Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy spożywcze Głodowskiego

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 10:47:41

Witam.Chciałbym otworzyć sklep spożywczy w Lęborku ale jest tu pełno sklepów Pana Głodowskiego.Jak z nim konkurować?Co się wam w nich niepodoba?Jak obsługa,towar,ceny,pieczywo?Chcę otworzyć sklep który bedzie konkurencyjny.Co zrobić by z nim wygrać

#2 ~SAGA~

~SAGA~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 09:49:43

ZABRAC OBSŁUDZE TEL.KOM.ZWROTY TYPU KOTKU,MISIU CHYBA NIE DO KLIENTA

#3 ~MARIA~

~MARIA~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 11:36:46

czystość czystość !!!!!!!!!!!!!

#4 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 12:57:01

Witam
nie wiem jak jest w każdym z "jego" sklepów ale czesto sie zdarza że ceny są nieaktualne(nie zgadzają się z gazetką)albo w ogóle nie ma ceny na opakowaniu- Panie ekspedientki zamiast obsługiwać klienta to gadają przez telefony komórkowe niekoniecznie w sprawach służbowych.
to są "małe" sklepy więc warto by było zainteresować klienta promocjami-no i najważniejsze czesto nie ma podstawowych produktów :(

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 21:44:05

Witam
nie wiem jak jest w każdym z "jego" sklepów ale czesto sie zdarza że ceny są nieaktualne(nie zgadzają się z gazetką)albo w ogóle nie ma ceny na opakowaniu- Panie ekspedientki zamiast obsługiwać klienta to gadają przez telefony komórkowe niekoniecznie w sprawach służbowych.
to są "małe" sklepy więc warto by było zainteresować klienta promocjami-no i najważniejsze czesto nie ma podstawowych produktów :(

Tak sobie kiedyś obserwowałem te sklepy, sieć Głodowskiego bardzo fajnie się rozwija i to w mieście, w którym sprzedawcy detaliczni wiecznie załamują ręce i narzekają na markety, więc tym przyjemniej obserwuje się sukces takiego biznesu. Stawiając sklep zbyt blisko Głodowskiego chyba za dużo nie pokonkurujesz ponieważ Głodowski przy sporej jak na Lębork sieci na pewno wykorzystuje już efekt skali. Osobiście na jeden sklep bardziej szukałbym niszy, miejsca gdzie znaczną odległość do najbliższego sklepu warto by skrócić i przejąć tych klientów.

#6 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 20:55:44

też miło patrzeć na rozwój Głodowskiego. Ma swoją hurtownię spożywczą, która zaopatruje właśnie jego sklepy. Co chwilę otwiera nowe punkty np. w Mostach. Zauważcie, że facet w zasadzie kopiuje rozwiązania z żabki (układ półek) i dzięki temu w sklepie może znajdować się tylko jedna osoba, która ogarnie (czytaj: skontroluje) cały sklep.

#7 ~znajomy~

~znajomy~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 21:58:47

Tak tylko Głodowski jest na rynku od rou 1989 a żabka od 1998 czyli raczej to kwestia jego doświadczenia i gustu a nie wzorowanie się na żabkach

#8 ~Mosty~

~Mosty~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 23:25:23

Moja pierwsza wizyta w sklepie w Mostach - ekspedientka wydaje towar czarnymi od brudu rękoma ! Obrzydzenie brało. Na trzy rzeczy, które chciałam u niej kupić, dwóch nie było. Żadnego tłumaczenia, żadnego przepraszam, miała mnie w doopie.
Ocena ogólna na pierwszym wejściu - minus.

#9 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 27 maj 2012 - 07:17:23

Dobrze, ze w miescie powstała sieć sklepów Głodowskiego. Robię tam zakupy prawie codziennie i jedyne, na co mogę narzekać to mała ilość miejsca (sklep na os.sportowa) oraz na to, że czasem brakuje mojego piwa w lodówce : )

#10 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 27 maj 2012 - 15:56:17

Może wypowiedzą się osoby pracujące w tych sklepach? Jak wyglądają godziny pracy i czy pracują ponad normę ?

#11 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 28 maj 2012 - 21:04:20

A co to za przeproszeniem kogo interesuje ? Mojego klienta nie interesuje, czy towar który zamówił będę tworzyć 8 godzin dziennie czy 12 godzin dziennie. Jest termin - jest. Podobnie jak w sklepie. Są godziny otwarcia.

#12 ~mucha~

~mucha~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 15:08:42

hehe ktoś podawał towar brudnymi rękoma i nic kupujący nie zrobił? Ja bym upomniał sprzedawcę, żeby umył ręce bo nie wezmę towaru- proste

Głodowski ma świeże pieczywo, drożdżówki, paszteciki i dużo rzeczy jakich nie znajdziemy w marketach czy w żabce dlatego tylu ma klientów

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 15:10:12

a ja lubię kupować w mostach, dużo osób ode mnie ze wsi tam jeździ, bo to najbliższy sklep, w którym jest wybór

#14 ~Wredzia~

~Wredzia~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 16:46:11

A co powiecie o sklepie Pana Głodowskiego przy elektrowni ?
Ja mam pecha na Czesia który często tam wpada i marudzi ,,czy oby te ciasteczka są świeże'' haha .
Często zapuszcza żurawia do siatek co się kupuje i dodaje jakieś głupawe komentarze.
No ale na to chyba nikt nie ma wpływu :D
Co do cen to bardzo często trafia mi się towar którego nie mogę kupić bo nie jest naniesiony kod na kasę.
Sklepowe zmieniają się jak rękawiczki .

#15 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 08:25:21

A pamiętacie jeszcze susz jajeczny skażony i takową sól??
To wszystko jest jeszcze w magazynach..nie wycofano tego.
Sprawa pozamiatana pod dywanik..a zdrowie obywateli POLSKI???

#16 ~Znajmy~

~Znajmy~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 12:05:41

Ale bzdury piszesz.Chyba u ciebie na obiad jest ta sól i susz jajeczny

#17 ~Znajmy~

~Znajmy~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 12:06:15

Ale bzdury piszesz.Chyba u ciebie na obiad jest ta sól i susz jajeczny

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:08:46

Rzadko kupuje u Głodowskiego , ale faktycznie sklepy ma dobrze wyposażone :) Jedyne pieczywo co mi smakuje od Tego Pana to bułki plecionki i czosnkowe . Pączki miał bardzo dobre w tłusty czwartek.

#19 ~gosc 1987~

~gosc 1987~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 19:03:46

Może wypowiedzą się osoby pracujące w tych sklepach? Jak wyglądają godziny pracy i czy pracują ponad normę ?

hmmm ponad normę to mało powiedziane dwa dni w miesiącu wolne i to wszystko a płaca nie jest odzwierciedleniem wykonywanej pracy, pan G. to jeden wielki oszust, który ma gdzies pracownikow, a te jego wyroby to się do niczego nie nadają ,robi wypieki niskim kosztem co ma przełozenie na ich wygląd smak itd. taka jest prawda pracowałam u niego i nie mszczę sie na nikim nie jestem tez sfrustrowana pracownica po prostu nie mogę zrozumiec jak za to ze jest sie lojalnym i dobrym pracownikiem dostaje sie kopa w d*** od swojego pracodawcy !!!!!pisząc tutaj na Jego temat po prostu chce otworzyc nie którym oczy którzy uważaja Glodowskiego za nie wadomo jakiego to dobrego piekarza i pracodawce guzik prawda on ma w nosie swoich pracownikow jest nastawiony na zyski ale tylko takie do własnej kieszeni!!!!

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2012 - 20:44:30

Dobra rada dla osób nowo przyjętych lub też chcących podjąć pracę u GŁODOWSKIEGO: policzcie do 10 za nim się z godzicie, bo to co obiecuję jest bardzo dalekie od rzeczywistości.Istna harówa a nie daj jak zrobi nalot na sklep a ciasto w lodówce będzie źle ułożone to już macie przechlapane. Głodowski osobiście nie posiada w sobie kultury osobistej więc nie będzie miał skrupułów aby na was się drzeć przy klientach i mieszać was z błotem a przy wypłacie na pewno to odczujecie.Do tego kontrole wewnętrzne przez tzw. kierowników-przydupasów.A na koniec współpracy może jeszcze jakieś manko, tak dla podtrzymania tradycji i aby koszty się zwróciły jakie to Pan Głodowski poniósł przez okres współpracy z wami. Jednym słowem miejcie się na baczności.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych