Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sklep z meblami do kuchni. Co polecacie?

kuchnia meble

101 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wrzos

Wrzos

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 12:46:50

W końcu udało mi się odłożyć trochę grosza i postanowiłem zmienić trochę swoje mieszkanie, a dokładniej wymienić stół i krzesła w kuchni połączonej z dużym pokojem. Mam dość nowoczesny wystrój mieszkania i chcę utrzymać tą stylistykę wnętrza. Znalazłem w Internecie taki oto sklep z meblami gastronomicznymi: http://www.homegarde.../Food-Court/153

Co prawda ceny mają dość wysokie, ale chcę zainwestować w coś, co nie rozpadnie mi się za kilka miesięcy użytkowania. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z tym sklepem? A może polecacie coś innego?

Wszystkie opinie będą dla mnie bardzo ważne!

#2 katarzy802

katarzy802

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 15:49:21

Nie znam, ale ogółem ceny są dość wysokie :/

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 21:02:37

Gastronomiczne do mieszkania?

#4 varko

varko

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 18:00:42

sieć laviska czy jakoś tak. mają bardzo fajne meble, nie tylko takie super nowoczesne bo i klasyki też mają w świetnych oprawach także poszperaj sobie

#5 Janek23

Janek23

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2015 - 10:40:08

Co do mebli byłbym ostrożny, lepiej dobrze się rozejrzeć bo moje ostatnio musiałby zostać zutylizowane bo okazało się że są szkodliwe dla zdrowia mojego i dzieci ...

#6 ~ogorowa~

~ogorowa~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 23:03:46

Styl nowoczesny widzę.. ale jakoś nie przemawiają do mnie te mebelki. Wolę klasykę, zwłaszcza drewno, coś tego typu 

salonmeblowy.net.pl/krzesla.ehtml

#7 Mormelio

Mormelio

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 07 maj 2015 - 11:53:58

Ja ze swojej strony polecam http://dller.pl - kupiłem u nich cały zestaw do salony. Meble są porządnie wykonane i warte swojej ceny.

#8 andrzejkor

andrzejkor

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 15 maj 2015 - 15:00:34

Myślicie, że meble z technorattanu nadają sie do kuchni? Ponoć sa bardzo dobre, ale czy rzeczywiście wytrzymaja zminne warunki, jakie panuja podczas gotowania: para wodna, wilgoć, wysoka temp. Zanalezłem fajny zsklep z takimi meblami, ale waham się, czy rzeczywiście to dobry pomysl, by postawic je w kuchni http://www.homegarde...e-Rattanowe/143

#9 Www.lifestylehome.com.pl

Www.lifestylehome.com.pl

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2015 - 01:26:31

http://www.lifestyle...esla-nowoczesne

Zapraszam do obejrzenia :) możliwość uzyskania rabatu

#10 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 20 maj 2015 - 14:48:04

A widzieliście te kuchnie włoskie?

Widziałam bardzo nowoczesne realizacje z ich udziałem i bardzo mi się to spodobało!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 16:57:19

nie ale widzieliśmy jak cie ojciec posuwa w dupsko

#12 kolu33

kolu33

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 11:28:22

Jeśli kupować meble to moim zdaniem tylko online. Jest duzo taniej i wybór jest większy. Poza tym dostwa pod sam dom cz esto w cenie zakupu. Ja mogę polecic ten sklep.

#13 ~Natalka~

~Natalka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 09:15:06

Ja swoją kuchnię mam z meblearkadius.pl bardzo funkcjonalna. polecam

#14 Aniabal

Aniabal

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 11:05:41

Meble już zamówione? Jeśli nie, to zobacz sobie ofertę Studia Meblowego Max Kuchnie. Mają kilkanaście punktów w całej Polsce więc myślę, że i w swojej miejscowości bądź okolicy znajdziesz jeden z nich :) Ogólnie rzecz biorąc wykonali mi meble kuchenne na wymiar, a myślałam, że u mnie w kuchni już się nie da nic zrobić, ze względu na jej dziwne zakamarki, ale udało się :D Jednak na wymiar to na wymiar, zawsze jakoś sztukowałam i nie wyszło mi to dobrze, ale na szczęście już mam kuchnię z prawdziwego zdarzenia :D

#15 ~Finka~

~Finka~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 11:10:48

Jeśli chcesz kupować meble online, to koniecznie zobacz sobie stronkę meblearkadius.pl Meble kuchenne też mają, ja zamawiałam meble do ogrodu, moja kuchania na razie nie potrzebuje remontu, ale ogólnie z zamówienia jestem zadowolona, szybko, sprawnie i tanio ;)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 18:04:55

A ja nie polecam kupowania mebli przez sieć. Za cholerę tego nie dopasujecie. Na wynajęcie fachowca do montażu i jako-takiego dopasowania np. blatów do krzywych ścian( i wycięcie otworów na zlewozmywak i płytę grzewczą) wydacie więcej, niż byście poszli do pierwszego lepszego stolarskiego zakładu usługowego (nie mylić ze Studiami Mebli Kuchennych   :D ) i zamówili kompletną usługę: od projektu do montażu.

I przynajmniej będzie z gwarancją na długie lata bo solidnie zrobione, z dobrych materiałów. A nie, że po 2 latach się wszystko sypie bo kupione "z neta" ;)   ;)

#17 dani22

dani22

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 19:39:46

Ja lubie kupwać w tym sklepie. Kilkka razy już kupowałam tam krzesła i zawsze jestem zadowolona.

#18 carmena27

carmena27

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 17:42:42

Zdecydowanie najlepsze są meble robione na wymiar i pod konkretny gust. Wiadomo, że w sklepach to wszystko jakieś podobne do siebie. Moi znajomi z Lęborka zamówili takie meble u pana Waldka z http://pracowniajawo...e-kuchenne.html. Chcieli mieć meble drewniane, ale blat z kamienia. Wszystko zostało szybko i bardzo profesjonalnie zrobione, a ceny bardzo korzystne. W każdym razie, są bardzo zadowoleni z efektów, bo mają taką kuchnię, jaką chcieli mieć.

#19 marlok

marlok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:42:47

potwierdzam, sam zamawiałem do kuchni w lavisce i bardzo jestem zadowolony :) meble mam juz od 3 lat i nie zauwazyłem zadnych zmian :) 

#20 Bulonick

Bulonick

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 18:10:23

Ja to zawsze kupuję meble w sieci...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuchnia, meble

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych