmiechnięta(zawsze przetrzyma mi zakupy) pozdrawiam

#57 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 23:26:29

dzięki panu Głodowskiemu ludzie mają prace i płacone na czas,jest uczciwy i solidny.Ale ekspediętki są co niektóre faktycznie niemiłe,a te co pracowały i były bardzo miłe już ich niema pozd panią domienike wiem że dziewczyna szuka pracy

panie DARKU to ze pan Głodowski daje prace to nie świadczy o niczym , może niech pan tam sie zatrudni a potem wyrazi swoją opinie !!!! a co do ekspedientek to faktycznie ma pan racje!!!

#58 ~Dobra Rada~

~Dobra Rada~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 23:28:25

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Dlatego prosiłbym o nie wyrażanie opinii o osobach podając ich dane osobowe. Uważam, że robią tak ludzie bez kultury, którzy mają na celu wyrównanie własnych rachunków, a nie rzetelną opinię.

W dobie adresów IP, itp. wszystko jest do sprawdzenia.

Pozdrawiam

#59 ~RANATA~

~RANATA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2013 - 08:38:21

MODERATOR POWINIEN ZAMKNĄĆ TEN TEMAT BO ZROBIŁO SIĘ TU JAK W KOŚCIELE
GORZKIE ŻALE I TYLE.WZAJEMNE OSKARŻENIA BEZ DOWODÓW

#60 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 08:57:18

Jeżeli mają Państwo dowody na swoje wpisy ( "były pracownik" - 25.01.2013 godz. 18:03 i 18:19 ), proszę udać się z nimi do odpowiednich instytucji państwowych.
W dobie nośników elektronicznych WSZYSTKIE wpisy są w ten czy inny sposób rejestrowane skąd wychodzą.
Dlatego bardzo proszę o wpisy zgodne z Regulaminem Forum GP24, inaczej ten temat ZAMKNĘ.

:excl: :excl:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 26 styczeń 2013 - 08:59:46

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych