Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy spożywcze Głodowskiego

87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość 115~

~Gość 115~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2012 - 15:25:32

Ja mam dużo do powiedzenia na temat sklepów głodowskiego. Ich największą wadą jest to, iż pracownice, stare wyże raczki zarówno na krzywoustego ( p. Kłos) oraz na czołgistów (p. Masny) , są niemiłe, zarozumiałe, traktują klientów jakby przychodzili do nich w łaski. Aroganckie i przemądrzałe. A co do piekarni to już dużo słyszałam, co robią pracownicy i uczniowie. Co trafia razem z produktami do pieca. Wolała bym wcale nie jeść chleba niż kupić coś z produkcji tej piekarni.

#22 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 09:18:30

panie w sklepie przy ul gdańskiej zgłoszony do konkursu ale chyba na telefonistke bo telefony ponad klient

#23 ~czarodziejka~

~czarodziejka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 11:31:46

zgOdze się z tym ze na Gdańskiej to ta pani z grzywka cały czas na telefonie jest, co nie wejdę to ciągle obsługuje i jeszcze ja do konktursu zgłosili zenada! Chyba ekspedientka od krzyczenia. Obsługa przy ul. Gdańskiej jest bardzo nie mila, wole iść na Orzeszkowa, odkąd zmienił się tam personel w 100% inny sklep.
A co do Gdańskiej to jest tam jeden wielki syf i klitka. Nie polecam dużo rzeczy  po terminie w szczególności puszki i słoiki. I wielkie przekręty. Ekipa zmienia się z szybkoscia samochodu, jeszcze ta starsza kierowniczkę zmienić trzeba!!!!

#24 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 14:10:47

panie w sklepie przy ul gdańskiej zgłoszony do konkursu ale chyba na telefonistke bo telefony ponad klient

Myślałem, że "koleżanki" z pracy powinny się wspierać, a nie robić pod górkę ? :)

#25 ~Mr PresidenT~

~Mr PresidenT~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 18:22:17

To że zostałaś przeniesiona na inny sklep nie oznacza że możesz obrażać innych ludzi i wygadywać głupoty na temat sklepu takie jest moje zdanie !

#26 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:09:09

Stwierdzam fakt ze obsługa przy ulicy Gdańskiej jest do bani! Żadna z tych panien jest niemiła tak jak i przy głównym sklepie! Nie Unia uszanować klienta!!!!!!!! Telefony i unoszenie głosu proszę zamknąć drzwi! Tylko to potrafią

#27 ~teresa~

~teresa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 16:11:55

witam ja byłam klientką na orzeszkowej ,ale przestałam tam przychodzić , po zmianie personelu to tragedia , ta czarna ekspedientka jest strasznie nie miła wiecznie ma mine jakby stała za karę za tą ladą , Niestety kilka moich znajomych też tam już nie chodzi wolimy iść do >kubusia<

#28 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 16:21:01

jak zobaczyłem które zostały wystawione ekspedientki do konkursu to z wrażenia usiadłem , nie wiem co decydowało o tym wyborze- chyba staż pracy bo napewno nie miła obsługa .Co prawda nie znam tych dziewczyn, które pracują na wioskach ale te z lęborka to,,,,, ha ha ha GDZIE SĄ TE KTÓRE NAPRAWDE ZASŁUGUJĄ NA UDZIAŁ W TYM KONKURSIE???

#29 ~pan janek~

~pan janek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:21:16

witam ja byłam klientką na orzeszkowej ,ale przestałam tam przychodzić , po zmianie personelu to tragedia , ta czarna ekspedientka jest strasznie nie miła wiecznie ma mine jakby stała za karę za tą ladą , Niestety kilka moich znajomych też tam już nie chodzi wolimy iść do >kubusia<

nie wiem czy o tą samą mi chodzi , ale ostatnio jak weszłem do sklepu to sprzedawczyni stała i rozmawiała z jakimś kierowcą który przywiózł jej towar ,a mnie totalnie olała , chwilę postałem i wyszedłem - bo ile można czekać!!! poszedłem na al. wolności a tam szkoda gadać- dziewczyna powolna , nieogarnięta , coś mrucząca pod nosem -- < kupiłem pieczywo w kokosance >

#30 ~halina~

~halina~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 11:25:45

w sklepie na gdańskiej to dopiero personelowa maskra

#31 ~wioleta~

~wioleta~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 11:49:12

Byłam ostatnio na czołgistów w sklepie tam lodowka z wędliną wygląda jak po wojnie totalny syf , wędlina stara , obschnięta aż mi sie odechciało jeść .

#32 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:14:00

konkurs na sprzedawce uwolnil gorzkie żale miedzy konkurentkami

#33 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:19:12

to niech zmieni tą swoją hurtownie bo ostatnio często się zdarza że brakuje podstawowych produktów , pustki na pułkach wypełniane sa napojami energetyzującymi tego to naprawdę ma duzy wybór: a o papierosach to już nie wspomnę --wiecznie brakuje

#34 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:23:17

z tych pań ktore są podane do konkursu to żadnej bym nie wystawil :) bo te fajne skspedientki albo już nie pracują albo są niedoceniane

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 13:35:39

na orzeszkowej i al.wolności -wymiana na gorsze

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 20:41:35

Tak jak i na gdańskiej coraz to gorsze ekspedientki u glodowakiego! Ani to się nie uśmiechnie, jest totalnie nie mila obsługa! I rzucają pieniędzmi!!!! Al. Wolności do bani! Sklepy firmowe, a syf i burdel! Ogarnijcie się ekspedientki!

#37 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 21:13:02

żal mi tych ekspedientek (oczywiście nie których) tyrają po tyle godziń w świątki , piatki i niedziele .

#38 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 15:30:39

Przychodzę często do sklepu na gdańskiej, ale od dwóch dni to jest jakiś nie ogar tam. Ta niby ekspedientka w tych blond włosach jest nie mila i rzuca pieniędzmi! Jakas porażka! Gdzie są te dwie ekspedientki co kiedyś były!!!!! To była mila obsługa a teraz co tam się dzieje! Niech głosowali ekipę zmieni bo mu sklepy upadna!!! Dobra rada!

#39 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:19:27

gdzie jest ta pani co stała koło lidla w sklepie pani Domienika miła w obsłudze i nawet porozmawia i wysłucha takie osoby powinny stac

#40 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 17:24:21

zgadzam sie z opinia powyzej miło się tam zakupy robiło pani ekspediętka zawsze uśmiechnięta i zawsze pogada co sie z tą panią stało takich osob powinno byc wiecej te panie ze wsi są bardziej uprzejme niz te co z miasta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych